FORUM     OGΜSZENIA    

STRONA G紟NA / FORUM GASTRONOMICZNE / 名IE激 SOKI W PRZYCZEPIE
SZUKANA FRAZA: NOWE TEMATY    OSTATNIE KOMENTARZE    GOR。E TEMATY   
FORUM GASTRONOMICZNE NOWY TEMAT
TEMAT FORUM:

名IE激 SOKI W PRZYCZEPIE

Autor: Rolnik

Wypowiedzi: 7
Post 1 napisany 2013-06-21 o godzinie 09:18:40.
Widzia貫m w centrach handlowych ma貫 punkty oferuj帷e 鈍ie瞠 soki z owoc闚 i warzyw i zastanawiam si jak takie soki mo積aby sprzedawa w przyczepie gastronomicznej? Mam dost瘼 do 鈍ie篡ch owoc闚 i warzyw z w豉snego gospodarstwa. Potrzebuje pomocy jakie s wymogi dla takiego typu dzia豉lno軼i. Z tego co zauwa篡貫m to w takiej galerii handlowej punkt ma oko 5-8 m2, ma豉 umywalka, 2 ma貫 zlewy, lod闚ka i kawa貫k blatu na kt鏎ym stoi sprze皻: maszyna do wyciskania i mikser. Ogl康a貫m w internecie przyczepy to je瞠li punkt jest taki ma造 toci przyczepa mo瞠 by ma豉, czy mam racj?

REKLAMA
sklep gastronomiczny smartgast
Oferujemy znane marki STALGAST, HENDI, KROMET, RM, UNOX, REDFOX, LAINOX, RETIGO, CATERINA, ROBOT-COUPE, LOZAMET, SPOMASZ-NAKΜ w najni窺zych cenach w internecie!
Przekonaj si sam! http://smartgast.pl lub tel 880 301 130

Autor: gastromex
forumforumforumforumforum

Wypowiedzi: 261
Post 2 napisany 2013-06-22 o godzinie 05:54:59.
Nie stoi nic na przeszkodzie, aby w przyczepie gastronomicznej z wyposa瞠niem, jakim Pan wymienia sprzedawa wyciskany sok z owoc闚. Zaraz przy wej軼iu szafka pracownicza, umywalka,zlew dwukomorowy, blat roboczy,wyciskarka,lod闚ka do sk豉dowania. Nawet to prostsza technologia bo bez gotowania,sma瞠nia... W razie jakich pyta, s逝輳 pomoc: 531 801 101, gastromex@wp.pl

Autor: HACPASZ Hanna P馧torak

Tematy: 22
Wypowiedzi: 548
Post 3 napisany 2013-06-24 o godzinie 09:01:55.
Prosz pami皻a o tym, 瞠 owoce musz by produkowane zgodnie z zasadami Dobrej Praktyki Rolniczej, kt鏎a musi zosta przez Pana odpowiednio udokumentowane (opryski, ewentualnie jako嗆 wody stosowanej do podlewania, potwierdzenie zachowania okresu karencji spos鏏 zbioru i warunki sk豉dowania owoc闚) SANEPID mo瞠 poprosi o wykonanie bada na pozosta這嗆 pestycyd闚 oraz metali ci篹kich w owocach oraz zainteresuje go r闚nie w jaki spos鏏 owoce s transportowane ( higiena 鈔odka transportu). Musi Pan r闚nie moc udokumentowa, 瞠 produkcja sok闚 odbywa si w odpowiednich warunkach higienicznych: instrukcja dobrej praktyki higienicznej w zakresie mycia i dezynfekcji urz康ze do wyciskania sok闚. Pozdrawiam Hanna P馧torak

Autor: Hurtownia Gastronomiczna
forumforum

Wypowiedzi: 85
Post 4 napisany 2013-06-24 o godzinie 15:24:34.
Ciekawy pomys z tymi sokami z przyczepy. Wed逝g mnie nie wymagaj帷y wi瘯szych nak豉d闚 finansowych na sprz皻, mamy klienta, kt鏎y sprzedaje du瞠 ilo軼i sok闚 posiadaj帷 jedno urz康zenie tzn sokowir闚k oraz jeden blender + 3 dzbanki dodatkowe i sprzedaje spore ilo軼i sok闚, koktajli itp.

