FORUM     OGŁOSZENIA    

STRONA GŁÓWNA / FORUM GASTRONOMICZNE / DOBóR ZMYWARKI DO PIZZERII
SZUKANA FRAZA: NOWE TEMATY    OSTATNIE KOMENTARZE    GORĄCE TEMATY   
FORUM GASTRONOMICZNE NOWY TEMAT
TEMAT FORUM:

DOBóR ZMYWARKI DO PIZZERII

Autor: emgie8

Tematy: 2
Wypowiedzi: 5
Post 1 napisany 2013-02-10 o godzinie 01:28:44.
Witam wszystkich,
Jaką polecacie zmywarke do nowo otwieranej pizzeri?

REKLAMA
sklep gastronomiczny smartgast
Oferujemy znane marki STALGAST, HENDI, KROMET, RM, UNOX, REDFOX, LAINOX, RETIGO, CATERINA, ROBOT-COUPE, LOZAMET, SPOMASZ-NAKŁO w najniższych cenach w internecie!
Przekonaj się sam! http://smartgast.pl lub tel 880 301 130

Dobór zmywarki do pizzerii
Autor: Festa-Tech

Wypowiedzi: 4
Post 2 napisany 2013-02-11 o godzinie 08:46:34.
Jednymi z najlepszych zmywarek są zmywarki marki Winterhalter. Jeśli nie chce Pan(i) tyle inwestować istnieje możliwość wynajmu zmywarki, zamiast zakupu. Taką możliwość oferuje firma Winterhalter w programie RENTAL. Plusem jest to, że przez cały okres umowy serwis jest darmowy, zmywarkę można wrzucić w koszty, a procedury są dużo bardziej uproszczone, niż np leasing - jest tylko umowa z producentem. A po zakończeniu umowy urządzenie można wykupić na preferencyjnych warunkach, wynająć nową lub zrezygnować.

Z innych firm polecam zmywarki marki Fagor - jestem przedstawicielem firmy gastronomicznej, jednak kieruje się tutaj naszym doświadczeniem we współpracy z producentami, których sprzęt jest jak najmniej awaryjny, bo to jest w interesie obu stron.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości służę pomocą - 516 33 43 73 (działamy na terenie całego kraju)

Pozdrawiam serdecznie.

Autor: Hurtownia Gastronomiczna
forumforum

Wypowiedzi: 85
Post 3 napisany 2013-02-11 o godzinie 09:50:10.
Nasza firma poleca zmywarki firmy SILANOS (włoski producent), które od wielu lat są znane w Polsce i cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród klientów.

Przy zakupie zmywarki do pizzerii sugeruję aby zwrócić uwagę na:
- wysokość wsadu do komory, bo od tego parametru zależy jak duże (o jakiej średnicy) będzie można myć talerze, w większości przypadków zmywarki mają wsad umożliwiający mycie naczyń o średnicy 320 mm (zmywarki podblatowe) oraz 400 mm (zmywarki kapturorowe)
- zasilanie gdyż może być 230V (mało wydajne zmywarki) lub 400V (wydajne urządzenia).
- czas mycia w polecanych przez nas zmywarkach to 180 sekund co pozwala na umycie i wyparzenie naczyń, ale są dostępne zmywarki oferujące krótsze czasy np. 120 lub 90 sekund, pytanie czy warto?
- wyposażenie w dozownik płynu myjącego, który jest wymagany przy stosowaniu profesjonalnych detergentów myjących

Przyznam, że zmywarki WINTERHALTER są bardzo dobrymi urządzeniami myjącymi ale czy jest sens w przypadku pizzerii wydawać tak duże pieniądze? Nowa zmywarka SILANOS w naszej firmie kosztuje około 3500-4500 zł netto (w zależności od modelu) a efekt mycia zbliżony.

Pamiętaj, że należy dokupić zmiękczacz wody, który zapobiega osadzaniu się kamienia w zmywarce.

