FORUM     OGŁOSZENIA    
 
STRONA GŁÓWNA / FORUM GASTRONOMICZNE / CATERING W WOJ. MAZOWIECKIM
SZUKANA FRAZA: NOWE TEMATY    OSTATNIE KOMENTARZE    GORĄCE TEMATY   
FORUM GASTRONOMICZNE NOWY TEMAT
TEMAT FORUM:

CATERING W WOJ. MAZOWIECKIM

Autor: Chuck


Wypowiedzi: 2
Post 1 napisany 2013-06-24 o godzinie 13:42:34.
Jak w temacie, poszukuję firmy cateringowej do stałej współpracy, organizuje imprezy tenisowe i eventy dla dzieci. Poszukuję zaufanej i profesjonalnej firmy która potrafi zadbać o jakość wykonywanych usług.
 
REKLAMA
sklep gastronomiczny smartgast
Oferujemy znane marki STALGAST, HENDI, KROMET, RM, UNOX, REDFOX, LAINOX, RETIGO, CATERINA, ROBOT-COUPE, LOZAMET, SPOMASZ-NAKŁO w najniższych cenach w internecie!
Przekonaj się sam! http://smartgast.pl lub tel 880 301 130
 
Autor: GordiR


Wypowiedzi: 1
Post 2 napisany 2013-06-25 o godzinie 10:35:35.
mógłbym Ci polecić Mar-Wit firmę cateringową z Warszawy. Moja współpraca z Nimi zaczęła sie od przygotowania komunii dla córki a później postanowiłem ją zatrudniać we własnej firmie i zadowolenie jest nie tylko z mojej strony ale również ze strony moich pracowników.
 
Autor: gastromex
forumforumforumforumforum

Wypowiedzi: 261
Post 3 napisany 2013-10-29 o godzinie 10:39:51.
Chuck, nie napisałeś skąd jestes i gdzie lokalizacja imprez. Mam doskonałego cateringowca, ktory był moim klientem i obsługuje duze imprezy typu Juwenalia po całej Polsce. odezwij sie na maila: gastromex@wp.pl   podam kontakt do niego
 
Autor: ka.majka


Wypowiedzi: 1
Post 4 napisany 2014-07-11 o godzinie 11:37:05.
W firmie do obsługi więszych imprez i szkoleń korzystaliśmy kilka razy z http://laquzin.waw.pl z Warszawy, polecam.
 
Autor: Leszek87


Wypowiedzi: 1
Post 5 napisany 2020-07-17 o godzinie 12:53:51.
Właśnie sprawdzam na własnej skórze kilku dostawców diety pudełkowej. Sprawdziłem już kilka firm jak na razie najlepsze wrażenie na mnie zrobił ChefBox. Ale mimo wszystko sprawdzam dalej, chociaż myślę ze nikogo lepszego nie spotkam na rynku gastronomicznym w Warszawie.
 
NOWE OGŁOSZENIA GASTRONOMICZNE
 

System zapisze Twoje dane:
Adres IP: 3.145.94.251
Data: 2024-04-19
Czas: 09:46:57
DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEMATU: CATERING W WOJ. MAZOWIECKIM
Aby dodać odpowiedź do tematu należy się zalogować.

Jeśli nie masz konta, skorzystaj z bezpłatnej rejestracji.
FORUM GASTRONOMICZNE
Temat "catering w woj. mazowieckim" w grupie "dostawcy dla gastronomii"
TAGI: catering (8)    jedzenie (10)   
OSTATNIO DODANE TEMATY: samochód gastronomiczny    HoReCa dofinansowanie dotacje   
 
STRONA GŁÓWNA     O NAS     REGULAMIN     REKLAMA     KONTAKT    
Copyrights © ForumGastronomiczne.pl 2008-2016.