Zakup ma貫j przyczepy to raczej kiepski pomys, bo w miar rozwoju b璠zie brakowa這 miejsca, ja polecam przyczep przynajmniej 3,5-4 m 瞠by na spokojnie umie軼i w niej k帷ik sanitarny, lod闚ki, rega造 na owoce, punkt kasowy oraz stanowisko do obr鏏ki warzyw i owoc闚.

Jak b璠ziesz si rozgl康a za urz康zeniami to zwr鵵 uwag na sokowir闚k firmy ROBOT-COUPE model np. J80 Ultra oraz blender barowy firmy HAMILTON BEACH model np. HBB450 TANGO lub HBH650 TEMPEST

Post 5 napisany 2013-06-26 o godzinie 10:03:12.
HACPASZ Hanna P馧torak napisa(a) w dniu 2013-06-24 o godzinie 09:01:55:
Prosz pami皻a o tym, 瞠 owoce musz by produkowane zgodnie z zasadami Dobrej Praktyki Rolniczej, kt鏎a musi zosta przez Pana odpowiednio udokumentowane (opryski, ewentualnie jako嗆 wody stosowanej do podlewania, potwierdzenie zachowania okresu karencji spos鏏 zbioru i warunki sk豉dowania owoc闚) SANEPID mo瞠 poprosi o wykonanie bada na pozosta這嗆 pestycyd闚 oraz metali ci篹kich w owocach oraz zainteresuje go r闚nie w jaki spos鏏 owoce s transportowane ( higiena 鈔odka transportu). Musi Pan r闚nie moc udokumentowa, 瞠 produkcja sok闚 odbywa si w odpowiednich warunkach higienicznych: instrukcja dobrej praktyki higienicznej w zakresie mycia i dezynfekcji urz康ze do wyciskania sok闚. Pozdrawiam Hanna P馧torak

A jakie przepisy obowi您uj przy zakupie owoc闚 i warzyw np. w sklepie? Owoce dost瘼ne s raczej sezonowo, wi璚 i tak pozostaje zakup.

Post 6 napisany 2013-06-26 o godzinie 10:07:28.
Hurtownia Gastronomiczna napisa(a) w dniu 2013-06-24 o godzinie 15:24:34:
Ciekawy pomys z tymi sokami z przyczepy. Wed逝g mnie nie wymagaj帷y wi瘯szych nak豉d闚 finansowych na sprz皻, mamy klienta, kt鏎y sprzedaje du瞠 ilo軼i sok闚 posiadaj帷 jedno urz康zenie tzn sokowir闚k oraz jeden blender + 3 dzbanki dodatkowe i sprzedaje spore ilo軼i sok闚, koktajli itp.

Zakup ma貫j przyczepy to raczej kiepski pomys, bo w miar rozwoju b璠zie brakowa這 miejsca, ja polecam przyczep przynajmniej 3,5-4 m 瞠by na spokojnie umie軼i w niej k帷ik sanitarny, lod闚ki, rega造 na owoce, punkt kasowy oraz stanowisko do obr鏏ki warzyw i owoc闚.

Jak b璠ziesz si rozgl康a za urz康zeniami to zwr鵵 uwag na sokowir闚k firmy ROBOT-COUPE model np. J80 Ultra oraz blender barowy firmy HAMILTON BEACH model np. HBB450 TANGO lub HBH650 TEMPEST

Wol mniejsz przyczep bo b璠zie ta雟za i 豉twiej z manewrami oraz miejscem postojowym. Surowce tj owoce i warzywa mog trzyma np. w samochodzie obok. Je瞠li dobrze zapisa貫m to widzia貫m jak pracuje urz康zenie do sok闚 o nazwie santos, a gdzie mog zobaczy urz康zenie firmy robot?

Autor: Hurtownia Gastronomiczna
forumforum

Wypowiedzi: 85
Post 7 napisany 2013-06-26 o godzinie 13:11:06.
Rozmiar przyczepy to Tw鎩 wyb鏎. W przypadku urz康zenia do sok闚 tzw sokowir闚ki my polecamy firm ROBOT-COUPE, kt鏎e mo積a spotka prawie w ka盥ym punkcie gdzie przygotowywane s 鈍ie瞠 soki i koktajle. Je瞠li jest Pan zainteresowany to prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu pokazu sokowir闚ki, wi璚ej informacji pod nr telefonu +48 666 043 034.