Autor: spec gastronomiczny
forumforumforum

Wypowiedzi: 126
Post 4 napisany 2013-02-11 o godzinie 11:03:03.
Szkoda przepłacać za zmywarkę firmy winterhalter, fagor i silanos to prawie takie same zmywarki. Ja proponuje zmywarki firmy OMNIWASH czyli REDFOX.

Post 5 napisany 2013-02-11 o godzinie 11:34:28.
Dlatego wspomniałam o opcji RENTAL - miesięcznie zmywarkę można mieć już od niecałych 300zł miesięcznie (cena razem ze zmiękczaczem), więc nie jest to odczuwalny wydatek, a mamy pewność bezawaryjnej pracy urządzenia.

forumforum

Post 6 napisany 2013-02-11 o godzinie 11:48:47.
300 zł netto x 12 miesięcy i mamy nowego silanosa + ewentualny zmiękczacz wody 200 zł netto. Urządzenie jest nasze nie wymaga stosowania drogich płynów firmy winterhalter :)

Post 7 napisany 2013-02-11 o godzinie 11:57:59.
Przepraszam, ale porównywać Silanosa do Winterhaltera, to tak jak Fiata do Mercedesa - też będzie jeździł, ale komfort zupełnie inny :)

forumforum

Post 8 napisany 2013-02-11 o godzinie 12:02:59.
tu przyznaje komfort inny ale czy potrzeba aby "sprzątaczka" poruszała się mercedesem?

Autor: biedronka

Wypowiedzi: 6
Post 9 napisany 2013-02-12 o godzinie 00:23:42.
A Ja polecam zmywarki elettrobara jak coś proszę pisać na pw ;)

Autor: Gutek
forumforumforumforumforum

Tematy: 5
Wypowiedzi: 280
Post 10 napisany 2013-02-12 o godzinie 15:19:04.
Zmywarka to nie tylko koszt zakupu czy wynajmu ale jeszcze dochodzą koszty eksploatacji w postaci: detergentów myjących i nabłyszczających, uzdatnienia wody itp. Jedna z wymienionych tutaj marek wymaga stosowania ich systemu uzdatniającego wodę oraz ich środków aby zapewniać rewelacyjny efekt mycia, a nie są one tanie! Przyzwoity efekt mycia można bez problemu osiągnąć w standardowych (zwykłych, tanich) zmywarkach gastronomicznych ale odpowiednio wyregulowanych. Jak dla mnie zmywarka to koszt nowej poniżej 5000 zł - mam na myśli komplet z płynami i zmiękczaczem wody.
Potrzebujesz pomocy przy otwarciu działalności gastronomicznej? Chętnie pomogę.
WYKONUJE: konsultacje techniczne i handlowe na terenie całego kraju!
DOBóR ZMYWARKI DO PIZZERII
REKLAMA
sklep gastronomiczny smartgast
Oferujemy znane marki STALGAST, HENDI, KROMET, RM, UNOX, REDFOX, LAINOX, RETIGO, CATERINA, ROBOT-COUPE, LOZAMET, SPOMASZ-NAKŁO w najniższych cenach w internecie!
Przekonaj się sam! http://smartgast.pl lub tel 880 301 130

Autor: biedronka

Wypowiedzi: 6
Post 11 napisany 2013-02-12 o godzinie 17:12:29.
Gutek zgodzę się z Tobą tyle że chemii na rynku jest sporo i ich ceny są bardzo zróżnicowane... Jeżeli kupujący szuka oszczędności a tak jest zazwyczaj nie ma co się spodziewać cudów od tanich środków. Co de wyregulowania ciężko o dobry serwis który to ogarnie chodź są wyjątki oczywiście ;)

