FORUM     OGŁOSZENIA    

STRONA GŁÓWNA / FORUM GASTRONOMICZNE / WYPOSAżENIE OBIEKTU W URZąDZENIA GASTRONOMICZNE
SZUKANA FRAZA: NOWE TEMATY    OSTATNIE KOMENTARZE    GORĄCE TEMATY   
FORUM GASTRONOMICZNE NOWY TEMAT
TEMAT FORUM:

WYPOSAżENIE OBIEKTU W URZąDZENIA GASTRONOMICZNE

Autor: habelyna

Tematy: 2
Wypowiedzi: 2
Post 1 napisany 2012-03-24 o godzinie 12:20:10.
Witam szukam firmy do wyposazenia kuchniw nowopowstajacym budynku gastronomicznym. Obiekt wyposazony w sale welena na 200osob, niezalezna czesc restauracyjan na 50 osob. czy ktos z forumowiczow moze polecic dobra, fachowa firme do realizacji inwestycj ? Kogo polecacie a na kogo trzeba uwazac. z gory dziekuje za wszelka odpoweidz i pozdrawiam

REKLAMA
sklep gastronomiczny smartgast
Oferujemy znane marki STALGAST, HENDI, KROMET, RM, UNOX, REDFOX, LAINOX, RETIGO, CATERINA, ROBOT-COUPE, LOZAMET, SPOMASZ-NAKŁO w najniższych cenach w internecie!
Przekonaj się sam! http://smartgast.pl lub tel 880 301 130

Autor: Widlak
forumforumforum

Wypowiedzi: 113
Post 2 napisany 2012-03-24 o godzinie 18:19:10.
Witam
A w jakim rejonie kraju?

Autor: Norbert S

Wypowiedzi: 6
Post 3 napisany 2012-03-25 o godzinie 12:19:54.
Witam,

miałem ten sam problem co habelyna. Zdecydowałem się na firmę MR Gastro Stal z Poznania. Problem może nie tkwił w wyborze firmy, ale w tym, że kompletnie nie znałem się na gastronomii od strony wyposażenia. Zostałem potraktowany bardzo po ludzku, przedstawiono mi ofertę w odniesieniu do innych producentów, ustaliliśmy czego potrzebuję. Koncepcja technologii była gotowa po 3 dniach, wraz z opisem i wykazem wyposażenia. Ponadto co mi się spodobało pomimo faktu, że meble nierdzewne "szyte" są na wymiar, serwis z Gastro Stal poradził sobie dobrze z poprawkami na miejscu! Firma SAS też w porządku słyszałem, ale mam zastrzeżenia co do mebli, które proponują (Stalgast). Mebel skręcany jednak nie przemawia do mnie tak jak mebel spawany z podbitym blatem. Habelyna jeżeli masz jakieś pytania to pytaj, z chęcią podzielę się swoim doświadczeniem. Pozdrawiam :-)

Autor: HACPASZ Hanna Półtorak
forumforumforumforumforum

Tematy: 8
Wypowiedzi: 461
Post 4 napisany 2012-03-26 o godzinie 08:57:02.
Witam nie zapominajcie szanowni forowicze o przepisach prawa i wymaganiach SANEPIDU odnośnie opracowania odpowiedniej dokumentacji niezbędnej do otwarcia tego typu inwestycji. Chodzi mi o opracowanie i wdrożenie dokumentacji HACCP. Moja firma może opracować taką dokumentację. Pozdrawiam Hanna Póltorak firma HACPASZ - szczegółowe informacje na temat dokumentacji udzielę po za forum proszę o kontakt poltorak@haccp-gmp.home.pl

Autor: Gutek
forumforumforumforumforum

Tematy: 5
Wypowiedzi: 280
Post 5 napisany 2012-03-26 o godzinie 10:18:37.
Na terenie województwa dolnośląskiego i opolskiego śmiało możemy się podjąć kompleksowej realizacji dowolnego obiektu gastronomicznego.

Posiadamy niezbędne narzędzia oraz doświadczenie do wykonania zaawansowanej technologii.

Wyposażamy gastronomię w niezbędne produkty tj:
- urządzenia gastronomiczne
- meble nierdzewne pod wymiar
- akcesoria i naczynia kuchenne
- chemię dla gastronomii

Wykonujemy projekty technologiczne oraz zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Potrzebujesz pomocy przy otwarciu działalności gastronomicznej? Chętnie pomogę.
WYKONUJE: konsultacje techniczne i handlowe na terenie całego kraju!

