FORUM     OGŁOSZENIA    

STRONA GŁÓWNA / FORUM GASTRONOMICZNE / POTRZEBNA POMOC, OBSłUGA PIZCA DWUKOMOROWEGO DO PIZZY ZZANOLI CITIZEN
SZUKANA FRAZA: NOWE TEMATY    OSTATNIE KOMENTARZE    GORĄCE TEMATY   
FORUM GASTRONOMICZNE NOWY TEMAT
TEMAT FORUM:

POTRZEBNA POMOC, OBSłUGA PIZCA DWUKOMOROWEGO DO PIZZY ZZANOLI CITIZEN

Autor: kubulek

Wypowiedzi: 1
Post 1 napisany 2013-04-19 o godzinie 10:13:15.
Witam wszystkich. Potrzebuję pomocy osób doświadczonych, które miały bądź mają styczność z takim sprzętem. Piec posiada elektroniczny układ regulacji z wyświetlaczem temperatury wewnętrzenej. Dla każdej komory dwa pokrętła wyskalowane od 0-100% mocy grzania dla górnej ściany komory oraz dla dolnej. Problemów nie mam żadnych jeśli chodzi o pizze rozkręcaną ręcznie, chciałem jednak wprowadzić blachy do wypieku, jednak pizza na nich nie wychodzi, albo się nie dopiecze w środku, albo spód się przypai.Dodam jeszcze, że robię pizze na cienkim cieście. Postanowiłem wiec napisać tutaj. Bardzo proszę o pomoc.

REKLAMA
sklep gastronomiczny smartgast
Oferujemy znane marki STALGAST, HENDI, KROMET, RM, UNOX, REDFOX, LAINOX, RETIGO, CATERINA, ROBOT-COUPE, LOZAMET, SPOMASZ-NAKŁO w najniższych cenach w internecie!
Przekonaj się sam! http://smartgast.pl lub tel 880 301 130

Autor: Wojtek - Eurogast
forumforum

Wypowiedzi: 51
Post 2 napisany 2013-05-05 o godzinie 01:07:35.
Pizzę da się zrobić na każdym piecu - mogę zaoferować pizza-man z MORETTI FORNI - cena na pw
Importer : ROLLER GRILL, FIAMMA, FUTURMAT, CONTI, BUNN, SANTOS, SAMMIC, SMEG,GMG, SIMAG, VARIMIXER, MORETTI FORNI, MBM, HOUNO, MERCATUS, ELETTROBAR, PUJADAS, SAYL, SPM, DR. WEIGERT.
Kom: 884-000-143

NOWE OGŁOSZENIA GASTRONOMICZNE

System zapisze Twoje dane:
Adres IP: 3.233.219.101
Data: 2020-01-24
Czas: 11:33:46
DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEMATU: POTRZEBNA POMOC, OBSłUGA PIZCA DWUKOMOROWEGO DO PIZZY ZZANOLI CITIZEN
Aby dodać odpowiedź do tematu należy się zalogować.

Jeśli nie masz konta, skorzystaj z bezpłatnej rejestracji.
FORUM GASTRONOMICZNE
Temat "potrzebna pomoc, obsługa pizca dwukomorowego do pizzy zzanoli citizen" w grupie "forum ogÓlne"
TAGI: piec (22)    piece (17)    pizza (14)    pizzeria (17)    piec do pizzy (6)    piece do pizzy (5)   
OSTATNIO DODANE TEMATY: Pierwsza pizzeria - prośba o sugestie    Prąd w food trucku   

STRONA GŁÓWNA     O NAS     REGULAMIN     REKLAMA     KONTAKT    
Copyrights © ForumGastronomiczne.pl 2008-2016.