Autor: Widlak
forumforumforum

Wypowiedzi: 113
Post 12 napisany 2013-02-12 o godzinie 21:01:44.
Najpierw dobierz wielkość zmywarki do naczyń i przerobu, potem zastanów się ile możesz wydać i wydaj tą kwotę. Najtańsze zmywarki z najtańszymi uzdatniaczami sprawdzają się przy małym obciążeniu i zmywaniu na bieżąco. Kiedy masz duże obciążenie i małą załogę i dodatkowo komplikuje się proces zmywania przez zaschniecie naczyń czy brak zasilania siłowego, warto pomyśleć o zmywarkach z dodatkowymi pompami płuczacymi, oraz uzdatniaczach nie wymagających skomplikowanych kombinacji przy regeneracji (chińskie bańki), czasem warto pomyśleć o podłączeniu zmywarki do ciepłej wody przez uzdatniacz typu hot co skróci przerwy między myciami np przy zmywarkach na 230v szczególnie w zimę. Jeśli chodzi o chemie to conajmniej kilku producentów płaci za poprawną regulację dozowników przy używaniu ich produktów i tylko od firmy sprzedajacej zmyware i chemie zależy czy dodatkowo cie za to skasuja czy nie. Jak widzisz temat rzeka daj znac co wybrałeś czy też ktoś doradził ciekawią mnie argumenty, bo niektórzy nie rozumieją idei forum chyba.

Autor: misiek1888

Post 13 napisany 2013-02-22 o godzinie 19:41:41.
Ja mam taką zmywarkę u siebie - http://www.tanake.com.pl/sklep/prod/3194,ZMYWARKI-podblatowe/12731/27/Zmywarka-uniwersalna-GS50-DD. Wytrzymała, solidna, porządna. A restaurację mam średnią.

Autor: del Chefo

Wypowiedzi: 10
Post 14 napisany 2013-03-05 o godzinie 08:16:31.
Do takiej restauracji na 15 miejsc, niedużej - jaka zmywarka?

forumforum

Post 15 napisany 2013-03-05 o godzinie 08:19:01.
Jak wcześniej pisałem polecam zmywarki gastronomiczne firmy SILANOS np.
http://www.gastronomiczne.pl/zmywarka-gastronomiczna-do-naczyn_p3679
lub
http://www.gastronomiczne.pl/zmywarka-gastronomiczna-do-naczyn_p3681

Nie ma sensu przepłacać za inny droższy sprzęt.

Autor: gastromex
forumforumforumforumforum

Wypowiedzi: 258
Post 16 napisany 2013-04-02 o godzinie 10:41:16.
Zmywarka Winterhaltera czy Fagora zmywa tak samo jak Silanos, wiem, bo wiele kupiło moich klientów i są zadowoleni, jedyna różnica to cena. Jak przy jednej i drugiej jest taki sam zarobek procentowy 30% to warto sprzedać tą droższą klientowi bo wtedy lepszy jest zarobek. PGG ma rację oferując zmywarkę Silanosa.

Autor: Widlak
forumforumforum

Wypowiedzi: 113
Post 17 napisany 2013-04-09 o godzinie 21:55:40.
Maluchem dojedziesz i mercem też. Jak winter czy doposażony w pompy fagor zmywa tak samo jak tańszy silanos czy może hendi revolution to również można powidzieć że mięso można upiec w ognisku tak samo jak w piecu. Poczytajcie instrukcje chociaż i dobierajcie po prostu sprzęt do potrzeb klienta a nie pierdzielicie ...

NOWE OGŁOSZENIA GASTRONOMICZNE

System zapisze Twoje dane:
Adres IP: 18.206.12.79
Data: 2020-01-18
Czas: 02:26:53
DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEMATU: DOBóR ZMYWARKI DO PIZZERII
Aby dodać odpowiedź do tematu należy się zalogować.

Jeśli nie masz konta, skorzystaj z bezpłatnej rejestracji.
FORUM GASTRONOMICZNE
Temat "dobór zmywarki do pizzerii" w grupie "otwieram lokal gastronomiczny"
TAGI: zmywarka (8)    zmywarki (7)    zmywarka gastronomiczna (7)    zmywanie (6)    zmywarki gastronomiczne (7)    pizzeria (17)   
OSTATNIO DODANE TEMATY: Pierwsza pizzeria - prośba o sugestie    Prąd w food trucku   

STRONA GŁÓWNA     O NAS     REGULAMIN     REKLAMA     KONTAKT    
Copyrights © ForumGastronomiczne.pl 2008-2016.