FORUM     OGŁOSZENIA    

STRONA GŁÓWNA / FORUM GASTRONOMICZNE / TP SYSTEM TO JEDNO WIELKIE OSZUSTWO !!!!!!!!!!!
SZUKANA FRAZA: NOWE TEMATY    OSTATNIE KOMENTARZE    GORĄCE TEMATY   
FORUM GASTRONOMICZNE NOWY TEMAT
TEMAT FORUM:

TP SYSTEM TO JEDNO WIELKIE OSZUSTWO !!!!!!!!!!!

Autor: okiec

Wypowiedzi: 5
Post 1 napisany 2011-07-14 o godzinie 00:28:08.
WSPÓŁPRACOWAŁEM Z TĄ FIRMĄ .ROBIŁEM DLA NIEJ PÓŁPRODUKTY .PANI DULSKA WŁAŚCICIELKA TEJ FIRMY NIE ZAPŁACIŁA MI FAKTUR DO DZIŚ DNIA MUSIAŁEM SPRAWE ODDAĆ DO SĄDU
UWAGA!!!!!!! FIRMA TP SYSTEM WCZESNIEJ MIEŚCIŁA SIĘ W RYBNIKU ,LUBLINCU TERAZ MIEŚCI SIĘ W CZĘSTOCHOWIE .FIRMA SKACZE TAK Z MIASTA DO MIASTA NIE PŁACI SWOIM KONTRAHENTOM I UCIEKA PRZED PŁATNOŚCIAMI .PODAŁEM ICH DO SĄDU PO PÓŁ ROCZNYM CZEKANIU NA URAGULOWANIE FAKTUR .NIE TYLKO MOJA FIRMA JEST POSZKODOWANA W LUBLINCU JEJ ZADŁUŻENIE Z TYTUŁU NIE PŁACENIA FAKTUR SIĘGA DUŻYCH SUM.FIRMY KTÓRYM TA OSZUSTKA NIE POPŁACIŁA FAKTUR MÓGŁBYM TU POWYMIENIAĆ ALE NIE WIEM CZY NIE MIELIBY TEGO ZA ZŁE ICH WŁAŚCICIELE
MI OSOBIŚCIE JEST WINNA 16000PLN .WCZESNIEJ BYLI W RYBNIKU .....CIEKAWY JESTEM ILE TAM SĄ KREWNI NO I CIEKAWE CO NAROBIĄ W CZĘSTOCHOWIE I GDZIE UCIEKNĄ TYM RAZEM

APELUJE DO WSZYSTKICH FIRM :NIE WSPÓŁPRACUJCIE Z NIMI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

REKLAMA
sklep gastronomiczny smartgast
Oferujemy znane marki STALGAST, HENDI, KROMET, RM, UNOX, REDFOX, LAINOX, RETIGO, CATERINA, ROBOT-COUPE, LOZAMET, SPOMASZ-NAKŁO w najniższych cenach w internecie!
Przekonaj się sam! http://smartgast.pl lub tel 880 301 130

Autor: darful
forum

Wypowiedzi: 41
Post 2 napisany 2011-07-14 o godzinie 09:02:28.
Robią przyczepy gastronomiczne i inne tego zabudowania ?

Autor: Joker
forum

Wypowiedzi: 26
Post 3 napisany 2011-07-14 o godzinie 09:15:14.
O takich ludziach i firmach trzeba pisać jako przestrogę! Takie czasy, pełno oszustów do okoła

Autor: Gutek
forumforumforumforumforum

Tematy: 5
Wypowiedzi: 280
Post 4 napisany 2011-07-14 o godzinie 12:28:33.
Ciekawa przestroga.. Czyżby KRD nie działało? Przecież kontrahentów można sprawdzać w krd ale czy wszyscy dopisują do tego rejestru?
Potrzebujesz pomocy przy otwarciu działalności gastronomicznej? Chętnie pomogę.
WYKONUJE: konsultacje techniczne i handlowe na terenie całego kraju!

Autor: Barbara M
forum

Tematy: 2
Wypowiedzi: 30
Post 5 napisany 2011-07-14 o godzinie 12:44:12.
Krajowy Rejestr Długów nie działa odradzam korzystanie z ich usług, bo sama dopisałam kilku klientów i co radzą sobie dalej nie płacąc nikomu, a w rejestrze nawet nie wiadomo jak ich odnaleźć. Kombinatorzy są tacy że z góry nastawieni są na przekręt i nic im się nie zrobi..

Autor: Joker
forum

Wypowiedzi: 26
Post 6 napisany 2011-07-14 o godzinie 16:02:09.
KRD to pomyłka!!! Windykacja długów to tylko odpowiedni PANOWIE.

Autor: InvoiceCentrumWindykacji

Wypowiedzi: 18
Post 7 napisany 2011-07-21 o godzinie 12:14:25.
Witam,
jesteśmy firmą windykacyjną prowadzącą sprawę o zapłatę przeciwko T.P System. Jeśli ktoś z Państwa posiada jakieś wierzytelności na wyżej wymienioną firmę zapraszamy do współpracy.
Kazek Piotr 661 545 439

--
INVOICE s.c. Centrum Windykacji
ul. Wawrzynowicza 6 g
42-218 Częstochowa
NIP 5732793221 Regon 241469210
tel/fax 34 322 70 26
tel kom. 661 545 439, 883 999 739
biuro@e-invoice.pl
www.e-invoice.pl

Autor: grzegorz1234

Wypowiedzi: 4
Post 8 napisany 2011-08-01 o godzinie 11:32:51.
FIRMA TP SYSTEM AKTUALNIE OSZUKUJE LUDZI W CZESTOCHOWIE NA ULICY WAŁY DWERNICKIEGO

TRAGEDIA - SPRZEDAŁEM MATERIAŁU ZA 45 TYS ZŁ I JUZ PEWNIE SIE Z NIMI MOGE POZEGNAC Z TEGO CO SIE DOWIEDIZAŁĘM OD KOMORNIKA I FIRM WINDYKACYJNYCH TO JEST TO KOLEJNE OSZUSTWO ZE STRONY PANI EWY DULSKIEJ ZŁODZIEJE I NIC WIECEJ TRZEBA POŁOZYC TEMU KRES Z TEGO CO WIEM BYLI JUZ W RYBNIKU I LUBLINCU TERAZ CZESTOCHOWA LUDZIE NIE KUPUJCIE I SPRZEDAWAJCIE TEJ FIRMIE NIC TRZEBA ICH PŁOZYC I WSADZIC ZA KRATY MOZE TAM SIE PANI DULKSIEJ OTWORZA OCZY BO JUZ NIE DLUGO TAM WLASNIE SKONCZY .... JA DO TEGO DOPROWADZE POSWIECE KOLEJNE 50 TYS A JESLI BEDIZE TRZEBA TO NAWET 100 TYS ZEBY ICH TAM WLASNIE UMIESCIC ...

Post 9 napisany 2011-08-01 o godzinie 11:52:31.
IRMA TP SYSTEM AKTUALNIE OSZUKUJE LUDZI W CZESTOCHOWIE NA ULICY WAŁY DWERNICKIEGO

TRAGEDIA - SPRZEDAŁEM MATERIAŁU ZA 45 TYS ZŁ I JUZ PEWNIE SIE Z NIMI MOGE POZEGNAC Z TEGO CO SIE DOWIEDIZAŁĘM OD KOMORNIKA I FIRM WINDYKACYJNYCH TO JEST TO KOLEJNE OSZUSTWO ZE STRONY PANI EWY DULSKIEJ ZŁODZIEJE I NIC WIECEJ TRZEBA POŁOZYC TEMU KRES Z TEGO CO WIEM BYLI JUZ W RYBNIKU I LUBLINCU TERAZ CZESTOCHOWA LUDZIE NIE KUPUJCIE I SPRZEDAWAJCIE TEJ FIRMIE NIC TRZEBA ICH PŁOZYC I WSADZIC ZA KRATY MOZE TAM SIE PANI DULKSIEJ OTWORZA OCZY BO JUZ NIE DLUGO TAM WLASNIE SKONCZY .... JA DO TEGO DOPROWADZE POSWIECE KOLEJNE 50 TYS A JESLI BEDIZE TRZEBA TO NAWET 100 TYS ZEBY ICH TAM WLASNIE UMIESCIC ...

Autor: MescysnaSonaty

Wypowiedzi: 20
Post 10 napisany 2011-08-01 o godzinie 12:42:17.
ewa dulska czestochowa sloneczna 20 dom weselny tym razem
REKLAMA
Oferujemy znane marki STALGAST, HENDI, KROMET, RM, UNOX, REDFOX, LAINOX, RETIGO, CATERINA, ROBOT-COUPE, LOZAMET, SPOMASZ-NAKŁO w najniższych cenach w internecie!