Autor: Kaniur

Wypowiedzi: 9
Post 8 napisany 2013-06-27 o godzinie 12:07:19.
Witam,
posiadam form laminatow w kszta販ie kuli o 鈔ednicy 2,3 m kt鏎a mo瞠 po pomalowaniu lub oklejeniu imitowac np. 鈍ie膨 pomara鎍z. Kul mo積a zainstalowac na podwoziu przyczepy i by豚y z tego 鈍ietny kiosk mobilny. Robimy r闚nie inne przyczepy na 篡czenie klienta. Je郵i kto by豚y zainteresowany prosz o kontakt na info@xtrail.pl

Post 9 napisany 2013-06-28 o godzinie 14:01:35.
Rolnik napisa(a) w dniu 2013-06-26 o godzinie 10:03:12:

A jakie przepisy obowi您uj przy zakupie owoc闚 i warzyw np. w sklepie? Owoce dost瘼ne s raczej sezonowo, wi璚 i tak pozostaje zakup.

Za jako嗆 owoc闚 kupowanych w sklepie, hurtowni lub skupie odpowiadaj ich w豉軼iciele, to oni musz udowodni SANEPIDOWI, 瞠 owoce i warzywa przez nich sprzedawane spe軟iaj wymagania, o kt鏎ych wczesniej pisa豉m. Je瞠li do produkcji sok闚 wykorzystywa豚y Pan owoce kupione to wtedy musi Pan dysponowa wy陰cznie dowodem zakupy (faktura) - produkty spo篡wcze w tym owoce musz pochodzi zawsze ze znanego 廝鏚豉.

Post 10 napisany 2013-07-06 o godzinie 14:52:52.
Mam ju sokowir闚k i po wielu pr鏏ach dobrania odpowiednich proporcji w celu uzyskania jak najlepszego smaku przyznam, 瞠 przygotowanie sok闚 nie jest takie trudne i kosztowne. Przyczep ju mam wst瘼nie zarezerwowan, kupi na pocz徠ek przyczep u篡wan 瞠by by這 taniej.
W jakich warunkach maj by myte owoce i warzywa w przyczepie i jak sobie poradzi z problemem braku bie膨cej czystej wody w przyczepie?
名IE激 SOKI W PRZYCZEPIE
REKLAMA
Oferujemy znane marki STALGAST, HENDI, KROMET, RM, UNOX, REDFOX, LAINOX, RETIGO, CATERINA, ROBOT-COUPE, LOZAMET, SPOMASZ-NAKΜ w najni窺zych cenach w internecie!

Post 11 napisany 2013-07-08 o godzinie 11:10:48.
Witam serdecznie instalacja znajduj帷a si w przyczepie mo瞠 by zasilana wod butelkowan zdatn do picia tzn woda niegazowana typu 篡wiec, eden itp. Bardzo wa積e jest posiadanie podpisanej umowy z firm, kt鏎a b璠zie dostarcza豉 wod + nalezy przechowywa faktury zakupu wody,. Sanepid mo瞠 zapyta o miejsce wylewania brudnej wody tzn mo瞠 by to kanalizacja na w豉snej posesji, stacja beznzynowa itp. DO mycia r彗 musi by wykorzystywane r闚nie woda butelkowana, nale篡 zapewni do mycia wod ciep陰 i zimn : na rynku dost瘼ne s umywalki zasilane wod butelkowan i posiadaj帷e podgrzewacz do wody. Podsumowuj帷 w przyczepie musi by zlew (najlepiej dwukomorowy) i oddzielnie umywalka zasilane zimn i ciep陰 wod. Prosz pami皻a o sprawie toalety. Akceptowane rozwi您anie to podpisanie umowy na korzystanie z toalety w barze, stacji benzynowej, sklepie spo篡wczym ale oddalonym maksymalnie 75 m od miejsca postojowego. Pozdrawiam Hanna P馧torak HACPASZ przygotowywanie dokumentacji wymaganej przez SANEPID dla gastronomii i gastronomii mobilnej

Autor: Sylwek

Wypowiedzi: 10
Post 12 napisany 2013-07-23 o godzinie 14:06:21.
Hurtownia Gastronomiczna napisa(a) w dniu 2013-06-24 o godzinie 15:24:34:

