FORUM     OGŁOSZENIA    

STRONA GŁÓWNA / FORUM GASTRONOMICZNE / ZAROBEK
SZUKANA FRAZA: NOWE TEMATY    OSTATNIE KOMENTARZE    GORĄCE TEMATY   
FORUM ZAROBEK NOWY TEMAT
TEMAT AUTOR WYPOWIEDZI STATYSTYKI OSTATNIA WYPOWIEDŹ
Ile można zarobić w gastronomii
Zarobki zależą od tego ile wniesiesz swoją pracą. Zauważyłem że ludzie to z zasady przychodzą odwalić swoje i do domu a później wielkie rozczarowanie jak przychodzi dzień wypłaty. W pracy trzeba się starać i wtedy się zarabia. [..]
Gimnazjalista 15 3563
Ile kasy zarabia kelnerka?
Witam! Jeśli mówimy o wakacjach, to proszę doradźcie mi jakieś fajne ubezpieczenie na wyjazd do pracy. Może coś takiego się sprawdzi? https://www.polisaturystyczna.pl/ - moim zdaniem wygląda naprawdę fajnie prawda? [..]
Malwina 8 1360
Rentowność - przyczepa gastronomiczna, kurczak z rożna
Może sprecyzuję pytanie.Jakie jest minimum sprzedaży aby ten interes był opłacalny? [..]
Daro699 2 3480
Ile zarabia właściciel restauracji ?
Zarobki właściciela restauracji są bardzo różne i wszystko zależy czy pod uwagę bierzemy amortyzację lokalu (zakup maszyn, remont lub budowa itp). Według mnie wszystkim się wydaje że właściciel restauracji czy domu weselnego zarabia nie wiadomo ile. Można zarobić dobre pieniądze ale trzeba wiele cza [..]
Might 2 4189
praca dla kucharza!
Nasz Klient z Wielkiej Brytanii – sprawdzona, dobrze prowadzona, restauracja o wysokim standardzie położona w atrakcyjnej lokalizacji - w mieście na południowym wschodzie Anglii, ok. 1,5h drogi od Londynu, 1h do lotniska Stansted, na które latają Tanie Linie Lotnicze – Ryan Air oraz 20 m [..]
firma rekrutacyjna 1 1635
Czy można zarobić na piwie
Wszystko zależy od wielu czynników. Pytanie jest mało precyzyjne. Moja odpowiedź brzmi: TAK, na piwie można zarobić, ale... Trudno odpowiedzieć na to pytanie bez wiedzy dotyczącej kosztów, miejsca w którym będzie sprzedawane piwo i wielu innych czynników. W Warszawie jest dużo wyższa marża na piw [..]
irkoo 2 4020
Wynagrodzenie w gastronomii
Temat zarobków pracowników gastronomii jest bardzo ważnyh, szczególnie teraz, gdy jesteśmy w dość niepewnej sytuacji związanej z pandemią. Dlatego #wspierajmygastro również w tej kwestii :) https://www.facebook.com/wspieramgastro [..]
kamila 7 2932
Zarobki na slasku i w małopolsce
5 zł to śmiesznie niska kwota.. Czym się zajmujesz w tym lokalu? Dobry kucharz w dobrej restauracji to wynagrodzenie min. 3000 zł, na śląsku może być nie co inaczej ale zależy gdzie trafisz... [..]
muvids 2 2147
Zarobki w gastronomii
Ile można zarobić na gastronomii (ciastka fornetti) lub fast food? [..]
BARtec 16 8269
FORUM GASTRONOMICZNE ZAROBEK
OSTATNIO DODANE TEMATY: płyta żeliwna grillowa na gaz - wybór    lokal gastronomiczny w czasie pandemii    stołówki szkolne wytyczne w czasie pandemii   

STRONA GŁÓWNA     O NAS     REGULAMIN     REKLAMA     KONTAKT    
Copyrights © ForumGastronomiczne.pl 2008-2016.