Post 11 napisany 2011-08-01 o godzinie 12:43:35.
to jej nowy nr. 508141422

Post 12 napisany 2011-08-01 o godzinie 13:05:38.
dzwoniłem tam gdzie jest ta sala weselna z tego co mowi właścicielka domu weselnego to dulska mieszka tam ale z sala nie ma nic wspolnego ... lecz moze pani z sali to ciocia pani dulskiej i stara sie zamydlicz oczy bo jakis daniel ktory mianowal sie wspolnikiem w czestochowie tp system tez opowiadal rozne rzeczy o dulskiej ale wszystko okazalo sie klamstwem

Post 13 napisany 2011-08-01 o godzinie 14:51:17.
Proponujemy Państwu sporządzenie zbiorowego zawiadomienia do prokuratury o popełnieniu przestępstwa. Nie jest to pozew o zapłatę, ma on na celu skierowanie organów ścigania przeciwko właścicielowi firmy T.P System. Postępowanie zapewne zakończy się wyrokiem skazującym, oraz ujawni wszelkie powiązania osób 3 z tą firmą które być może również zostaną skazane. Postępowanie będzie prowadzone na podstawie art. 286 KK.Sąd dodatkowo może w wyroku skazującym nakazać naprawienie szkody.

Koszt takiej usługi wynosić będzie 1 000,00 zł netto, z uwagi iż osób oszukanych jest wiele ta suma podzieli się na nie, FV wystawimy osobno na każdy podmiot. Proszę wszystkie osoby zainteresowane o przesłania na nasz adres mail: piotrkazek@e-invoice.pl dokumentów wskazujących istnienie należności wobec firmy T.P System. W tytule maila proszę wpisywać nazwę firmy lub osoby/ T.P System.

Po zebraniu dokumentacji skontaktujemy się z każdym z Państwa.

ul. Wawrzynowicza 6 g
42-218 Częstochowa
tel/fax 34 322 70 26
biuro@e-invoice.pl
www.e-invoice.pl

Autor: Ragor

Wypowiedzi: 1
Post 14 napisany 2011-08-05 o godzinie 14:09:44.
Zobaczymy.Damian ci znajomy ??

Post 15 napisany 2011-08-05 o godzinie 14:36:16.
nie jest moim znajomym ....

Autor: Dwarf

Wypowiedzi: 3
Post 16 napisany 2011-08-05 o godzinie 17:48:54.
Witam,
miałem wątpliwą przyjemność pracowanć w firmie T.P.System już od dłuższego czasu i to zanim pojawił się Damian. Pani Dulska nie wypłacała pensji pracownikom już od dłuższego czasu, brakowało pieniędzy na towar i dokańczanie realizacji, a wymyślonym przez Panią prezes genialnym sposoben na "dalsze funkcjonowanie" było wyciąganie kolejnych zaliczek poprzez podawanie fikcyjnych informacji, że kolejny etap budowy przyczepy został zakończony. Jakieś dwa miesiące temu, ponieważ plan Pani Dulskiej nie zadziałał (jak się zamiast wypłacać pencje czy kupować towar - lata na weekendy na Ibizę to tak jest), wymyśliła, że znajdzie inwestora, który jej pomoże wyprostować sytuację. I tu właśnie pojawił się Damian, który zainwestował w długi firmy Pani Dulskiej i w nowy sprzęt i towar nie mało pieniędzy. I sam został oszukany, gdyż w/w Pani prezes i tak wybierała pieniadze, które miały iść na towar i przyspieszyć, a w zasadzie należy powiedzieć, umożliwić wykonywanie zabudów na samochodach i konstruowanie przyczep.
A co do Ciebie Ragnor, to nie wiem kim jesteś, ale z tego co mi wiadomo to wszyscy klienci albo chcą przewieźć przyczepy do Damiana, albo zastanawiają się nad próbą działania na tym co wykonała Pani Dulska i nie chcą mieć z Nią już nic wspólnego. Także próby podszywania się pod jednego z Nich i wciskania ludziom, że wszystko jest ok i firma TP System działa bez zarzutu, a Damian ma zamiar ich wszystkich oszukać, jest zagrywką śmieszną i kolejny raz pokazującą na co stać Panią D. (gdyż tak za niedługo będą się o niej wypowiadały gazety)

Post 17 napisany 2011-08-05 o godzinie 17:52:42.
Witam,
miałem wątpliwą przyjemność pracowanć w firmie T.P.System już od dłuższego czasu i to zanim pojawił się Damian. Pani Dulska nie wypłacała pensji pracownikom już od dłuższego czasu, brakowało pieniędzy na towar i dokańczanie realizacji, a wymyślonym przez Panią prezes genialnym sposoben na "dalsze funkcjonowanie" było wyciąganie kolejnych zaliczek poprzez podawanie fikcyjnych informacji, że kolejny etap budowy przyczepy został zakończony. Jakieś dwa miesiące temu, ponieważ plan Pani Dulskiej nie zadziałał (jak się zamiast wypłacać pencje czy kupować towar - lata na weekendy na Ibizę to tak jest), wymyśliła, że znajdzie inwestora, który jej pomoże wyprostować sytuację. I tu właśnie pojawił się Damian, który zainwestował w długi firmy Pani Dulskiej i w nowy sprzęt i towar nie mało pieniędzy. I sam został oszukany, gdyż w/w Pani prezes i tak wybierała pieniadze, które miały iść na towar i przyspieszyć, a w zasadzie należy powiedzieć, umożliwić wykonywanie zabudów na samochodach i konstruowanie przyczep.
A co do Ciebie Ragnor, to nie wiem kim jesteś, ale z tego co mi wiadomo to wszyscy klienci albo chcą przewieźć przyczepy do Damiana, albo zastanawiają się nad próbą działania na tym co wykonała Pani Dulska i nie chcą mieć z Nią już nic wspólnego. Także próby podszywania się pod jednego z Nich i wciskania ludziom, że wszystko jest ok i firma TP System działa bez zarzutu, a Damian ma zamiar ich wszystkich oszukać, jest zagrywką śmieszną i kolejny raz pokazującą na co stać Panią D. (gdyż tak za niedługo będą się o niej wypowiadały gazety)

Autor: ADMIN
forumforum

Tematy: 14
Wypowiedzi: 86
Post 18 napisany 2011-08-05 o godzinie 17:54:13.
Ze względu na naruszenie dobrego imienia Pani Dulskiej proszę o konkretne fakty oraz dane, gdyż Pani Dulska zgłosiła się do nas w celu usunięcia wszelkich wypowiedzi na temat jej oraz firmy TP SYSTEM, gdyż jak to ona twierdzi padła ofiarą przestępstwa. Według Pani Dulskiej sprawą zajęła się prokuratura w Częstochowie.

forumforum

Post 19 napisany 2011-08-05 o godzinie 17:54:28.
Użytkownik forumgastronomiczne.pl ponosi pełną oraz wyłączną odpowiedzialność za treść publikowanych przez siebie opinii oraz komentarzy. W szczególności odpowiedzialność za naruszenie dóbr osobistych osób trzecich.

Autor: tomasz

Post 20 napisany 2011-08-05 o godzinie 20:47:20.
jeżeli chodzi o firmę TP SYSTEM, a dokładnie o Panią Dulską, jest osoba wredna i pozbawioną wszelkich skrupułów. Z tego co wiem, w wielu firmach zalega z płatnościami (także w mojej), najgorsze jest to, że chyba braknie jej majątku, żeby to spłacić. Jest nierzetelna i niegodna zaufania w najmniejszym stopniu. Już przy pierwszym kontakcie sprawia bardzo negatywne wrażenie. Mam nadzieje, że w Częstochowie nie pomaluje już nawet paznokci. Widocznie nazwisko do czegoś zobowiązuje:) Zainteresowanych odsyłam do lektury:)
REKLAMA

forumforum

Post 21 napisany 2011-08-05 o godzinie 21:59:43.
Proszę o więcej informacji w sprawach związanych z działalnością firmy TP SYSTEM.