Jak najbardziej si zgadzam, wi瘯sza przyczepa si przyda. A tak poza tym to swietny pomys. My郵, ze powinno wypali, tym bardziej ze teraz k豉dzie sie nacisk na to by by eko, wi璚 wyciskane soki wpasowuj sie w mod :) 砰cz powodzenia z biznesem :)

Post 13 napisany 2013-07-24 o godzinie 10:27:22.
Witam ponownie i mam kolejne pytanie:
czy warzywa i owoce mog umy wcze郾iej np. w gospodarstwie i umyte trzyma w przyczepie? Dzi瘯i temu mo積a zaoszcz璠zi miejsce.

Autor: Wojtek - Eurogast
forumforum

Wypowiedzi: 51
Post 14 napisany 2013-07-30 o godzinie 23:10:17.
Urz康zenia marki SANTOS mo積a zobaczy u nas we wzorcowni,lub u wybranych dealer闚. List dealer闚 z danego wojew鏚ztwa mog podes豉 na PW.

Nasi kochani dealerzy - przypominam o promocji na urz康zenia Santos - tylko 2 tygodnie lub do wyczerpania zapas闚 !

Zach璚am do kontaktu :-)
Importer : ROLLER GRILL, FIAMMA, FUTURMAT, CONTI, BUNN, SANTOS, SAMMIC, SMEG,GMG, SIMAG, VARIMIXER, MORETTI FORNI, MBM, HOUNO, MERCATUS, ELETTROBAR, PUJADAS, SAYL, SPM, DR. WEIGERT.
Kom: 884-000-143

Post 15 napisany 2013-08-07 o godzinie 11:17:21.
Rolnik napisa(a) w dniu 2013-07-24 o godzinie 10:27:22:
Witam ponownie i mam kolejne pytanie:
czy warzywa i owoce mog umy wcze郾iej np. w gospodarstwie i umyte trzyma w przyczepie? Dzi瘯i temu mo積a zaoszcz璠zi miejsce.

Czy mo瞠 kto mi odpowiedzie na moje pytanie?W przyczepie mam zbyt ma這 miejsca na przygotowanie stanowiska do mycia warzyw i owoc闚 i chcia豚ym je my w domu lub innym przystosowanym do tego celu miejscu, tylko czy tak mo積a?

安ie瞠 soki w przyczepie
Autor: a鄂a

Wypowiedzi: 4
Post 16 napisany 2014-11-19 o godzinie 08:40:07.
mo積a, jednak powinno si to najlepiej zrobi zgodnie z HACCP, wtedy na kontroli nie b璠zie problem闚

Autor: zdr

Wypowiedzi: 5
Post 17 napisany 2020-05-04 o godzinie 09:41:15.
Rolnik napisa(a) w dniu 2013-06-21 o godzinie 09:18:40:
Widzia貫m w centrach handlowych ma貫 punkty oferuj帷e 鈍ie瞠 soki z owoc闚 i warzyw i zastanawiam si jak takie soki mo積aby sprzedawa w przyczepie gastronomicznej? Mam dost瘼 do 鈍ie篡ch owoc闚 i warzyw z w豉snego gospodarstwa. Potrzebuje pomocy jakie s wymogi dla takiego typu dzia豉lno軼i. Z tego co zauwa篡貫m to w takiej galerii handlowej punkt ma oko 5-8 m2, ma豉 umywalka, 2 ma貫 zlewy, lod闚ka i kawa貫k blatu na kt鏎ym stoi sprze皻: maszyna do wyciskania i mikser. Ogl康a貫m w internecie przyczepy to je瞠li punkt jest taki ma造 toci przyczepa mo瞠 by ma豉, czy mam racj?

Zdrowe odzywianie sie obecnie jest bardzo modne i sam widzia貫m, ze w wiellu miejscach turystycznych coraz bardziej popularne s stoiska sprzedaj帷e 鈍ie穎 wyciskane soki oraz koktajle. Ludzie do嗆 ju maj t逝stych kebab闚 i osobiscie ciesz mnie te zmiany.

