FORUM     OGŁOSZENIA    

STRONA GŁÓWNA / FORUM GASTRONOMICZNE / OKAP W PRZYCZEPIE
SZUKANA FRAZA: NOWE TEMATY    OSTATNIE KOMENTARZE    GORĄCE TEMATY   
FORUM GASTRONOMICZNE NOWY TEMAT
TEMAT FORUM:

OKAP W PRZYCZEPIE

Autor: Fredka

Tematy: 2
Wypowiedzi: 6
Post 1 napisany 2013-05-01 o godzinie 12:27:53.
Witam kupiłam przyczepę gastro prawie gotową pod sanepid, ale mam problem z okapem ponieważ okap jest ze stali nierdzewnej ale w środku brak wentylatora nawet nie ma tam żadnej dziury. W dachu jest kominek na odprowadzenie, mąż mówi że wystarczy wyciąć dziurę wstawić rure i nie trzeba wentylatora, ja się upieram że musi być i że trzeba to zabezpieczyć jeszcze jakimiś siatkami bo przecież robale mogą tamtędy wejść

REKLAMA
sklep gastronomiczny smartgast
Oferujemy znane marki STALGAST, HENDI, KROMET, RM, UNOX, REDFOX, LAINOX, RETIGO, CATERINA, ROBOT-COUPE, LOZAMET, SPOMASZ-NAKŁO w najniższych cenach w internecie!
Przekonaj się sam! http://smartgast.pl lub tel 880 301 130

Autor: Widlak
forumforumforum

Wypowiedzi: 113
Post 2 napisany 2013-05-01 o godzinie 18:54:36.
Masz racje. Mały wentylator kanałowy w przyczepie w kanale i już. Co do robali to racze nie będą włazić w gorące powietrze spaliny itd. Co innego po zakończeniu pracy można jakąś klapkę zabezpieczającą zrobić.

Autor: gastromex
forumforumforumforumforum

Wypowiedzi: 261
Post 3 napisany 2013-05-02 o godzinie 13:25:17.
Mały wentylator kanałowy kosztuje ok 150 zł (allegro), montujesz go pomiędzy okap a otwór na bazie rury spiro, oklejasz taką srebną taśmą wentylacyjną (oni ,nomi). wylot otworu z zewnątrz zabezpieczasz okrągłą kratką z siateczką (obi,nomi) i masz gotowe

Post 4 napisany 2013-05-06 o godzinie 06:59:59.
dzieki teraz wiem czego szukać dziś podjadę do sklepu to zorientuje się cenowo... Choć szczerze mówiąc po tym weekendzie to mi się już wszystkiego odechciało:(Okazuje się ze przyczepa przygotowana pod sanepid wcale nie jest przygotowana, pierw miałam powódź z sufitu bo po zdemontowaniu okapu zrobiła się największa ulewa, po opanowaniu sytuacji powódz była z hydrofora w sobote zakończyłam prace o 24 i to juz naprawde do płaczu mi szło bo już w domu niebyło suchej szmaty!!!Jak udało się opanować hydrofor to powódź z podgrzewacza i z węży pod baterią, a żeby zdemontować zlew musieliśmy rozkręcić cała szafkę....podgrzewacz do wymiany węże udało się wymienić, przyczepa przypomina warsztat bo juz nie miałam siły tego wszystkiego sprzątać a dziś to tylko się modlić żeby Panie z sanepidu na odbiór nie przyszły :(

Autor: gastromex
forumforumforumforumforum

Wypowiedzi: 261
Post 5 napisany 2013-05-06 o godzinie 07:22:17.
Życie... czasami łatwiej kupić coś nowego, sprawnego i służy na lata, niż wyeksploatowaną przyczepę... Życzę, żeby zarobiła na siebie za te nerwy i stresy przy jej dostosowaniu...

Post 6 napisany 2013-05-06 o godzinie 12:26:31.
No niestety człowiek całe życie się uczy na błędach... przyczepa niewyeksploatowana tylko porostu poprzedni właściciel zrobił fuszerkę i to wychodzi teraz... W złą godzinę wypowiedziane słowa oby dziś nie przyjechały... własnie jestem po ich wizycie, jak dostałam telefon to nie wiedziałam za co sie zabrać Pierw syna do babci potem mame z moja książeczką do lekarza i po umowe na śmieci a ja za porządki, wszystkie narzędzia siedzą w beczce, bo tylko to miałam pod ręką. Wytargałam wszystkie sprzęty żeby się nie czepiały pewnie wieczorem to odchoruje. Pochwaliły hydrofor na wodę, na szczęście tylko zapytały czy terma działa:) kazały dowieść umowę z toy-toyem, i kupić GHP a ja tyle czasu spędziłam żeby go opracować...:(!!!w środę decyzję dostane teraz już z górki:D:D:D

NOWE OGŁOSZENIA GASTRONOMICZNE

System zapisze Twoje dane:
Adres IP: 100.26.176.111
Data: 2024-07-14
Czas: 18:37:59
DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEMATU: OKAP W PRZYCZEPIE
Aby dodać odpowiedź do tematu należy się zalogować.

Jeśli nie masz konta, skorzystaj z bezpłatnej rejestracji.
FORUM GASTRONOMICZNE
Temat "okap w przyczepie" w grupie "mobilna gastronomia"
TAGI: przyczepa gastronomiczna (48)    pojazd gastronomiczny (5)    wentylacja (8)    przyczepa handlowa (11)    okap wentylacyjny (4)    okap (5)   
OSTATNIO DODANE TEMATY: Przeróbka zwykłej przyczepy na przyczepę gastronomiczna    Opakowanie zgrzewane dla casteringów dietetycznych - bez podatku SUP - zgrzewane papierem   

STRONA GŁÓWNA     O NAS     REGULAMIN     REKLAMA     KONTAKT    
Copyrights © ForumGastronomiczne.pl 2008-2016.