Autor: neobad

Post 22 napisany 2011-08-08 o godzinie 14:25:56.
ZŁODZIEJ I JESZCZE RAZ ZŁODZIEJE STRACIŁEM JAKIEŚ 11 TYS ZL. JESZCE JAK FIRMA TP SYSTEM BYŁA PROWADZONA PRZEZ PANA A. PRZYBYŁE W PSTRĄŻNEJ ,ALE TU CAŁYM MÓZGIEM JEST PAN R.TREŚCIŃSKI KTÓRY PIĘKNIE MÓWI I BIERZE ZALICZKI NA FIKCYJNE PRZYCZEPY .TO JEST 1 ZŁODZIEJ RESZTA TO PEWNIE SŁUPY SOLI .... TP SYSTEM NIE , NIE, NIE, ZŁODZIEJE X 3 LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ WYDYMAĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Autor: primo

Post 23 napisany 2011-08-08 o godzinie 15:33:26.
TP ściema, pracowałem tam, łącznie około 70 tyś winna jest dulska pracownikom. kilkunastu klientów oszukanych z całej Polski, wszyscy dostawcy również. Komornicy zabezpieczyli wszystko co mogli. Naiwni Ci którzy cokolwiek z nimi robią. A fakt jest jeden..... Treściński spoza pleców Dulskiej steruje wszystkim i umiejętnie wyłudza kolejne zaliczki.

Autor: T.P.System
forum

Wypowiedzi: 42
Post 24 napisany 2011-08-12 o godzinie 11:04:59.
Długo powstrzymywaliśmy się od zabrania głosu na forum, ale z braku innych możliwości jesteśmy zmuszeni zniżyć się do poziomu tej żałosnej kampanii.

W osobnych tematach odpowiedzi do poszczególnych wątków.

Pierwsza sprawa - wypowiedź Pani Malowana.

Ode teraz operujemy tylko i wyłącznie nazwiskami skoro taka tu obowiązuje moda !

Pani Fink.

Proszę o KONKRETNĄ informację co nie odpowiada Pani w wykonanej przez nas przyczepie !?

To że przebywała Pani w naszej fimie przez okrągły tydzień, wynika tylko i wyłącznie z faktu, że nasi ludzie przy odbiorze spełniali Pani wszystkie zachciewanki, dorabiali " w locie" jakieś dziwne falbanki, plandeczki i inne cuda, których żaden normalny klient nigdy w życiu by na swojej przyczepie sobie nie życzył !! Chłopaki zapierd.... od rana do nocy żeby wykonać każdy dodatkowy duperel który Pani sobie zażyczyła.

Jakoś odbierając przyczępę okazaływała Pani bezgraniczną satysfakcję efektem końcowym... no chyba że z przekory zorganizowała Pani imprezę pożegnalno-dziękczynną dla chłopaków z produkcji !!!

Po czym pojechała do domu pożyczonym od nas samochodem....

Więc jeszcze raz nalegam na podanie co w przyczepie Pani nagle przestało się podobać.

Zarząd T.P.System

forum

Post 25 napisany 2011-08-12 o godzinie 11:34:42.
Kolejny wątek.

Kto z pracowników z Lublińca nie otrzymał wynagrodzenia !!

Nazwisko - kwota - dowód !!!!

Nie mam tu na myśli szanownego Grzegorza Feliksa, i jego dziwnej pseudo małżonki!!

Drogi Grzegorzu Feliks, byłeś , jesteś, i zawsze będziesz pijaczyną !! Trzymaliśmy Cię w firmie tylko z litości ze względu na twoją trudną sytuację pseudo rodzinną !!

Może opiszesz jak Ewa sponsorowała Ci lekarstwa dla dzieci ??
Może opiszesz jak Ewa sponsorował Ci wyjazdy na mazury dla całej familii ???

A może wyliczysz ile razy przyszłeś do pracy pijany za co dawałeś nam okazję do zwolnienia cię dyscyplinarnie jakieś 6 razy na tydzień?

I jeszcze jedna niespodzianka :

Wiecie wszyscy że mieliśmy w firmie dokładny monitoring całego obiektu... nie wiedzieliście tylko o kamerze w magazynie !!! A wiec do waszej wiadomości, mieliśmy dodatkową kamerę zainstalowaną w magazynie !! Przemek, jeśli czytasz , to proszę , potwierdź bo Ty ją montowałeś.

A więc mamy ciekawe filmiki na których Diana Rachwalska KRADNIE materiał do produkcji .

Wszyscy znający sprawę namawiali nas żeby zrobić użytek z dowodów, ale podjęliśmy, jak się okazuje błędną decyzję żeby odpuścić i nie tracić czasu na przesiadywanie w prokuraturze.

Żebyście mieli już pełną świadomość jaką mamy wiedzę o całym procederze jaki wspólnie uprawialiście dodam, iż nasz kierownik produkcji, Damian poinformował na w zaufaniu że bywając u was na imprezkach widział w waszym domu pokaźne zapasy naszych towarów.

Więc przyjmij do wiadomości, ZŁODZIEJU I NACIĄGACZU, że nie dostaniecie od nas ZŁAMANEJ ZŁOTÓWKI !!

Zarząd
T.P.System

forum

Post 26 napisany 2011-08-12 o godzinie 11:43:08.
Faktem jest że w okresie od maja do lipca ubiegłego roku pracowało u nas kilkudziesięciu pracowników dodatkowych, poza zasadniczą kadrą.

W przeciągu dwóch miesięcy nakładem olbrzymiej pracy zrealizowaliśmy gigantyczny kontrakt i zbudowaliśmy ponad 30 przyczep.

Chłopaki pracowali 7 dni w tygodniu od rana do nocy, a czasami całą dobę !!

Może ktoś napisze jak Ewa woziła wam jedzenie, napoje, papierosy i was samych na każde zawołanie ??
Jak płaciła wam za WSZYSTKIE godziny jakie spędzaliście w firmie ?? Nawet wtedy gdy spaliście , palili dragi po kątach itd ??

Kto z was nie dostał pieniędzy za tamtą pracę ?? A że wynagrodzenie było wypłacone z potrąceniem podatku ??? w tej kwestii sugeruję zgłosić pretensje do ministerstwa finansów a nie do nas !!

Mimo iż chwilami puszczały już nam wszystkim nerwy, nie mamy do nikogo pretensji, i jesteśmy wdzięczni za udział w zrealizowaniu tego kontraktu. Mimo wszystko odwaliliście KAWAŁ DOBREJ ROBOTY !!

Zrealizowaliśmy ten, i zrealizujemy jeszcze wiele takich kontraktów, bez względu na to jak bardzo to komuś się nie podoba !!

Zarząd
T.P.System

forum

Post 27 napisany 2011-08-12 o godzinie 12:02:35.
Ktoś nam zarzucił że przenosimy siedzibę .

W Lublińcu mieliśmy jedną halę 200 mkw w względnym stanie, i jedną 200mkw w ordynarnym .
Już po roku okazało się że ilość zleceń jakie mieliśmy dwukrotnie przerosła nasze możliwości produkcyjne na danym obiekcie. Dodatkowo, podczas nasłanej nam przez Feliksa kontroli z nadzoru budowlanego okazało się , że właściciel obiektu, lokalny G.S, nie dopełnił żadnych obowiązującym na nim obowiązku zmiany sposobu przeznaczenia obiektu z magazynowego na produkcyjny. Zmuszeni byliśmy do podjęcia natychmiastowej decyzji o przeniesieniu produkcji do obiektu o dużo większej powierzchni, i co najważniejsze, spełniającego stosowne wymagania . W związku z tym że w tym czasie prywatnie przenieśliśmy się do Częstochowy, wybór padł na to miasto. Skutecznie zagospodarowaliśmy się z obiekcie o pow. 750 mkw gdzie podwoiliśmy ilość stanowisk. Po 3 miesiącach działania po raz kolejny ilość zleceń przerosła możliwości nawet tego obiektu....
Na marginesie dodam, iż do teraz toczy się sprawa naszych roszczeń w stosunku do lublinieckiego G.S.u o odszkodowanie i zwrot poniesionych przez nas nakładów na adaptację hal .

Obecnie, po kilku miesiącach przenieśliśmy do nowego, naprawdę właściwego do naszej działalności obiektu, oczywiście w Częstochowie.

Mamy do dyspozycji doskonale wyposażone hale, obiekty ekspozycyjne o łącznej powierzchni 1500 mkw!! Z własną lakiernią, w pełni wyposażonymi stanowiskami do profesjonalnego serwisu samochodów, serwisu ogumienia i wszystkiego co związane z motoryzacją. Pozwoliło nam to rozszerzyć ofertę o kompletne remonty i serwis powierzanych nam do zabudowy pojazdów. Dodatkowo od września uruchamiamy multisalon samochodów użytkowych WSZYSTKICH MAREK. Na miejscu, podczas jeden wizyty będzie można u nas nabyć/zamówić dowolny samochód pod zabudowę, uzgodnić formę zabudowy oraz dopełnić formalności związanych z finansowaniem zakupu !!

