FORUM     OGŁOSZENIA    

STRONA GŁÓWNA / FORUM GASTRONOMICZNE / PIECE DO PIZZY FIRMY GGF
SZUKANA FRAZA: NOWE TEMATY    OSTATNIE KOMENTARZE    GORĄCE TEMATY   
FORUM GASTRONOMICZNE NOWY TEMAT
TEMAT FORUM:

PIECE DO PIZZY FIRMY GGF

Autor: kuwamiszcz

Wypowiedzi: 4
Post 1 napisany 2013-01-14 o godzinie 22:57:40.
witam,
czy ktoś mi jest w stanie powiedziec słów kilka o piecach gazowych do wypieku pizzy firmy GGf? czy sprawdzone, solidne, bezproblemowe i ogólnie czy godne zakupu:)

http://www.gastrosklep.pl/Piece-do-pizzy-k39/Gazowe-piece-do-pizzy-k221/Piec-do-pizzy-gazowy-G6-p2794.html

interesuje mnie załóżmy ten model:)
pozdrawiam

REKLAMA
sklep gastronomiczny smartgast
Oferujemy znane marki STALGAST, HENDI, KROMET, RM, UNOX, REDFOX, LAINOX, RETIGO, CATERINA, ROBOT-COUPE, LOZAMET, SPOMASZ-NAKŁO w najniższych cenach w internecie!
Przekonaj się sam! http://smartgast.pl lub tel 880 301 130

Autor: aleksander

Tematy: 2
Post 2 napisany 2013-01-15 o godzinie 09:42:16.
Miałem kiedyś piec do pizzy firmy ggf ale elektryczny i służył nam przez wiele lat. Nie mogę na ggf złego słowa napisać.. Kiedyś słyszałem opinie że są problemy z gazowymi piecami, że drogi serwis i części ale nie wiem jak jest teraz. Ja ze względów finansowych kupując kolejny piec kupiłem piec tańszy, bo ggf są drogie.

Post 3 napisany 2013-01-15 o godzinie 20:03:54.
Dzięki wielkie:)
ktoś jeszcze może coś podpowiedzieć odnośnie pieców firmy ggf lub ogólnie pieców gazowych? zamierzam kopić piec gazowy ze względu na koszty gazu i energii- tak mi doradzono, a może wprowadzono mnie niechcący w błąd? :> I piece gazowe w ogólnej ocenie są nieopłacalne, wadliwe itp? bardzo proszę o pomoc:)

Autor: Hurtownia Gastronomiczna
forumforum

Wypowiedzi: 85
Post 4 napisany 2013-01-15 o godzinie 20:12:47.
Witaj,
Piece GGF są godne uwagi, ale jak pisał ALEKSANDER nie należą do tanich produktów. Nam się zdarza najczęściej sprzedaż pieców do pizzy elektrycznych, są one proste w obsłudze i tańsze. Różnica w cenie pomiędzy gazem a prądem jest ale koszty eksploatacyjne związane z serwisowaniem tych pieców po gwarancji wyrównają tę różnicę. Zwróć uwagę na dostępność części zamiennych oraz serwis. Piec elektryczny naprawi każda firma serwisowa, bo są to proste naprawy, w przypadku pieców gazowych już wielu chętnych nie będzie.

Autor: spec gastronomiczny
forumforumforum

Wypowiedzi: 126
Post 5 napisany 2013-01-16 o godzinie 14:46:50.
Jeśli chcesz kupić dobry piec do pizzy to polecam piece firmy RM GASTRO. Są w bardzo dobrej cenie i nie ma problemu z częściami i serwisem.

Post 6 napisany 2013-01-18 o godzinie 18:26:09.
dzięki wielkie:)

a piece ada gastrogaz- ktokolwiek słyszał, ktokolwiek wie? :)

Autor: Widlak
forumforumforum

Wypowiedzi: 113
Post 7 napisany 2013-01-20 o godzinie 17:50:37.
Bardzo rzadko sprzedaje piece gazowe, moze specyfika rejonu. Nie są to bardziej awaryjne urządzenia od innych gazowych. produkty ADA GASTROGAZ ogólnie oceniam jako dobre. Sam ciekaw jestem opinii innych może bardziej doświadczonych w temacie. Zwróć uwagę na kolosalną różnicę w cenie. W miarę dobry piec z Radomia na 6 pizz kupisz za około 4200 netto. to zostaje ci 6 tysia. Kiedy to się zwróci może się okazać że piec wymaga kosztowniejszej naprawy, no i przegląd gazowego też kosztuje.

