FORUM     OGŁOSZENIA    

STRONA GŁÓWNA / FORUM GASTRONOMICZNE / KURSY DLA POCZąTKUJąCYCH KUCHARZY
SZUKANA FRAZA: NOWE TEMATY    OSTATNIE KOMENTARZE    GORĄCE TEMATY   
FORUM GASTRONOMICZNE NOWY TEMAT
TEMAT FORUM:

KURSY DLA POCZąTKUJąCYCH KUCHARZY

Autor: kacper

Tematy: 2
Wypowiedzi: 2
Post 1 napisany 2013-08-27 o godzinie 11:06:06.
Witam, chciałbym zrobić jakiś kurs dokształcający, który pomoże mi w późniejszym znalezieniu dobrej pracy. Co myślicie o kursie dla profesjonalistów w Scheller Academy? Warto go odbyć, zwłaszcza, że kosztuje 2300zł? Jeśli macie inne sugestie jaki kurs warto zrobić, proszę o opinie :) Mam za sobą kurs kuchni włoskiej i kurs carvingu. Jestem zajawiony kuchnią włoską i polską poniekąd, a carving to raczej teraz hobby ;)

REKLAMA
sklep gastronomiczny smartgast
Oferujemy znane marki STALGAST, HENDI, KROMET, RM, UNOX, REDFOX, LAINOX, RETIGO, CATERINA, ROBOT-COUPE, LOZAMET, SPOMASZ-NAKŁO w najniższych cenach w internecie!
Przekonaj się sam! http://smartgast.pl lub tel 880 301 130

Autor: Katarzyna79

Wypowiedzi: 4
Post 2 napisany 2013-09-03 o godzinie 09:06:43.
Bardzo dobre kursy są w Krakowie w Krakowskiej Szkole Restauratorów. Jest to placówka, która posiada Akredytację Kuratorium Oświaty. Mają sporo kursów od barmańskich, kucharskich, kelnerskich do kursów dla Managarów Restauracji.

NOWE OGŁOSZENIA GASTRONOMICZNE

System zapisze Twoje dane:
Adres IP: 3.226.243.36
Data: 2020-04-9
Czas: 22:34:52
DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEMATU: KURSY DLA POCZąTKUJąCYCH KUCHARZY
Aby dodać odpowiedź do tematu należy się zalogować.

Jeśli nie masz konta, skorzystaj z bezpłatnej rejestracji.
FORUM GASTRONOMICZNE
Temat "kursy dla początkujących kucharzy" w grupie "forum ogÓlne"
TAGI: kucharz (20)    kucharze (16)    kursy (4)    kursy gastronomiczne (2)    szkolenia (11)    szkolenie gastronomiczne (14)   
OSTATNIO DODANE TEMATY: Darmowe usługi podczas pandemii COVID-19    Sanepid - oddanie lokalu   

STRONA GŁÓWNA     O NAS     REGULAMIN     REKLAMA     KONTAKT    
Copyrights © ForumGastronomiczne.pl 2008-2016.