Autor: TomaszO

Wypowiedzi: 1
Post 6 napisany 2012-04-18 o godzinie 12:45:13.
Witam

Mamy wieloletnie doświadczenie poparte sporą liczbą wykonanych projektów:
www.am-art.com/projekty.html

Zapraszam do kontaktu:
www.am-art.com/am-art_kontakt.html
www.am-art.com
Wyposażenie Gastronomii

Autor: ARTON

Wypowiedzi: 6
Post 7 napisany 2012-04-24 o godzinie 11:40:55.
Witam,
jesteśmy firmą z 30 letnim doświadczeniem.
Wykonujemy:
- projekty technologiczne (wraz z odbiorem sanepidu) i wnętrz
- w naszej ofercie posiadamy urządzenia nowe jak i używane
- meble ze stali nierdzewnej standardowe jak i pod wymiar
- późniejszy serwis, dostarczanie chemii dla gastronomii,

Pozdrawiam

Autor: gastro-serwis

Wypowiedzi: 3
Post 8 napisany 2012-05-04 o godzinie 09:41:10.
Witam serdecznie
Działamy na terenie całego kraju wyposażenie gastronomii od a do z
zapraszam do odwiedzenia naszej strony
http://gaskom.pl/gastronomia.html

Pozdrawiam

PAWEŁ ROPELEWSKI
511 - 540 - 903
Gastro Serwis
ul. Karzcino 30a 76-200 Słupsk

Autor: EpakoRadom

Wypowiedzi: 4
Post 9 napisany 2012-05-23 o godzinie 10:22:00.
Witam,
proszę się zapoznać z ofertą firmy Epako - www.epako.pl
*pełne wyposażenie w sprzęt gastronomiczny

Autor: apolo

Post 10 napisany 2012-08-09 o godzinie 13:54:34.
Gutek , prosze wiencej na ten temat na e-maila , biuro.apicem@gmail.com
REKLAMA
Oferujemy znane marki STALGAST, HENDI, KROMET, RM, UNOX, REDFOX, LAINOX, RETIGO, CATERINA, ROBOT-COUPE, LOZAMET, SPOMASZ-NAKŁO w najniższych cenach w internecie!

Autor: justyna

Post 11 napisany 2012-08-13 o godzinie 08:47:05.
Witam szukam takiej firmy na terenie woj. Łódźkiego ,która zrobi mi projekt kuchni dla restauracji na 80os. I interesuję mnie sprzęt używany.

Autor: PrimGastro

Wypowiedzi: 16
Post 12 napisany 2012-08-14 o godzinie 09:21:41.
Polecam kontakt z nami tel. 787128036 e-mail : primgastro@primgastro.pl . Proszę powiedzieć czy posiada pan/pani rozplanowanie sprzętu? Jeśli nie to plan pomieszczeń i listę sprzętu który by pan/pani chcieli umieścić w lokalu. Jeśli brak listy też doradzimy co umieścić potrzebne będzie tylko jakiś plan pomieszczeń najlepiej w pliku dwg na tej podstawie możemy wszystko doradzić , rozstawić w pomieszczeniach według ogólnych wymogów sanitarnych i ergonomii pracy.

Posiadamy szeroką siatkę kontaktów z producentami krajowymi i zagranicznymi. Zapraszam na naszą stronę www.primgastro.pl posiadamy na niej wstawione ponad 7000 produktów a to nawet nie jest ułamek wszystkich osiągalnych dla nas produktów ciągle wstawiane są kolejne. Wyróżniamy się jakością oferowanych produktów , wykonaniem projektów zagospodarowania przestrzeni w tym wizualizacją 3D w celu ustalenia szczegółów projektu, jesteśmy w stanie nanieść wytyczne przyłączeń na plan zabudowy jeszcze w fazie budowy lokalu.

Jeśli nie posiadają państwo także planu lokalu w pliku dwg można przesłać skan planów , jeśli nie ma całkiem planu , możemy nawet przyjechać i zrobić pomiary. Wszystkie szczegóły można ustalić telefonicznie i przez e-mail. Wysyłamy pełną informację o kosztach urządzeń i możemy przygotować kilka wersji np. "Jakościową" lub "ekonomiczną". Proszę nas wypróbować jesteśmy bardzo elastyczni.