Dzięki temu nasze moce przerobowe osiągną zdecydowanie wyższy od dotychczasowego poziom !!

Czy się to komuś podoba, czy wręcz przeciwnie :)

Opisana wyżej sytuacja jest jedynym powodem zmiany lokalizacji.

Zarząd
T.P.System

forum

Post 28 napisany 2011-08-12 o godzinie 12:10:38.
Nie mam pojęcia czy taki wątek się pojawił , a nie mam czasu czytać wszystkich głupot które są tu wypisywane, więc na wyrost poruszam tą sprawę.

Jeśli ktokolwiek z naszych klientów wykrył w wyprodukowanym przez nas obiekcie usterkę, i reklamacja w tej sprawie nie została przez nas załatwiona pozytywnie, proszę o konkretną informację !

Nazwisko, numer VIN, scan dowodu zakupu obiektu potwierdzający że to firma T.P.System wyprodukowała dany obiekt. Scan proszę przesłać na adres mailowy nasz tpsystem@wp.pl , oraz na adres admina forum.

Amen.

Zarząd
T.P.System

Autor: darful
forum

Wypowiedzi: 41
Post 29 napisany 2011-08-12 o godzinie 12:13:20.
Firma pisze sporo na forum,ale jeśli są Państwo uczciwą to po co ta akcja na forum ? Nie lepiej zgłosić fakty na prokuraturę,chyba że nie wszystko jest ok...
I mam jeszcze pytanie,co do opisanej sytuacji ma admin ?

forum

Post 30 napisany 2011-08-12 o godzinie 12:16:10.
Trochę zabawny wątek, ale niestety musimy go również poruszyć.

Ktoś twierdzi że Pani będąca najemcą obiektu w którym WYNAJMUJEMY mieszkanie jest naszą ciotką... nic nam o tym nie wiadomo, a raczej nie mamy tak licznej rodziny żebyśmy mieli błędne informacje w kwestii jej składu...

Nie mamy, nie mieliśmy, i nie zamierzamy mieć nic wspólnego z salą bankietową mieszczącą się w budynku przy ulicy słonecznej.

Przesyłamy na adres admina scan umowy najmu , z powodów związanych z ochroną danych personalnych nie podamy zawartości tego dokumentu do wiadomości ogółu, administrator forum potwierdzi (mamy taką nadzieję ) zgodność naszych informacji z rzeczywistością.

To tyle w kwestii "ciotka"

Zarząd
T.P.System
REKLAMA

forum

Post 31 napisany 2011-08-12 o godzinie 12:27:43.
Niestety okazuję się że w kraju nad wisłą uczciwości trzeba bronić...
Sprawa już jest w prokuraturze, ale postępowanie się "slimaczy" więc bierzemy sprawę w swoje ręce.

Pierwsze wrażenie wynikające z wypowiedzi - kogoś zabolało że trzeba wreszcie udowodnić oszczerstwa rzucane pod naszym adresem !!! :)

Dlaczego do wiadomości admina ?? Bo to on dopuścił do publikacji pierdół na forum, i to on musi rostrzygnąć czy są one zbliżone w jakikolwiek sposób do prawdy...

forum

Post 32 napisany 2011-08-12 o godzinie 12:49:11.
Informujemy wszem i wobec, iż od dnia rozwiązania współpracy w nieuczciwą firmą podwykonawczą zarejestrowaną na Tomasza Wójcika, wszystkie transakcje zakupów pomiędzy naszą firmą , a każdym z dostawców , musi być autoryzowana osobistym, lub telefonicznym kontaktem ze strony Pani Ewy Dulskiej !!

Wszelkie faktury na zakupy kredytowane dokonane bez zachowania procedury wyżej opisanej, nie będą przez nas honorowane !!!

Stosowna informacja została również umieszczona w Monitorze Polskim.

Zarząd
T.P.System
Ten prawdziwy.... :)

forum

Post 33 napisany 2011-08-12 o godzinie 13:07:50.
Jak w tytule... wątków będzie spooooooorooo.... na razie szkoda nam czasu na pierdoły... musimy się zająć pracą :)

Pozdrawiamy

Zarząd
T.P.System

forum

Post 34 napisany 2011-08-12 o godzinie 13:46:23.
Serdeczne podziękowania dla wszystkich przyjaciół, zaprzyjaźnione firmy, i wiernych nam klientów, którzy pomogli nam przetrwać pierwsze dni po BANDYCKIM NAPADZIE na naszą firmę który miał miejsce w pierwszych dniach sierpnia. Dziękujemy za pomoc która pozwoliła nam uratować część naszych dóbr, i zachować zdolność produkcyjną !!

Dla nie znających tematu - informacja:

Złodziej w biały dzień wywozili nasz dobytek na tirach, policja zatrzymywała samochody, zabezpieczała towary i maszyny, a Ewa praktycznie sama rozładowywała wszystko....

Admin otrzymał scan potwierdzenia zgłoszenia kradzieży majątku, przyczep i dokumentów.

Pozdrawiamy serdecznie

Zarząd
T.P.System

forumforum

Post 35 napisany 2011-08-12 o godzinie 13:52:29.
W regulaminie forum jest zapis iż odpowiedzialność za wypowiedzi na forum ponosi użytkownik. Administrator nie ma możliwości zweryfikowania co jest prawdą a co nie. Pani Dulska w prowadzonej korespondencji stwierdza iż działamy na jej szkodę, współpracując z zorganizowaną grupą przestępczą. Na naszą prośbę kilku użytkowników dostarczyło mejlem dodatkowe dokumenty, które niby potwierdzają ich wersję wydarzeń.

Nie współpracujemy ani z Panią Dulską ani z drugą stroną (może poszkodowaną, może nie), ale cieszę się że TP SYSTEM wypowiedział się w tej sprawie, mam nadzieję, że również się przedstawią z imienia i nazwiska a nie jako Zarząd TP SYSTEM.

Podobna sytuacja miała miejsce również w ubiegłym roku, gdzie użytkownicy pisali podobne wypowiedzi, a my na prośbę Pana Roberta Treścińskiego usuneliśmy wszystkie wątki. Teraz również możemy to zrobić ale kto ma rację?

forum

Post 36 napisany 2011-08-12 o godzinie 14:35:14.
ponieważ żałosny jest system w którym najpierw publikuje się informacje, a dopiero potem wymaga ich potwierdzenia....

Jak inaczej to nazwać???

forumforum

Post 37 napisany 2011-08-12 o godzinie 14:37:38.
99% dostępnych for internetowych ma możliwość automatycznego publikowania informacji i nikogo to nie dziwi, tak wygląda obecnie internet :)

forum

Post 38 napisany 2011-08-12 o godzinie 14:38:52.
Może jakiś fakt ?? kto został oszukany i w jaki sposób ??

forum

Post 39 napisany 2011-08-12 o godzinie 15:05:35.
Dokładnie tak było. Administrator sam ustalił że za większością, a przynajmniej za znaczną liością negatywnych wpisów ( nie będę operował liczbami bo już nie pamiętam) stała konkurencyjna firma, może admin napisze o którą firmę chodzi ??

forum

Post 40 napisany 2011-08-12 o godzinie 15:10:00.
70 tyś pracownikom :) . Proszę o podanie nazwisk, i okresu za który jakiś pracownik nie otrzymał wynagrodzenia !
Kto wpłacił zaliczkę za "nieistniejące przyczepy " ??? nazwisko !! Druk zamówienia w formie scanu do admina i do nas !!!
forumforum

Post 41 napisany 2011-08-12 o godzinie 15:52:50.
Poprzednim razem tzn w ubiegłym roku były wypowiedzi w poprzedniej wersji forum dotyczące firmy TP SYSTEM pisane przez różnych użytkowników ale z 2-3 adresów IP, których geolokalizacja to Bydgoszcz i Solec Kujawski. Wiemy jaka firma jest w Solcu Kujawskim ale czy to napewno były treści pisane przez nich nie jestem tego pewien, posiadam do tego adresy IP oraz wypowiedzi tych użytkowników.

forum

Post 42 napisany 2011-08-12 o godzinie 15:58:45.
żeby nie było niedomówień , w Solcu Kujawskim siedzibę ma firma BODEX

forum

Post 43 napisany 2011-08-12 o godzinie 16:08:19.
Niby co komornicy zabezpieczyli ????????? Zabezpieczyła ale policja, i to na naszą rzecz przy napadzie na naszą firmę !!! Mogę przesłać kilkadziesiąt zdjęć towarów i sprzętów z naklejkami komendy policji !!!!

