FORUM     OGŁOSZENIA    
 
STRONA GŁÓWNA / FORUM GASTRONOMICZNE / JAKIE DANIA W PRZYCZEPIE?
SZUKANA FRAZA: NOWE TEMATY    OSTATNIE KOMENTARZE    GORĄCE TEMATY   
FORUM GASTRONOMICZNE NOWY TEMAT
TEMAT FORUM:

JAKIE DANIA W PRZYCZEPIE?

Autor: kris-str


Tematy: 3
Wypowiedzi: 11
Post 1 napisany 2014-04-17 o godzinie 20:39:56.
Witam, mam pytanie co do możliwości gastronomicznych w przyczepie specjalnie do tego przystosowanej. Chodzi mi głównie o:
1) gyros, czy jest możliwe smażenie na blacie grillowym kawałków kurczaka i podawanie go w zestawie z frytkami? z tego co mowila mi pani w sanepidzie to mogę tylko sprzedawać tam półprodukty, a surowy kurczak raczej takim nie jest. Pytanie wzięło się jednak stąd, że ludzie w mojej miejscowości prowadzą taką budkę i sprzedają tam gyrosa... Jakieś opinie Wasze?
2) sałatki/surówki, czy można robić w przyczepie i "przechowywać" w ladzie chłodniczej?
 
REKLAMA
sklep gastronomiczny smartgast
Oferujemy znane marki STALGAST, HENDI, KROMET, RM, UNOX, REDFOX, LAINOX, RETIGO, CATERINA, ROBOT-COUPE, LOZAMET, SPOMASZ-NAKŁO w najniższych cenach w internecie!
Przekonaj się sam! http://smartgast.pl lub tel 880 301 130
 
Autor: kris-str


Tematy: 3
Wypowiedzi: 11
Post 2 napisany 2014-04-18 o godzinie 21:50:58.
Czy możliwa jest "produkcja" i sprzedaż kanapek/śniadań w takiej przyczepie?
 
Autor: Wojtek Terlinski


Wypowiedzi: 7
Post 3 napisany 2014-05-22 o godzinie 14:51:07.
Bardziej sprzedaż, lepiej produkcję przerzucić na lokal stacjonarny a z przyczepy tylko sprzedawać - czysta logistyka.
 
Autor: marcin3city


Wypowiedzi: 4
Post 4 napisany 2014-06-16 o godzinie 02:01:55.
a nie prościej zakupić gotowy półprodukt gyros i podpisać firmę dowożącą świeże surówki które będą wychodzić kosztowo podobnie jak wykonane samemu ze względu na duże ilości warzyw zamawianych przez firmy produkujące?
 
Autor: Marcinnn


Wypowiedzi: 3
Post 5 napisany 2015-06-23 o godzinie 11:13:43.
Witam na forum. Mam pytanie na temat właśnie dań przygotowywanych w food trucku. To, że nie można przygotowywać składników w samochodzie (kroić mięsa, warzyw itd.) to wiem, ale jeśli podpiszę umowę z lokalem, i u nich będę te produkty przygotowywał a w samochodzie tylko obrabiał (smażył, gotował) to nie powinno być problemów z sanepidem? Do samochodu będą docierać produkty już przygotowane do obróbki.
Pozdrawiam
 
NOWE OGŁOSZENIA GASTRONOMICZNE
 

System zapisze Twoje dane:
Adres IP: 3.14.133.148
Data: 2024-04-19
Czas: 08:18:47
DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEMATU: JAKIE DANIA W PRZYCZEPIE?
Aby dodać odpowiedź do tematu należy się zalogować.

Jeśli nie masz konta, skorzystaj z bezpłatnej rejestracji.
FORUM GASTRONOMICZNE
Temat "jakie dania w przyczepie?" w grupie "mobilna gastronomia"
OSTATNIO DODANE TEMATY: samochód gastronomiczny    HoReCa dofinansowanie dotacje   
 
STRONA GŁÓWNA     O NAS     REGULAMIN     REKLAMA     KONTAKT    
Copyrights © ForumGastronomiczne.pl 2008-2016.