FORUM     OGŁOSZENIA    
 
STRONA GŁÓWNA / FORUM GASTRONOMICZNE / SPRZęT UżYWANY
SZUKANA FRAZA: NOWE TEMATY    OSTATNIE KOMENTARZE    GORĄCE TEMATY   
FORUM SPRZęT UżYWANY NOWY TEMAT
TEMAT AUTOR WYPOWIEDZI STATYSTYKI OSTATNIA WYPOWIEDŹ
Nowy czy używany sprzęt?
kiedy zakladalam kawiarnie myslalam ze oszaleje, ale znajomi mi polecili https://gastronet24.pl/, sprzet najwyzszej jakosci, konsultacje z profesjonalnym podejsciem, nie musialam sie niczym martwic, pozdrawiam [..]
Posiadacz 16 1287
Zapiekanki w przyczepie gastronomicznej
Witam Odświeżę temat.Jaki był by najlepszy sprzęt do zapiekanek ? Znalazłem opiekacz gazowy czy opiekacz gazowy będzie wystarczająco dobry ? Osoba z którą rozmawiałem mówiła mi że zapiekanka jest gotowa w 3 minuty a piecyk szybko się nagrzewa.  http://allegro.pl/opiekacz-gazowy-nowy-1-rok-gw [..]
agnieszka2 12 8147
Kupię używany sprzęt gastronomiczny
Mam do sprzedania: 1. Młynek koloidalny po zlew gleboki IN SINK ERATOR - brak górnego sitka do zlewozmywaka. Bardzo mocny-daje radę w dużej gastronomii. Cena 700 zł.Lokalizacja Poznań. Odbiór własny 2. Chlodziarka Lebherr Chłodziarka używana Lebherr Premium wys. 1,84m, 60 x 65,5 frost free, went [..]
misiaczeklodowy 7 2019
Sprzedam lub Wynajmę przyczepe gastronomiczną KURCZAK Z ROŻNA
Zdjęcia poszły! [..]
wojtek1908 3 2032
Samochód gastronomiczny - Sprzedaż kurczaków z rożna
Dzień dobry wszystkim, jestem zainteresowany otwarciem firmy, która będzie zajmować się sprzedażą jedzenia z samochodu gastronomicznego, głównie mam na myśli kurczaki z rożna, gyros drobiowy, frytki. Proszę o podpowiedź jaki powinien być rozmiar zabudowy samochodu aby sanepid nie miał problemów p [..]
kurczaki z rożna 1 5762
Sprzedam sporo sprzętu do knajpy (Warszawa)
Witam, mam do sprzedania 15 stolików na żeliwnych nogach, piękny bar zrobiony z komody z 20-lecia międzywojennego, stylową kanapę (do małej renowacji), abażury w stylu retro, kaseton podświetlany dwustronny w b.dobrym stanie, patefon- replikę, małą lodówkę podblatową bez zamrażarki (ok.160 L), lust [..]
Adamski 1 2396
sprzedam urzadzenia gastronomiczne-Anglia
Witam! Mój błąd :) Prawidłowy adres dekoracje3@onet.eu tel.609 989 464 [..]
karolkarol 5 2527
Potrzebuje pomocy przy zakupie
Konkretnej firmy Ci nie polecę, aczkolwiek mogę Ci podać fajną stronkę : [LINK USUNIĘTY PRZEZ ADMINA]  znajdziesz tu katalog firm, które się specjalizują sprzętem gastronomicznym. [..]
kinga 10 3189
FORUM GASTRONOMICZNE SPRZęT UżYWANY
OSTATNIO DODANE TEMATY: samochód gastronomiczny    horeca dofinansowanie dotacje    firma aaatech   
 
STRONA GŁÓWNA     O NAS     REGULAMIN     REKLAMA     KONTAKT    
Copyrights © ForumGastronomiczne.pl 2008-2016.