OPERATOR FORUM ROBI SOBIE JAJA Z CAŁEJ SYTUACJI !!!!!! NIE ODPOWIADA NA MAILE Z PROŚBĄ O PODANIE SWOJEGO NUMERU TELEFONU, I NIE REAGUJE NA NASZE PROŚBY O KONTAKT !!!!!

forum

Post 44 napisany 2011-08-12 o godzinie 16:11:55.
PUK PUK..... NASZE POSTY SĄ FILTROWANE.... DLACZEGO TE NA NASZ TEMAT NIE SĄ ????

forum

Post 45 napisany 2011-08-12 o godzinie 16:28:38.
PANIE PAWLE... PONOWNIE PROSIMY O UMOŻLIWIENIE NAM NAWIĄZANIA Z PANEM KONTAKTU TELEFONICZNEGO..... NIE MA PAN ODWAGI ?????????

forum

Post 46 napisany 2011-08-12 o godzinie 16:46:32.
Kolejny ciekawy wątek .

Najbardziej pyskuje tutaj osoba twierdząca że mamy jakieś zobowiązanie w stosunku do niego na kwotę 45 tyś zł.

Sugeruję mocno sie przytrzymać krzesełka na którym się siedzi.

Na nasz wniosek policja skarbowa przeprowadzi kontrole krzyżowe w wszystkich transakcjach jakie zostały w naszym imieniu przeprowadzone przez Zwierzyka i resztę ekipy. Policja P.G zbada rzeczywistość transakcji, pochodzenie każdego zakupionego killograma towaru. Mamy 100 % pewność że znaczna część transakcji była fikcyjna, towary nigdy nie trafiły do firmy, a wszystko służyło jedynie wyprowadzaniu pieniędzy z firmy.

Dokumenty są już przekazane wraz z wykazem podejrzanych transakcji.

Wstępne szacunki różnicy pomiędzy wyprowadzonymi na zakupy środkami, a przychodem materiałów wskazują na różnicę sięgającą kilkuset tysięcy złotych.

Dziwne że na forum akurat wypowiada się ktoś w kwestii transakcji która przez firmę audytującą nasze rozrachunki została wskazana jako najbardziej podejrzana.........

Z dziką rozkoszą będziemy na forum umieszczać informację ( PEŁNE!!) o rezultatach dochodzenia :) Włacznie z danymi firm biorących udział w szfindlu wyreżyserowanym przez Zwierzyka !

forumforum

Post 47 napisany 2011-08-12 o godzinie 16:55:43.
Na forum nie ma żadnego filtra, dodać można wszystko samemu.

forumforum

Post 48 napisany 2011-08-12 o godzinie 17:02:59.
Napisałem w innym wątku nr telefonu. Na mejle odpowiadam w miarę posiadanego czasu

forum

Post 49 napisany 2011-08-12 o godzinie 17:13:16.
Bardzo proszę o powtórzenie numeru tel. wpisów jest tak dużo i są tak porozrzucane, że nie mogę go odnaleźć. Po za tym my żyjemy z budowania przyczep a nie ślęczenia nad zawartością forum.....

forum

Post 50 napisany 2011-08-12 o godzinie 17:22:17.
Szanujmy przede wszystkim drugiego człowieka... trzeba może się zastanowić na współudziałem w obrzucaniu kogoś błotem....
forum

Post 51 napisany 2011-08-12 o godzinie 17:24:06.
Kolejny ciekawy wątek .

Najbardziej pyskuje tutaj osoba twierdząca że mamy jakieś zobowiązanie w stosunku do niego na kwotę 45 tyś zł.

Sugeruję mocno sie przytrzymać krzesełka na którym się siedzi.

Na nasz wniosek policja skarbowa przeprowadzi kontrole krzyżowe w wszystkich transakcjach jakie zostały w naszym imieniu przeprowadzone przez Zwierzyka i resztę ekipy. Policja P.G zbada rzeczywistość transakcji, pochodzenie każdego zakupionego killograma towaru. Mamy 100 % pewność że znaczna część transakcji była fikcyjna, towary nigdy nie trafiły do firmy, a wszystko służyło jedynie wyprowadzaniu pieniędzy z firmy.

Dokumenty są już przekazane wraz z wykazem podejrzanych transakcji.

Wstępne szacunki różnicy pomiędzy wyprowadzonymi na zakupy środkami, a przychodem materiałów wskazują na różnicę sięgającą kilkuset tysięcy złotych.

Dziwne że na forum akurat wypowiada się ktoś w kwestii transakcji która przez firmę audytującą nasze rozrachunki została wskazana jako najbardziej podejrzana.........

Z dziką rozkoszą będziemy na forum umieszczać informację ( PEŁNE!!) o rezultatach dochodzenia :) Włacznie z danymi firm biorących udział w szfindlu wyreżyserowanym przez Zwierzyka !

forum

Post 52 napisany 2011-08-12 o godzinie 17:26:09.
Panie Łokieć, może uczciwie opisze Pan rozmowę telefoniczną jaką miał Pan niewątpliwą przyjemność przeprowadzić z Damianem :)

Z szczegółami ! :)

Właśnie audytor weryfikuje nasze rozrachunki.

forumforum

Post 53 napisany 2011-08-12 o godzinie 17:27:59.
Ja szanuje obie strony, nie wiem kto ma racje i niewspółdziałam z nikim

forum

Post 54 napisany 2011-08-12 o godzinie 17:30:12.
Szanowny Panie "grzegorz1234" .

Proszę o informację jaki miało cel poinformowanie właścicielki sali bankietowej że przyjęliśmy od Pana zaliczkę na wynajęcie sali ??? Liczy Pan że ktokolwiek w to uwierzy ??????????????????

Równie cenną informacją jest za czyją namową wykonał Pan ten absurdalny ruch.....

forum

Post 55 napisany 2011-08-12 o godzinie 18:00:49.
Wróćmy jeszcze na chwilę do sprawy zapisów regulaminu .

Prawnicy popękali ze śmiechu... Sprawa jest prosta, my wyegzekwujemy od Pana rekompensatę za utracone za sprawą bzdur publikowanych na forum kontrakty, a Pan sobie to wyegzekwuje od uczestników dyskusji :)

Korporacje z którymi współpracujemy chętnie potwierdzą co spowodowało utratę zaufania do nas, bo na pewno nie jakość naszych produktów..

Prawda, Pani Iwono ;)

Pozew już się pisze. Być może będzie to precedens w polskim sądownictwie, ale cóż, jesteśmy przyzwyczajeni do przecierania nowych szlaków :)

Tym razem idziemy po bandzie !!!!!

forumforum

Post 56 napisany 2011-08-12 o godzinie 18:14:03.
Cały czas mnie Państwo straszą, pisałemPaniw mejlu aby dostarczyć dokumenty iż to Państwomają rację i co? Dostałempotwierdzenie skan ale w innej sprawie, a kontaktowałem się z naczelnikiem KP III w czestochowie i również topotwierdził..

forum

Post 57 napisany 2011-08-12 o godzinie 18:34:04.
Tym już zajmie się kancelaria.

forum

Post 58 napisany 2011-08-12 o godzinie 18:39:39.
Uprzejmie przypominam że w polskim prawie obowiązuje domniemanie niewinności, czyli to winę należy udowodnić, a nie niewinność.... Proponuję czym prędzej rozpocząć uzupełnianie Pana wiedzy prawniczej... bardzo się to Panu przyda w najbliższym czasie...

forum

Post 59 napisany 2011-08-12 o godzinie 18:52:21.
Jakoś cicho się zrobiło.... z niecierpliwością sprawdzamy zawartość poczty w oczekiwaniu na dowody naszej nieuczciwości....

Post 60 napisany 2011-08-12 o godzinie 20:09:38.
Prowadzone przez nas sprawy przeciwko T.P System Ewa Dulska o zapłatę zostały złożone do sądu, więc nie ma co pisać. Czekamy na nakazy z sądu, także zapewne niedługo się spotkamy, ciekawi jesteśmy co wtedy Państwo będziecie mieli do powiedzenia, kiedy zjawimy się z komornikiem.

Pozdrawiam i do zobaczenia wkrótce.

--
ul. Wawrzynowicza 6 g
42-218 Częstochowa
tel/fax 34 322 70 26
biuro@e-invoice.pl
www.e-invoice.pl
Autor: Lambo

Wypowiedzi: 8
Post 61 napisany 2011-08-12 o godzinie 20:17:06.
Przepraszam ,ale Pani D wisi pracownikom z Lublińca wynagrodzenia i to oni dostaną w pierwszej kolejności pieniądze ustawowo ,a sprawy poszły przez adwokatów do sądu.

