FORUM     OGŁOSZENIA    

STRONA GŁÓWNA / FORUM GASTRONOMICZNE / OTWIERAM LOKAL PROBLEM ZE SPRZęTEM
SZUKANA FRAZA: NOWE TEMATY    OSTATNIE KOMENTARZE    GORĄCE TEMATY   
FORUM GASTRONOMICZNE NOWY TEMAT
TEMAT FORUM:

OTWIERAM LOKAL PROBLEM ZE SPRZęTEM

Autor: dryn

Tematy: 2
Wypowiedzi: 2
Post 1 napisany 2013-02-19 o godzinie 19:12:02.
Witam,
otwieram restauracje, od poprzedniego najemcy kupiłem cały sprzęt, który miał w danym lokal, czyli został on sobie na swoim miejscu i mam taki problem, otóż wcześniejszy właściciel zgubił/nie miał, nie wiem wszelkich dokumentów związanych ze sprzętem, czyli piec, zmywarko-wypażarka, lodówki itp itd dużo wymieniać, w każdym razie nie mam żadnego papieru na nic, ani instrukcji obsługi ani deklaracji zgodności, czy może ktoś mi podpowiedzieć co z tym fantem zrobić, otóż wiem, że sanepid u mnie w mieście jest dość szczegółowy więc pewnie będzie tego wymagał, ciężko uzyskać takie dane od producentów bo szukałem co nie co i nie jest to łatwe, z drugiej strony rozmawiałem z Panem z firmy Gastro...(jakich dużo u nas w Polsce) i powiedział że oni mogą taką dokumentację napisać... Czy to jest na tyle oficjalne że muszą mi to przyjąć w sanepidzie czy mogą na to kręcić nosem??

drugie pytanie: nie mam jeszcze odebranego lokalu ale chciałbym zacząć gotować już coś tam sobie próbnie, czy mogę odpalić lodówki i trzymać tam żywność w momencie kiedy panie z sanepidu przyjdą na odbiór? czy to jakoś koliduje??

dziękuję z góry za odpowiedzi i serdecznie pozdrawiam

Adrian

REKLAMA
sklep gastronomiczny smartgast
Oferujemy znane marki STALGAST, HENDI, KROMET, RM, UNOX, REDFOX, LAINOX, RETIGO, CATERINA, ROBOT-COUPE, LOZAMET, SPOMASZ-NAKŁO w najniższych cenach w internecie!
Przekonaj się sam! http://smartgast.pl lub tel 880 301 130

Autor: Hurtownia Gastronomiczna
forumforum

Wypowiedzi: 85
Post 2 napisany 2013-02-20 o godzinie 08:52:18.
Napisz jaki to sprzęt tzn. producent ewentualnie model to zobaczymy co da się zrobić. Dysponujemy pełnymi dokumentacjami do większości dostępnych marek na rynku.

Autor: gastromex
forumforumforumforumforum

Wypowiedzi: 258
Post 3 napisany 2013-04-02 o godzinie 10:37:28.
Zajmujemy się pomocą ludziom w otwieraniu lokali. więc jak masz jakis problem, to pisz: gastromex@wp.pl

NOWE OGŁOSZENIA GASTRONOMICZNE

System zapisze Twoje dane:
Adres IP: 3.228.220.31
Data: 2020-08-10
Czas: 04:51:21
DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEMATU: OTWIERAM LOKAL PROBLEM ZE SPRZęTEM
Aby dodać odpowiedź do tematu należy się zalogować.

Jeśli nie masz konta, skorzystaj z bezpłatnej rejestracji.
FORUM GASTRONOMICZNE
Temat "otwieram lokal problem ze sprzętem" w grupie "otwieram lokal gastronomiczny"
TAGI: sprzęt (11)    sprzęt gastronomiczny (26)    lokal (24)   
OSTATNIO DODANE TEMATY: Mała gastronomia a warzywniak    System WMS w branży gastronomicznej   

STRONA GŁÓWNA     O NAS     REGULAMIN     REKLAMA     KONTAKT    
Copyrights © ForumGastronomiczne.pl 2008-2016.