FORUM     OGŁOSZENIA    

STRONA GŁÓWNA / FORUM GASTRONOMICZNE / BAR
SZUKANA FRAZA: NOWE TEMATY    OSTATNIE KOMENTARZE    GORĄCE TEMATY   
FORUM BAR NOWY TEMAT
TEMAT AUTOR WYPOWIEDZI STATYSTYKI OSTATNIA WYPOWIEDŹ
Jakie wytyczne dla baru z zapiekankami?
Zapraszam na szkolenie organizowane w Warszawie 26.05.2015 poświęconego zagadnieniom związanym z rozpoczęciem działalności gastronomicznej. Szczegóły dotszkolenia udzielane są mailowo poltorak@haccp-gmp.home.pl [..]
pettrez 2 797
Początkująca w gastronomii
Witam  Ja miałem styczność z franczyzą w wykonaniu firmy Chilli Mili. Oni prowadzą praktycznie za rękę i stanowią swoistą encyklopedię. Jeśli czegoś nie wiesz kontaktujesz się z nimi. Pomagają na wielu obszarach. Jeśli stawiasz swoje pierwsze kroki w tym biznesie to może właśnie ta lub inna francz [..]
natt09 4 1155
Bar w restauracji na zamówienie - potrzebna pomoc
Proszę nie zapominać o przygotowaniu projektu technologicznego dla kuchni w lokalu i dokumentacji HACCP. Służę pomocą przy opracowaniu odpowiedniej dokumentacji Hanna Półtorak HACPASZ poltorak@haccp-gmp.home.pl [..]
marek48 5 1065
Bar FAST FOOD od czego zacząć?
miałam taki epizod w życiu.... polecam urządzenie grzewcze firmy Bolarus, mi służyło kilka lat. [..]
sibuj 17 7557
akcesoria
Witam, Polecamy nasze urządzenia chłodnicze i mroźnicze, m. in. zachęcamy do obejrzenia naszej oferty kostkarek: http://technologies4all.pl/pl/60-kostkarki-do-lodu Pozdrawiam, e-mail: biuro@t4all.pl tel: 883-374-641 http://technologies4all.pl/AUKCJE/LOGO/TECHNOLOGIES4ALL-LOGO-T4ALL-PL.png [..]
Belwi 5 1298
Nierdzewny bar piwny
Witam serdecznie Posiadam produkcje mebli ze stali nierdzewnej jestem w stanie wykonać wykonać taki bar tylko potrzebuje zdjęć oraz wymiarów do wyceny PAWEŁ ROPELEWSKI 511 - 540 - 903 Gastro Serwis [..]
niroweld 3 1164
sprzedam wyposażenie baru
Z powodu likwidacji baru mam do sprzedania jego wyposażenie wszystko używane. Lada grzewcza typu bemar 4 1/1 gn z pojemnikami sugerowana cena 1500zł. Witryna chłodnicza obrotowa sugerowana cena 2000zł. Stół zlewozmywakowy stal nierdzewna cena 400zł. Szafa przelotowa stal nierdzewna cena 1500zł. [..]
lolo 1 2476
FORUM GASTRONOMICZNE BAR
OSTATNIO DODANE TEMATY: zakup pieca - unox czy retigo    blat do baru sushi    blat do baru sushi   

STRONA GŁÓWNA     O NAS     REGULAMIN     REKLAMA     KONTAKT    
Copyrights © ForumGastronomiczne.pl 2008-2016.