Autor: misiek1888

Wypowiedzi: 4
Post 13 napisany 2012-12-29 o godzinie 01:26:03.
U mnie wyposażała TANAKE, zrobili wszystko bardzo dobrze, także spokojnie mogę ich polecić. U mnie zrobili wszystko na 6 z plusem, wszystko konsultowali.
Z tego, co wiem, to na terenie całego kraju pracują.

Wyposażenie obiektu w urządzenia gastronomiczne
Autor: Gastronomek

Wypowiedzi: 20
Post 14 napisany 2013-01-10 o godzinie 10:46:31.
A jakieś firmy z Podkarpacia? Ktoś coś może zaoferować?

Pozdrawiam
Wszystko, czego Ci potrzeba, znajdziesz tutaj - www.horeca.pl

Autor: Gastro-portal.pl

Wypowiedzi: 2
Post 15 napisany 2013-01-18 o godzinie 17:40:30.
Polecam zajrzeć na http://gastro-portal.pl myślę że znajdziesz tam wiele firm oferujących znakomitą jakość wyposażenia gastronomicznego w dobrej cenie.

Autor: ADMIN
forumforum

Tematy: 14
Wypowiedzi: 86
Post 16 napisany 2013-01-18 o godzinie 18:16:33.
Gastro-portal.pl
Polecasz stronę SPAMUJĄC to forum, a SPAM blokujemy..

Autor: gastropiec

Wypowiedzi: 15
Post 17 napisany 2013-07-13 o godzinie 23:34:30.
Działamy w całej Polsce.
Zapraszamy do naszego sklepu www.gastropiec-sklep.pl oraz na naszą stronę www.gastropiec.pl

Autor: Max11

Post 18 napisany 2013-09-02 o godzinie 11:54:15.
Z Katowic polecam firmę - https://mmgastro.pl/ oferującą m.in. piece konwekcyjno -parowe, akcesoria kuchenne, komory chłodnicze, pakowarki. Wyposażenie restauracji, czy też pubów. Firma oferuje dodatkowo montaż takich urządzeń.

Autor: KatMar

Wypowiedzi: 7
Post 19 napisany 2017-09-18 o godzinie 11:19:02.
Ja się znam tylko na urządzeniach chłodniczych. Prowadzę restaurację i korzystamy z urządzeń firmy Bolarus. Myślę, że warto przejrzeć ich ofertę. Są godni polecenia. Ich sprzęt jest bezawaryjny a obsługa klienta sprawna i rzeczowa.

Autor: jozef.kwiatkowski85@gmail.com
forum

Wypowiedzi: 37
Post 20 napisany 2018-12-17 o godzinie 13:32:47.
Dobrej jakości sprzęt w dobrych cenach znajdziesz tu: www.multigastro.pl . Mamy od nich większość sprzętu, jest on przez nas sprawdzony i nie zawodny. Mają bardzo szeroki wybór więc na pewno znajdziesz to czego szukasz.
REKLAMA

NOWE OGŁOSZENIA GASTRONOMICZNE

System zapisze Twoje dane:
Adres IP: 54.92.148.165
Data: 2019-07-19
Czas: 18:49:12
DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEMATU: WYPOSAżENIE OBIEKTU W URZąDZENIA GASTRONOMICZNE
Aby dodać odpowiedź do tematu należy się zalogować.

Jeśli nie masz konta, skorzystaj z bezpłatnej rejestracji.
FORUM GASTRONOMICZNE
Temat "wyposażenie obiektu w urządzenia gastronomiczne " w grupie "dostawcy dla gastronomii"
TAGI: wyposażenie gastronomii (32)    wyposażenie kuchni (19)    gastronomia (77)    wyposażenie restauracji (11)    wyposażenie (15)   
OSTATNIO DODANE TEMATY: System / Ekrany do zamawiania obiadów z samochodu    SZYBKI I BARDZO POWAŻNY KREDYT KREDYTOWY ONLINE W 48 GODZINACH   

STRONA GŁÓWNA     O NAS     REGULAMIN     REKLAMA     KONTAKT    
Copyrights © ForumGastronomiczne.pl 2008-2016.