Tak wiec spokojnie mozesz wprowadzi do swojej oferty tego typu soki. NIe polecam jednak kupowania taniej wyciskarki z marketu bo takie wyciskarki przewidziane s raczej do uzytku domowego a nie do u篡tku profesjonalnego (w przypadku u篡tku w food trucku dobrze jest postawi na urzadzenie dobrej firmy bo b璠zie do嗆 mocno eksploatowane).

Polecam kontakt z t firm:
NATULUX
ul.Wersalska 47 / 75
91-203, 鏚
tel: 422529660

Maj w ofercie wyciskarki wielu dobrych producent闚 tak wi璚 powinni doradzi co b璠zie najlepsze. Ewentualnie wejd嬈ie sobie na ich stron Eujuicers.

Autor: Kazik
forum

Tematy: 2
Wypowiedzi: 26
Post 18 napisany 2020-07-01 o godzinie 12:10:26.
wiem 瞠 w υdzi ta firma dostarcza soki naturalne
https://polskiepomidory.com.pl/
jablkowe, pomidorowe, buraczane i r騜ne inne sezonowe.
I maj specjalne drewniane nalewaki
https://www.raven.com.pl/oferta/odziez-gastronomiczna

Autor: Aruola

Wypowiedzi: 1
Post 19 napisany 2021-02-18 o godzinie 14:37:10.
Witam, ja r闚nie planuje otworzy taki food truck ze 鈍ie篡mi sokami, r騜nego rodzaju smoothie, kawk i r騜nymi ciekawymi herbatami.
Mam pytanie odno郾ie przepis闚 sanepidu w kwestii przygotowania produkt闚. Cz窷 produkt闚 chc robi z mro穎nych owoc闚, wi璚 rozumiem, 瞠 jest to traktowane jako p馧produkt i mo積a to robi bezpo鈔ednio w przyczepie, ale chcia豉bym te robi soki 鈍ie穎 wyciskane i smoothie np. z banana itp. i pytanie czy musz dysponowa oddzieln kuchni na wcze郾iejsz obr鏏k owoc闚? Logiczne jest, 瞠 chce je robi na 鈍ie穎 i wcze郾iejsze obieranie banana, jab趾a czy pomara鎍zy mija si z celem. Chcia豉m si dowiedzie jak obej嗆 ten przepis o wynajmowaniu kuchni skoro chcia豉bym robi wi瘯szo嗆 rzeczy na 鈍ie穎 :> Ewentualnie mam dost瘼 do zaprzyja幡ionej kuchni, kt鏎a znajduje si 100m dalej, czy w takiej sytuacji potrzebowa豉bym samochodu dostawczego dla produkt闚 czy wystarczy這 by zaopatrzy si w jakiego rodzaju pojemniki i torb, 瞠by mo積a by這 to przenie嗆 na piechot?

forum

Post 20 napisany 2021-02-19 o godzinie 22:44:59.
'Polskie Pomidory' albo "PolskiSok.pl' ma swietne soki warzywne 100% nie z sokow zageszczonych soki pomidorowe, buraczane, marchwiowe i gruszkowe.
名IE激 SOKI W PRZYCZEPIE
REKLAMA

forum

Post 21 napisany 2021-02-19 o godzinie 22:45:48.

NOWE OGΜSZENIA GASTRONOMICZNE

System zapisze Twoje dane:
Adres IP: 100.26.176.111
Data: 2024-07-14
Czas: 18:57:46
DODAJ ODPOWIED DO TEMATU: 名IE激 SOKI W PRZYCZEPIE
Aby doda odpowied do tematu nale篡 si zalogowa.

Je郵i nie masz konta, skorzystaj z bezp豉tnej rejestracji.
FORUM GASTRONOMICZNE
Temat "安ie瞠 soki w przyczepie" w grupie "mobilna gastronomia"
TAGI: przyczepy (36)    przyczepy gastronomiczne (38)    blender (2)    przyczepa handlowa (11)    warzywa (7)    owoce (2)    sokowir闚ka (2)    soki (2)   
OSTATNIO DODANE TEMATY: Przer鏏ka zwyk貫j przyczepy na przyczep gastronomiczna    Opakowanie zgrzewane dla castering闚 dietetycznych - bez podatku SUP - zgrzewane papierem   

STRONA G紟NA     O NAS     REGULAMIN     REKLAMA     KONTAKT    
Copyrights © ForumGastronomiczne.pl 2008-2016.