Post 62 napisany 2011-08-12 o godzinie 20:21:19.
Pierwszy będzie ten co ma wyrok :D

Post 63 napisany 2011-08-12 o godzinie 20:22:14.
ale spokojnie sądząc po komentarzach Pani Dulska T.P System dalej chce kontynuować swoją działalność gospodarczą także będzie co ewentualnie zabierać.

--
ul. Wawrzynowicza 6 g
42-218 Częstochowa
tel/fax 34 322 70 26
biuro@e-invoice.pl
www.e-invoice.pl

Post 64 napisany 2011-08-12 o godzinie 20:26:15.
nie piszcie z ta Panią bo się sama gubi i szuka informacji ,do sadu!!!!!!!!!!! do sadu a pewnie nikt się nie pojawi

Post 65 napisany 2011-08-12 o godzinie 20:36:43.
P.S
PUK PUK !

--
ul. Wawrzynowicza 6 g
42-218 Częstochowa
tel/fax 34 322 70 26
biuro@e-invoice.pl
www.e-invoice.pl

Post 66 napisany 2011-08-12 o godzinie 20:43:51.
Panno Dulska !!!! jak widze Pani gęste wyjaśniania wszystkich brudnych Pani spraw to aż mi się śmiać z Pani chce
Jest Pani śmieszna i do tego tupet Pani ma olbrzymi pokazując tu wszystkim jaka to Pani jest niewinna he he.
Pieniądze które Pani mi jest winna i ten Pani Damian i tak od Pani ściągnę i tak prędzej czy później .
Już mi nie zależy na nich ale odda mi je Pani dla samej mojej satysfakcji.
Może Pani się tu oczyści na tym forum i napisze że to nie prawda???????
prosze czekam na komentarz ?????
Jak jest tu Pani taka szczera i NIEWINNA to proszę opisać jak wyglądała nasza współpraca kto do mnie przyjeżdżał i prosił o to i o tamto by było zrobione nie na jutro tylko na już ,ile razy ja do Pani dzwoniłem prosząc się o zapłatę ,jak mi Pani opowiadała że faktura się zgubiła prosząc mnie bym ją przesłał Pani pocztą elektroniczną he he .Nie dość ze straciłem kupe czasu popołudniami to jeszcze od tej kwoty ja musiałem zapłacić podatek vat , dochodowy i zapłacić pracownikowi.
prosze niech Pani napisze że to co ja tu pisze to KŁAMSTWO,ŻE TO NIE PANI TYLKO KTOŚ INNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pośmieje się tu , pewnie nie tylko ja ale i inni którzy mieli z Panią nieprzyjemność robić interesy mniejsze i większe

Post 67 napisany 2011-08-12 o godzinie 20:49:06.
prosze jeszcze napisać dlaczego tylko Pani firma jest tu tak w fatalnym świetle przedstawiana , a inne nie
Pewnie coś Pani ciekawego wymyśli -----wszyscy tu w Panią MOCNO wierzymy .....więc jak się to mówi ... pióro do ręki i dawaj !!!!!!!!!

Post 68 napisany 2011-08-12 o godzinie 20:51:52.
zgadazm sie z okiec

Post 69 napisany 2011-08-12 o godzinie 20:54:24.
a terz poczekamy na mydlenie oczu

Post 70 napisany 2011-08-12 o godzinie 21:05:45.
macie kase to walczcie z tymi co ja wisicie pozdro slu
forum

Post 71 napisany 2011-08-13 o godzinie 12:12:32.
A jak Państwo rozliczyli pracę pracowników którzy ją wykonywali przez całą dobę? Czy Państwo wiedzą co to Kodeks Pracy?? Ciekawa jestem jak macie w ewidencji czasu pracy to rozliczone..

Wasze wypowiedzi szkodą Wam samym, przecież teraz pracownik może napisać że pracował całą dobę przez 7 dni i nie otrzymał za to wynagrodzenia, a Państwo wypowiadając potwierdzili przecież że tyle oni pracowali.

Druga sprawa:
Sponsoring jest opodatkowany.

Sama miałam problemy przez pracowników więc teraz bardziej jestem ostrożna w tym co robię i mówię.

forum

Post 72 napisany 2011-08-13 o godzinie 12:20:38.
Dziękuję za ostrzeżenie.

W danej sprawie nie było żadnych wątpliwości, inaczej pracowali pracownicy etatowy, a inaczej osoby którym powierzyliśmy pracę na zasadach interwencyjnego wsparcia, wszystko to były umowy o dzieło, więc nie dotyczyły ich żadne ograniczenia wynikające z normalnego stosunku pracy.

Pozdrawiam

forum

Post 73 napisany 2011-08-13 o godzinie 12:28:43.
Jak mnie pracownicy oszukali to nie wypłaciłam wynagrodzenia. Ku mojemu zdziwieniu po 2 tygodniach PIP na kontrole, że nie wypłacamy wynagrodzeń.. Dali 7 dni na zapłacenie lub sąd grodzki, do tego oczywiście mandat..

forum

Post 74 napisany 2011-08-13 o godzinie 12:33:55.
Może chodzi o zwykłą ludzką zawiść :)

Statystycznie co pół roku podwajamy ilość stanowisk ,nasze produkty cechuje najwyższa możliwa jakość, przy umiarkowanych cenach.... nie wszystkim się to podoba.

Ile na forum jest wpisów że są jakieś problemy techniczne z naszymi przyczepami ???????????????????

Albo że ktoś nie jest zadowolony z jakości ???????????????????????????????

Albo że mamy wariackie ceny????????????????????????

Jedyny problem jaki mieliśmy był, i to przyznajemy z terminowością realizacji, ale to wynikało tylko z totalnego przeciążenia naszych możliwości produkcyjnych w pierwszej połowie danego sezonu, a to też chyba o czymś świadczy...

Gdyby nasze produktu zasługiwały na jakąkolwiek krytykę, to wpisów o kiepskiej jakości były by dziesiątki... a jest jeden o tym że w jednej przyczepie był problem z zamkami...

Nawet ślepy by się połapał że nagonka na nas nie ma nic wspólnego z jakością produktów czy naszą uczciwością w stosunku do klientów.... A że mamy jakieś zaległości finansowe w stosunku do dostawców.. A KTO NIE MA ?!?!? wynikają one zresztą tylko i wyłącznie z machinacji naszego dyrektora finansowego który na domiar złego współpracował z nieuczciwą firmą podwykonawczą, na co mamy niezliczone dowody.

forum

Post 75 napisany 2011-08-13 o godzinie 13:12:15.
Jak widzę to forum pełni funkcję tablicy reklamowo-ogłoszeniowej.......

Post 76 napisany 2011-08-13 o godzinie 13:16:28.
Jak sądzę jest to zgodne z prawem i regulaminem forum.

ul. Wawrzynowicza 6 g
42-218 Częstochowa
tel/fax 34 322 70 26
biuro@e-invoice.pl
www.e-invoice.pl

forum

Post 77 napisany 2011-08-13 o godzinie 13:21:43.
Tak, pod tym względem , to forum jest WYJĄTKOWE :) ale być może już nie długo.....

Post 78 napisany 2011-08-13 o godzinie 13:30:33.
Nie sądzę każdy odpowiada za swoje wpisy Państwo także, co za tym idzie każdy odpowiada za swoje wpisy pod rygorem złamania prawa, tak samo jak my, wy, inni użytkownicy. Forum nie odpowiada za pisane tutaj rzeczy. My tak dlatego bardzo się cieszymy z tegoż powodu.

ul. Wawrzynowicza 6 g
42-218 Częstochowa
tel/fax 34 322 70 26
biuro@e-invoice.pl
www.e-invoice.pl

forum

Post 79 napisany 2011-08-13 o godzinie 15:44:25.
Nie do końca tak jest. Nie dotyczy to dyskusji pomiędzy nami i Wami, ale stanowiska jakie w tej sprawie zajmuje administratora forum.

Są już dwa precedensowe wyroki w R.P, i sporo w Europie, które skazały operatorów udostępniających zasoby internetowe za współudział w popełnieniu przestępstwa polegającego na szykanowaniu, i spowodowaniu strat materialnych i niematerialnych u osób fizycznych , i to na drodze postępowania prokuratorskiego, a nie z powództwa cywilnego.

Nie znam na dzień dzisiejszy dokładnie brzmienia paragrafu który znalazł w tych przypadkach zastosowanie.

