FORUM     OGŁOSZENIA    
 
STRONA GŁÓWNA / FORUM GASTRONOMICZNE / PYTANIE O TABORETY/PALNIKI GAZOWE, KUCHENKE GAZOWą
SZUKANA FRAZA: NOWE TEMATY    OSTATNIE KOMENTARZE    GORĄCE TEMATY   
FORUM GASTRONOMICZNE NOWY TEMAT
TEMAT FORUM:

PYTANIE O TABORETY/PALNIKI GAZOWE, KUCHENKE GAZOWą

Autor: uajka


Wypowiedzi: 1
Post 1 napisany 2015-09-02 o godzinie 14:12:56.
Witam serdecznie,
Otwieram kuchnie Tajską i w związku z tym potrzebuje dosyć mocnych palników gazowych pod Woki. W polsce z sensownych znalazłem tylko 9,2 lub 9,8 kW, co jest jednak trochę za mało. 
1. Czy mogę sprowadzić sobie po prostu palniki z innego kraju - np. Tajlandia lub USA? Czy takie palniki potrzebują jakiś atestów? Kto te atesty sprawdza? Sanepid chyba nie, gazownia?  
2. Ewentualnie gdzie w Polsce można kupić same palniki o większych mocach (50-100Btu)

3. Widziałem w innej gastronomi że ktoś kupił 4 palniki i sam sobie zmontował stół na których umieścił je. Czy to legalne? czy nie trzeba znów jakiś atestów?

4. Myślę by zrobić taki specjalistyczny stół od razu z kranem do mycia woków, czy to przejdzie? i jeśli nie, to w którym polskim urzędzie się zatrzyma
             http://screenshot.sh/m3jqJVo4uHfNT
 
REKLAMA
sklep gastronomiczny smartgast
Oferujemy znane marki STALGAST, HENDI, KROMET, RM, UNOX, REDFOX, LAINOX, RETIGO, CATERINA, ROBOT-COUPE, LOZAMET, SPOMASZ-NAKŁO w najniższych cenach w internecie!
Przekonaj się sam! http://smartgast.pl lub tel 880 301 130
 
Autor: Tomek Kromet


Wypowiedzi: 4
Post 2 napisany 2015-10-08 o godzinie 11:16:27.
Polecam raczej produkty dostępne w Polsce.
Rozwiązania samodzielne nie wchodzą w grę. Na każde takie cudo jest potrzebny atest nafty i gazu instytut w Krakowie.
Ciężko w Polce będzie zdobyć palnik o mocy większej niż 9,8, skontaktuj się z producentem takich urządzeń, możliwe że będą mieli jakieś rozwiązanie. Mogę podać kontakt do jednego z producentów w Krośnie Odrzańskim firma Kromet nr tel.: 68-383-52-48.
 
NOWE OGŁOSZENIA GASTRONOMICZNE
 

System zapisze Twoje dane:
Adres IP: 3.237.46.120
Data: 2024-03-28
Czas: 11:52:16
DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEMATU: PYTANIE O TABORETY/PALNIKI GAZOWE, KUCHENKE GAZOWą
Aby dodać odpowiedź do tematu należy się zalogować.

Jeśli nie masz konta, skorzystaj z bezpłatnej rejestracji.
FORUM GASTRONOMICZNE
Temat "pytanie o taborety/palniki gazowe, kuchenke gazową" w grupie "otwieram lokal gastronomiczny"
TAGI: gaz (3)    taboret gazowy (2)    taboret gastronomiczny (3)    kuchnia gazowa (2)    kuchnia gastronomiczna (2)   
OSTATNIO DODANE TEMATY: HoReCa dofinansowanie dotacje    Feromony na podryw   
 
STRONA GŁÓWNA     O NAS     REGULAMIN     REKLAMA     KONTAKT    
Copyrights © ForumGastronomiczne.pl 2008-2016.