FORUM     OGŁOSZENIA    
 
STRONA GŁÓWNA / FORUM GASTRONOMICZNE / KWIATY JADALNE
SZUKANA FRAZA: NOWE TEMATY    OSTATNIE KOMENTARZE    GORĄCE TEMATY   
FORUM GASTRONOMICZNE NOWY TEMAT
TEMAT FORUM:

KWIATY JADALNE

Autor: blue


Tematy: 2
Wypowiedzi: 12
Post 1 napisany 2014-05-04 o godzinie 10:36:51.
Sanepid odradził podawanie na talerzach do dekoracji kwiatów jadalnych a mianowicie nasturcję czy ma rację przecież są również przepisy w których skład wchodzi ten kwiatek? jeśli nie to jaki zapis dodać do księgi HACCP abym mogła je podawać?
 
REKLAMA
sklep gastronomiczny smartgast
Oferujemy znane marki STALGAST, HENDI, KROMET, RM, UNOX, REDFOX, LAINOX, RETIGO, CATERINA, ROBOT-COUPE, LOZAMET, SPOMASZ-NAKŁO w najniższych cenach w internecie!
Przekonaj się sam! http://smartgast.pl lub tel 880 301 130
 
Autor: misiaczeklodowy
forumforum

Tematy: 2
Wypowiedzi: 73
Post 2 napisany 2014-05-05 o godzinie 10:29:57.
co znaczy odradził? Jeżeli towar jest dopuszczony do obrotu, to sanepidowi nic do tego. Oczywiście mówimy o kwiatach jadalnych nie tylko z nazwy, ale i z pochodzenia. Bo te dla gastronomii pochodzą z zupełnie innych upraw i czym innym są pryskane, niż kwiaty do kwiaciarni.
 
Autor: blue


Tematy: 2
Wypowiedzi: 12
Post 3 napisany 2014-05-09 o godzinie 09:38:22.
No tak zgadzam się ja chcę dodawać nasturcje jako dekorację ale musi być odpowiedni wpis w księdze HACCP ale gdzie to zaznaczyć ?wpisać nie mam pojęcia :(
 
Autor: blue


Tematy: 2
Wypowiedzi: 12
Post 4 napisany 2014-05-09 o godzinie 09:40:23.
misiaczeklodowy chodzi o nasturcje z ogródka nie kupny. 
 
Autor: misiaczeklodowy
forumforum

Tematy: 2
Wypowiedzi: 73
Post 5 napisany 2014-05-09 o godzinie 11:52:58.
jeżeli to kwiatek z ogródka, to bym się tym składnikiem nie chwalił w księdze, bo po co?
 
Autor: blue


Tematy: 2
Wypowiedzi: 12
Post 6 napisany 2014-05-12 o godzinie 14:16:27.
Jak na złość Panie dostały "danie" z tymi kwiatkami i nie ważne skąd mogę je kupować to nie problem ale jaki wpis i gdzie?
 
Autor: gastrokama


Wypowiedzi: 10
Post 7 napisany 2014-06-26 o godzinie 10:11:34.
no tak ale jak klient pyta skąd taki kwiatek jest bo jest ciekawy to mówisz że ze specjalnej plantacji czy z ogródka? lepiej nie ściemniać bo nie wiadomo czy to nie jest "tajemniczy klient"
 
Autor: Eryk


Wypowiedzi: 4
Post 8 napisany 2014-12-15 o godzinie 10:59:52.
Ale gdzie Sanepid odradził? Skoro Sanepid jest źródłem Twoich wątpliwości, skonsultuj się własnie z tą instytucją i udzielą Ci odpowiedzi popartej literą prawa.
 
Autor: BonaHasek


Wypowiedzi: 1
Post 9 napisany 2015-01-15 o godzinie 14:50:25.
Też wydaje mi się, że najlepiej będzie skonsultować to jeszcze z samym Sanepidem, bo to jest dość dziwne. Ale jak już wspomniano, w razie czego, to lepiej nie przyznawać się, że są "z ogródka". ;)
 
Autor: EmilaZ


Wypowiedzi: 6
Post 10 napisany 2015-01-20 o godzinie 23:43:18.
Swoją drogą jest tyle kwiatów jadalnych, warto uczyć Polaków, że kwiaty to nie tylko ozdoba, że mogą znaleźć zastosowanie w kuchni. Trzeba edukować, wtedy nikt nie będzie się dziwił co to za cudo na talerzu. Zmienią się nawyki, to i w przepisach znajdzie się tego odzwierciedlenie.
KWIATY JADALNE
REKLAMA
sklep gastronomiczny smartgast
Oferujemy znane marki STALGAST, HENDI, KROMET, RM, UNOX, REDFOX, LAINOX, RETIGO, CATERINA, ROBOT-COUPE, LOZAMET, SPOMASZ-NAKŁO w najniższych cenach w internecie!
Przekonaj się sam! http://smartgast.pl lub tel 880 301 130
 
Autor: KarinaG88


Wypowiedzi: 4
Post 11 napisany 2015-12-02 o godzinie 15:19:34.
Takie kwiatki nie są zbyt zdrowe, dużo w nich chemii i cukru :(
 
Kwiaty jadalne
Autor: anetamska


Tematy: 2
Wypowiedzi: 16
Post 12 napisany 2016-04-06 o godzinie 09:23:44.
Najlepiej skonsultuj to ponownie z Sanepidem, z tego co się orientuje w wielu restauracjach serwowane są kwiaty jadalne. Pięknie wyglądają na daniaach ;)
 
NOWE OGŁOSZENIA GASTRONOMICZNE
 

System zapisze Twoje dane:
Adres IP: 18.118.32.213
Data: 2024-04-19
Czas: 08:45:39
DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEMATU: KWIATY JADALNE
Aby dodać odpowiedź do tematu należy się zalogować.

Jeśli nie masz konta, skorzystaj z bezpłatnej rejestracji.
FORUM GASTRONOMICZNE
Temat "kwiaty jadalne" w grupie "haccp gmp ghp"
OSTATNIO DODANE TEMATY: samochód gastronomiczny    HoReCa dofinansowanie dotacje   
 
STRONA GŁÓWNA     O NAS     REGULAMIN     REKLAMA     KONTAKT    
Copyrights © ForumGastronomiczne.pl 2008-2016.