My na wszelki wypadek równolegle występujemy o otwarcie postępowania prokuratorskiego, i o odszkodowanie na drodze cywilnej.

forumforum

Post 80 napisany 2011-08-13 o godzinie 16:20:01.
Bardzo mi przykro ale wpisy pozostały, gdyż użytkownicy tego chcieli, potwierdzając że ponoszą pełną odpowiedzialność za ich treść.

W każdym innym przypadku byłyby usunięte, co np w przypadku TP Systemu miało już miejsce wcześniej, Pan Robert Treściński może to potwierdzić.

A my dalej nie wiemy kto pisze pod nazwą TP System, czy to jest tajemnica?

Post 81 napisany 2011-08-13 o godzinie 17:09:43.
Przypominam iż my znajdujemy się w Polsce nie w europie pozatym Ewa Dulska T.P System to jednoosbowa działalność gospodarcza a więc informacje pisane na jej temat traktowane są jako pisane na temat firmy, a informacje o zadłużeniu firmy itd. sąd jawne.

forumforum

Post 82 napisany 2011-08-13 o godzinie 20:09:32.
Czy otrzymamy odpowiedź, kto się kryje pod nazwą TP SYSTEM?

Kiedyś miałem kontakt z Panem Robertem Treścińskim, teraz niby z Panią Ewą Dulską a kto faktycznie pisze?

Post 83 napisany 2011-08-13 o godzinie 22:39:39.
zawiść ? a co z wypłatami i z podwykonawcami ? 9/10 pracowników bez umów ? i co dalej ? p.dulska mówi że p.damian ma płacić... a ja pytam u kogo pracowałem ? u p. damiana czy w t.p system ? powiem jedno ... jeżeli nie zobacze swoich pieniędzy ... . pozdrawiam

Post 84 napisany 2011-08-13 o godzinie 23:27:07.
gdzieś tam widziałem temat przeniesienia siedziby... zainteresowanych proszę o skontaktowanie się z najemcą byłej już siedziby... w ciągu pięciu miesięcy dwukrotnie odłączony prąd... no. to chyba mówi samo za siebie

Post 85 napisany 2011-08-13 o godzinie 23:36:10.
Robert jest pod tą nazwą . to jego sposób wypowiedzi...

Post 86 napisany 2011-08-14 o godzinie 11:14:12.
he he Dulska !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
znowu jakiś Pan z zazdrości podciął Ci SKRZYDŁA na tym forum !!!!!!!!!!!!!

takie macie niby przeroby i tyle stanowisk do pracy a nie stać was nawet na zapłacenie pracowników i , energii , itp...WSTYD DULSKA WSTYD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ciekawe tylko na co wy te nie wasze środki przeznaczacie.Zyje Pani z nie swoich pieniędzy czy zdaje sobie pani z tego sprawe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
chyba nie jest Pani aż tak tępa , by tego nie rozumieć.

Post 87 napisany 2011-08-14 o godzinie 22:24:02.
skoro jest ok. to kiedy jest wypłata ?... czekam na odpowiedz . najlepiej tu ...

Post 88 napisany 2011-08-14 o godzinie 22:30:46.
oj oj oj... brakło argumentów... a kiedy wypłata ? bo ja jeszcze za czerwiec nie mam ? może idziemy do "prokuratury" ... he he ...

Post 89 napisany 2011-08-14 o godzinie 22:36:37.
czy ty Ewuniu myślisz że każdy jest głupi , lub wpadnie pod twój urok ? takich pipek za pare groszy to są setki...

Autor: j.k. byłyserwisant t.p.

Wypowiedzi: 2
Post 90 napisany 2011-08-16 o godzinie 17:22:37.
witam wszystkich byłych pracowników t.p.system aby nie było nieścisłości firma ma jeszcze wielu innych dłużników mi wiszą całą pensja za styczeń 2011 i za marzec dostałem ok połowy a za czerwiec nic Jak ktoś potrzebuje dorady jak zbudować dobrze przyczepę lub zabudowę gostronomiczną to chętnie pomogę
Autor: JAF

Post 91 napisany 2011-08-16 o godzinie 22:54:17.
witam
j.k.bylyserwisant t.p podaj nr telefonu albo email
pozdrawiam

Autor: j.k. byłyserwisant t.p.

Post 92 napisany 2011-08-17 o godzinie 15:43:02.
pozdrowienia meil beatajacek21@op.pl a telefon moge ci wysłać na mejla zwrotnego gdy do mnie napiszesz coś cicho na forum

Autor: artPi

Post 93 napisany 2011-08-24 o godzinie 09:17:43.
Ja chciałem zapytać tak "prężnie " działającej firmy T.P SYSTEM ,przez którą zostałem oszukany,kiedy zostaną wypłacane zaliczki na niezrealizowane zlecenia. Dysponuje protokołem ,w którym został mi zwrócony samochód z nieskończona zabudową.

forum

Post 94 napisany 2011-08-24 o godzinie 16:01:34.
Proszę określić na czym polega oszustwo . Proszę podstawić samochód do ukończenia zabudowy. Nowy adres : Warszawska 303/311. Oczywiście proszę sobie przygotować również pieniądze na zapłatę za prace już wykonane, jak również te, które należy jeszcze przeprowadzić. Nie trzeba nas nawet powiadamiać o terminie podstawienia samochodu.

O konsekwencjach rezygnacji z kontynuacji zostali klienci poinformowani, jeśli został Pan w tym pominięty, proszę podać swój adres mailowy.

forum

Post 95 napisany 2011-08-24 o godzinie 16:02:11.
Może mecenasonaty by się przedstawił ???

Post 96 napisany 2011-08-26 o godzinie 10:22:01.
Czyli twierdzicie, że Wasze przeniesienie się z Wałów na Warszawską nie ma nic wspólnego z faktem, że obiekt ten wraz z rzeczami na nim się znajdującymi został zabezpieczony i zajęty przez komornika sądowego na poczet Państwa długów?
Dlaczego w takim razie hala na Warszawskiej wynajmowana jest przez osobę trzecią?
Jeżeli ktoś ma wątpliwości czy firma TP System jest tą poszkodowaną i uczciwą dysponuję zdjęciami potwierdzającymi to co mogliście Państwo przeczytać powyżej (poszkodowanitpsystem@onet.pl)

Post 97 napisany 2011-09-22 o godzinie 07:53:17.
Już piszę o oszustwie ,o którym nadmieniłem we wcześniejszej wypowiedzi.Zleciłem Państwu zabudowę samochodu , na poczet której wzięliście zaliczkę w kwocie 20 tysięcy złotych. W świetle prawa ,jeśli wykonawca nie wywiąże się z umowy (co dotyczy Was) należy mi się zwrot zaliczki. Pan doskonale o tym wie. Przecież używa Pan słów podobnych do prawniczego bełkotu np."precedens". Proszę wiec być przygotowanym ,ze w końcu zacznę rościć pretensje co do moich pieniędzy.
P.S. Login jednego z wypowiadających się tutaj ,to nie mecenasonaty,tylko MescysnaSonaty.
Nie wystarczy czytać . Trzeba czytać ze zrozumieniem;-)

Post 98 napisany 2011-09-22 o godzinie 07:59:38.
Do
ul. Wawrzynowicza 6 g
42-218 Częstochowa
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani windykacją kwoty,o której nadmieniłem,to proszę o informacje na forum. Skontaktuję się z Państwem telefonicznie.Jestem skłonny oddać "lwią część" odzyskanych pieniędzy. Robię to dla ZASAD których nie wolno przekraczać.

Post 99 napisany 2011-09-22 o godzinie 10:19:45.
Tak jesteśmy zainteresowani proszę o kontakt z nami z Panem Piotr Kazek pod numerem 661 545 439.

ul. Wawrzynowicza 6 g
42-218 Częstochowa
tel/fax 34 322 70 26
biuro@e-invoice.pl
www.e-invoice.pl

Post 100 napisany 2012-03-15 o godzinie 06:16:11.
Czy ktoś wie co się stało z oszustką Dulską ....słuchy o niej zaginęły.....mam nadzieje że zapłaciła za swoje oszustwa .....jak ktoś coś wie to niech parę słów napisze
pozdrawiam
Autor: kapio11@op.pl

Wypowiedzi: 6
Post 101 napisany 2012-04-01 o godzinie 20:29:45.
22.05.2012r.o godz.12,00 w sal nr.12 w Sądzie w Częstochowie przy ul.Dąbrowskiego 23/35 jest rozprawa oskarżeni to ewa Dulska i Robert Treściński

Autor: agnieszak2

Post 102 napisany 2012-05-30 o godzinie 12:50:50.
Czy ktoś ma wiadomości jak po rozprawie, dowieźli Pana Roberta z więzienia?

