FORUM     OGŁOSZENIA    

STRONA GŁÓWNA / FORUM GASTRONOMICZNE / URZąDZENIA DO LOKALU GASTRONOMICZNEGO
SZUKANA FRAZA: NOWE TEMATY    OSTATNIE KOMENTARZE    GORĄCE TEMATY   
FORUM GASTRONOMICZNE NOWY TEMAT
TEMAT FORUM:

URZąDZENIA DO LOKALU GASTRONOMICZNEGO

Autor: johnny

Wypowiedzi: 1
Post 1 napisany 2012-04-02 o godzinie 17:57:09.
Witam.
Mam w głowie pewien pomysł na lokal gastronomiczny, a mianowicie bar, w którym sprzedawana będzie kiszka ziemniaczana, babka ziemniaczana, placki ziemniaczane, kaszanka i pierogi czyli typowo polskie jedzenie. I tu moje pytanie, jakie urządzenia będą mi potrzebne do zaopatrzenia takiego lokalu ? Jakie wymogi musi spełniać taki lokal ?
Pozdrawiam

REKLAMA
sklep gastronomiczny smartgast
Oferujemy znane marki STALGAST, HENDI, KROMET, RM, UNOX, REDFOX, LAINOX, RETIGO, CATERINA, ROBOT-COUPE, LOZAMET, SPOMASZ-NAKŁO w najniższych cenach w internecie!
Przekonaj się sam! http://smartgast.pl lub tel 880 301 130

Autor: HACPASZ Hanna Półtorak
forumforumforumforumforum

Tematy: 8
Wypowiedzi: 474
Post 2 napisany 2012-04-03 o godzinie 09:35:24.
Witam serdecznie wszystkie lokale gastronomiczne musza spełniać wymagania SANEPIDU i zostać przez SANEPID odebrane. Dlatego w celu uzyskania akceptacji należy zwrócić się z planami lokalu do lokalnego SANEPIDU. Zgodnie z przepisami prawa należy też wdrożyć i opracować dokumentację HACCP . Dokumentacja ta składa się z dwóch cześci Dobrej Praktyki Produkcyjnej i Higienicznej (warunki wstępne HACCP) oraz Księgi HACCP (analiza zagrożeń + procedury systemowe). W razie pytań na temat systemu prosze o kontakt mailowy: poltorak@haccp-gmp.home.pl

Autor: Mariuszowski

Wypowiedzi: 2
Post 3 napisany 2012-05-11 o godzinie 13:23:04.
witaj, zależy jaki masz budżet ;) najlepiej zrobisz jak skontaktujesz się z firma która robi projekty i wyceny aranżacji takich miejsc. Ja wiem, że oni- http://www.probox.com.pl/, znają się na rzeczy. Moja siostra potrzebowała wycenę do mini supermarketu, zaaranżowali jej wszystko z pomysłem, jak ona mówi-„ teraz jest funkcjonalnie i przestronnie” ja się na tym nie znam, ale sklep jest przyjemny. Siostrze podobało się, że oni zapewniali także wyposażenie, począwszy od mebli, stanowisk kasowych po lodówki i specjalistyczne regały chłodnicze – czy jak się to tam fachowo nazywa. Ja z nią tylko raz podjechałem jako wsparcie, co się okazało kompletnie go nie potrzebowała, czułem się zbędny nie wiedziałem o czym rozmawiali ;);)

Autor: EpakoRadom

Wypowiedzi: 4
Post 4 napisany 2012-05-23 o godzinie 10:08:40.
Witam,
zapraszam do zapoznania się z ofertą firmy EPAKO - www.epako.pl. Firma powstała w 1995 roku i zajmuje się działalnością handlowo-usługową w zakresie wyposażenia sklepów, biur, gastronomii.
Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na profesjonalną obsługę Klienta – począwszy od projektu, po montaż i serwis. Służymy fachowym doradztwem w zakresie doboru potrzebnych urządzeń.

NOWE OGŁOSZENIA GASTRONOMICZNE

System zapisze Twoje dane:
Adres IP: 18.210.24.208
Data: 2020-01-24
Czas: 00:30:42
DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEMATU: URZąDZENIA DO LOKALU GASTRONOMICZNEGO
Aby dodać odpowiedź do tematu należy się zalogować.

Jeśli nie masz konta, skorzystaj z bezpłatnej rejestracji.
FORUM GASTRONOMICZNE
Temat "urządzenia do lokalu gastronomicznego" w grupie "forum ogÓlne"
TAGI: wyposażenie gastronomii (32)    urządzenia gastronomiczne (37)    wyposażenie kuchni (19)    lokal gastronomiczny (34)    urządzenia używane (9)   
OSTATNIO DODANE TEMATY: Pierwsza pizzeria - prośba o sugestie    Prąd w food trucku   

STRONA GŁÓWNA     O NAS     REGULAMIN     REKLAMA     KONTAKT    
Copyrights © ForumGastronomiczne.pl 2008-2016.