Autor: Gutek
forumforumforumforumforum

Tematy: 5
Wypowiedzi: 280
Post 8 napisany 2013-01-20 o godzinie 18:23:28.
@widlak ma rację :) piec gazowy ma być tani w eksploatacji ale zanim się zwróci to szybciej się zepsuje, co będzie kolejnym wydatkiem. Piece z Radomia (mamy na myśli STALGAST ?) są w dobre cenie, zdarzają się usterki ale co ważne nie ma problemu z częściami i serwisem.

Ja osobiście jestem przeciwnikiem pieców do pizzy gazowych, ale to może wynikać z doświadczenia, bo w swojej karierze nie sprzedałem ani jednego pieca do pizzy gazowego a elektrycznych mnóstwo.

@widlak a skąd jesteś jeśli można wiedzieć ?
Potrzebujesz pomocy przy otwarciu działalności gastronomicznej? Chętnie pomogę.
WYKONUJE: konsultacje techniczne i handlowe na terenie całego kraju!

Autor: Widlak
forumforumforum

Wypowiedzi: 113
Post 9 napisany 2013-01-20 o godzinie 18:43:48.
Działam głównie na Podlasiu, ale nie tylko

Autor: Rafał

Post 10 napisany 2013-02-08 o godzinie 16:20:25.
Zapraszam do kontaktu z firmą UNIgastro z Wrocławia - doradzą oraz przygotuja ciekawą ofertą na piec gazowy np: GGF .
UNIgastro-Profesjonalnie dla Twojej gastronomii . Wrocław ul.Krakowska 98 , tel : 71/337-32-69 , www.unigastro.pl
PIECE DO PIZZY FIRMY GGF
REKLAMA
sklep gastronomiczny smartgast
Oferujemy znane marki STALGAST, HENDI, KROMET, RM, UNOX, REDFOX, LAINOX, RETIGO, CATERINA, ROBOT-COUPE, LOZAMET, SPOMASZ-NAKŁO w najniższych cenach w internecie!
Przekonaj się sam! http://smartgast.pl lub tel 880 301 130

Autor: Henryk1

Wypowiedzi: 3
Post 11 napisany 2013-03-20 o godzinie 14:59:01.
Czy ktoś z Was użytkuje piec do pizzy gazowy? Jak z jego awaryjnością i użytkowaniem?

Autor: gastropiec

Wypowiedzi: 15
Post 12 napisany 2013-03-20 o godzinie 23:16:27.
Polecam piece do pizzy opalane drewnem, tanie w eksploatacji, nie psują się. Zakup szybko się zwraca a na pewno podnosi standard pizzerii ;)

Wyposażenie gastronomii, profesjonalne szkolenia, RABATY na sprzęt gastronomiczny.
Zapraszamy
www.gastropiec.pl

Autor: Części gastronomiczne

Post 13 napisany 2013-05-05 o godzinie 23:16:26.
Posiadamy w sprzedaży części do urządzeń firmy GGF.
części zamienne do urządzeń gastronomicznych,
e-mail: serwis@gastronomiczne.pl

NOWE OGŁOSZENIA GASTRONOMICZNE

System zapisze Twoje dane:
Adres IP: 3.233.219.101
Data: 2020-01-24
Czas: 11:33:52
DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEMATU: PIECE DO PIZZY FIRMY GGF
Aby dodać odpowiedź do tematu należy się zalogować.

Jeśli nie masz konta, skorzystaj z bezpłatnej rejestracji.
FORUM GASTRONOMICZNE
Temat "piece do pizzy firmy ggf" w grupie "otwieram lokal gastronomiczny"
TAGI: piec (22)    piece (17)    piec do pizzy (6)    piece do pizzy (5)   
OSTATNIO DODANE TEMATY: Pierwsza pizzeria - prośba o sugestie    Prąd w food trucku   

STRONA GŁÓWNA     O NAS     REGULAMIN     REKLAMA     KONTAKT    
Copyrights © ForumGastronomiczne.pl 2008-2016.