Autor: rojak

Post 103 napisany 2012-06-06 o godzinie 18:18:19.
Do kapio
A kto ich oskarżał , czy to prawda że Pan T był w więzienu czy to tylko blef ?

Post 104 napisany 2012-06-07 o godzinie 03:34:47.
MAM WEZWANIE NA 12.07. NA 9

Post 105 napisany 2012-06-07 o godzinie 09:57:45.
A co z tą sprawą z maja, czy był pan w sądzie co z tego wyszło, czy zostały im przedstawione jakieś zarzuty

Post 106 napisany 2012-06-08 o godzinie 09:22:42.
więcej nic mi nie wiadomo

Autor: ania84

Post 107 napisany 2013-02-11 o godzinie 19:31:22.
Witam, jakiś czas temu zainteresowały mnie przyczepy firmy TP System. Niestety teraz nie mogę znaleźć ich strony- czy ktoś wie co się stało z firmą? Czy jest jakiś nowy adres, czy działa pod inną nazwą? szukałam na różne sposoby i nic...

Autor: Gutek
forumforumforumforumforum

Tematy: 5
Wypowiedzi: 280
Post 108 napisany 2013-02-12 o godzinie 15:14:45.
Sam jestem ciekaw co się z nimi dzieje, bo od dłuższego czasu cisza w ich temacie..
Potrzebujesz pomocy przy otwarciu działalności gastronomicznej? Chętnie pomogę.
WYKONUJE: konsultacje techniczne i handlowe na terenie całego kraju!

Autor: spec gastronomiczny
forumforumforum

Wypowiedzi: 126
Post 109 napisany 2013-03-14 o godzinie 23:01:08.
Z nudów przeczytałem cały ten wątek i przyznam niesamowita historia, brakuje tylko zakończenia.. :)

Post 110 napisany 2013-03-15 o godzinie 05:29:13.
aniu84-nie tu szukasz,szukaj w więzieniu

Post 111 napisany 2013-04-30 o godzinie 12:02:31.
TP system to aktualnie ich strona to www.lord-przyczepy.pl

Autor: pracownik Firmy Lord przyczepy

Post 112 napisany 2014-05-17 o godzinie 15:04:29.
Cześć. Czytam i nie moge uwierzyć w co piszecie. Firma Tp Sytem z częstochowy już nie istnieje bo właściciel Robert Treściński poszedł siedzieć do kicia. Teraz wyszedł chłop i  otworzył nowa firme Lord  na tym samym miejscu co TP System na warszawskiej w Częstochowie. Firma teraz widać ze ma kase. Nie oskarzajcie szefa o żadne brednie bo jest wporządku. To że miajł jakieś problemy z oszustwami i wiezieniem to przeszłośc. Zawsze  był wporządku szefem i gdzie ja bym znalazl taka prace gdzie moge przyjsc wypity, zapalic marychy w kacie i jest okej. Chlop sie nie czepia troche pogada za kare najwyzej nie zapłaci całej wypłaty ale jak potrzebuje to zawsze cos tam da kasy. Z umowami tez jest ok. Umuwilismy sie jakl by co i jest uklad dobry.Firma jest okej i robimy dobre przyczepy takie ja sie uda. Kupujcie u nas Firma Lord ul. Warszawska  Częstochowa

Autor: FoodTruck

Post 113 napisany 2015-11-10 o godzinie 17:24:23.
Firma CAPITAL GROUP LORD i ROBERT TREŚCIŃSKI http://zabudowy-lord.pl/ jest to bardzo nieprofesjonalna firma. Biorą zaliczkę i kontakt się urywa. ROBERT TREŚCIŃSKI jest niesłowny, klient nie jest dla niego na pierwszym miejscu. Jest wiele innych firm które przez niego zostały oszukane w tym polskie jak i z zagranicy. Straciliśmy przez niego bardzo dużo pieniedzy. Odradzam! 

Post 114 napisany 2015-11-10 o godzinie 19:43:35.
podszkolił się w areszcie

Autor: wojtex

Post 115 napisany 2016-12-14 o godzinie 10:11:38.
Poszukujemy osób poszkodowanych przez firme Lord i inne Pana ROBERTA TREŚCIŃSKIEGO do złożenia pozwu zbiorowego. Zapewniamy obsługę prawną.
Kontakt biuro@wojtex.net

Autor: LordProblemyRobertTrescinski

Post 116 napisany 2019-02-03 o godzinie 00:14:57.
Uciekajcie jak najdalej! Nie pozostaje mi nic innego jak potwierdzić powyższe!
Nie ma znaczenia czy będziecie rozmawiać z Robertem Treścińskim czy Grzegorzem Treścińkim! Nigdy nie otrzymacie pojazdu za który zapłacicie w stanie zgodnym z podpisaną umową! Zdecydowanie nie polecam!!!

Schemat jest przeważnie ten sam!
1. Złotousty Pan Treściński będzie twierdził że wszystko zrobi, że ma ponad 10 lat doświadczenia, że zrobi mechanikę, lakiernictwo, instalację elektryczną, narysuje wszystko w autocad.
2. pierwsza płatność będzie niezbędna do rozpoczęcia prac.
3. prace się zaczną aż nagle otrzymacie informację że trzeba koniecznie coś kupić na już!!! Będzie to coś co może uniemożliwić dalszy przebieg prac, albo znacznie opóźni termin ukończenia pojazdu.
4. przeważnie idzie druga płatność i tu zaczynają się problemy!!! nagle telefon nie jest odbierany, prace spowalniają lub nie są wykonywane. W najlepszym wypadku można wysłuchać świetnych historii o tym że ktoś nie przychodził do pracy, że czeka się na dostawę materiałów albo że nie można czegoś zamówić bo inni kontrahenci nie zapłacili więc niestety nie są w stanie zamówić osprzętu.
5. jeżeli uda Ci się w końcu odzyskać pojazd to mechanika pojazdu na 100% nie będzie zregenerowana (nie mają tam fachowców  bo im nie płacą), fakturę VAT którą otrzymacie możecie wrzucić do kosza bo firmy Panów Treścińskich w większości przypadków nie są Vatowcami.

Nie życzę nikomu przygód z tymi Panami z Rybnika. Szkoda zdrowia, nerwów, czasu i pieniędzy.

Autor: CISSARZ.COM

Post 117 napisany 2019-04-12 o godzinie 04:49:30.
Dzień dobry.
Poszukujemy kontaktu z panem Robertem Treścińskim lub p. Grzegorzem Treścińskim (Capital & Production Group LORD, Grzegorz Treściński LLC z siedzibą w USA a faktyczną chyba w dalszym ciągu w Rybniku. Jest to o tyle istotne, że nasza firma jest  agentem rejejestrowym spółki zobowiązanym do utrzymywania kontaktu z przedsiębiorcą. A kontakt ten utraciliśmy dwa miesiace temu. Wybór forum nie jest przypadkowy. Panowie, ponoć, budują food trucki. Być może tą drogą uda się skontaktować z  panami.O ile jeszcze żyją.
Za informacje z góry dziękuję
Robert Stiller
Cissarz Consulting Inc.
www.cissarz.com

NOWE OGŁOSZENIA GASTRONOMICZNE

System zapisze Twoje dane:
Adres IP: 54.92.148.165
Data: 2019-07-19
Czas: 18:23:19
DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEMATU: TP SYSTEM TO JEDNO WIELKIE OSZUSTWO !!!!!!!!!!!
Aby dodać odpowiedź do tematu należy się zalogować.

Jeśli nie masz konta, skorzystaj z bezpłatnej rejestracji.
FORUM GASTRONOMICZNE
Temat "tp system to jedno wielkie oszustwo !!!!!!!!!!! " w grupie "mobilna gastronomia"
TAGI: forum gastronomiczne (5)    przyczepa (34)    przyczepy (36)    przyczepa gastronomiczna (48)    przyczepy gastronomiczne (38)    kontener (2)    kontener gastronomiczny (8)    kontenery gastronomiczne (4)    gastronomia (77)    firma (5)    TP system (3)   
OSTATNIO DODANE TEMATY: System / Ekrany do zamawiania obiadów z samochodu    SZYBKI I BARDZO POWAŻNY KREDYT KREDYTOWY ONLINE W 48 GODZINACH   

STRONA GŁÓWNA     O NAS     REGULAMIN     REKLAMA     KONTAKT    
Copyrights © ForumGastronomiczne.pl 2008-2016.