FORUM     OGŁOSZENIA    

STRONA GŁÓWNA / FORUM GASTRONOMICZNE / WYPOSAżENIE RESTAURACJI WROCłAW
SZUKANA FRAZA: NOWE TEMATY    OSTATNIE KOMENTARZE    GORĄCE TEMATY   
FORUM GASTRONOMICZNE NOWY TEMAT
TEMAT FORUM:

WYPOSAżENIE RESTAURACJI WROCłAW

Autor: urzadzenia-gastronomiczne

Tematy: 4
Wypowiedzi: 7
Post 1 napisany 2013-01-10 o godzinie 11:11:55.
Witam, zakładam restaurację w hotelu, czy znacie firmę która kompleksowo zajmuje się wyposażeniem restauracji. Ważne żeby była z Wrocławia.
www.agustoshop.pl - urządzenia gastronomiczne wrocław, porcelana Wrocław, wyposażenia restauracji wrocław

REKLAMA
sklep gastronomiczny smartgast
Oferujemy znane marki STALGAST, HENDI, KROMET, RM, UNOX, REDFOX, LAINOX, RETIGO, CATERINA, ROBOT-COUPE, LOZAMET, SPOMASZ-NAKŁO w najniższych cenach w internecie!
Przekonaj się sam! http://smartgast.pl lub tel 880 301 130

Autor: Wojciech

Wypowiedzi: 4
Post 2 napisany 2013-01-11 o godzinie 08:54:28.
Ja mogę polecić firmę SENSO GASTRO z Wrocławia, mają ekspozycję sprzętu i możliwość kupna towaru od ręki. Polecam

Autor: Hurtownia Gastronomiczna
forumforum

Wypowiedzi: 85
Post 3 napisany 2013-01-11 o godzinie 10:36:01.
Hurtownia Gastronomiczna (www.gastronomiczne.pl) zajmuje się kompleksowym wyposażeniem restauracji. Realizujemy inwestycje na terenie całego kraju.

Autor: Manager w gastronomii

Wypowiedzi: 2
Post 4 napisany 2014-11-21 o godzinie 23:32:08.
Witam,
Chciałbym przestrzec na tym forum innych kupujących przed firmą Hurtownia Gastronomiczna z Gaszowic, z którą będziemy się spotykać w sądzie, gdyż właśnie została oddana sprawa do sądu, gdzie nie mogę od nich odzyskać wpłaconej na tysiące złotych, pełnej kwoty za towar, którego nigdy moja firma nie otrzymała i byliśmy przez nich zwodzeni wiele tygodni z informacją, że już urządzenie jest wysyłane. Przestrzegam przed wpłatą jakiejkolwiek kwoty na zaliczkę. Opisać tego dostawcę nie można inaczej jak ..........

Autor: Gastro-Centrum

Wypowiedzi: 17
Post 5 napisany 2014-11-22 o godzinie 09:38:01.
Witam sedrecznie,

Firma Gastro-Centrum jest dystrybutorem  urządzeń gastronomicznych, które dzięki swojej niezawodności, solidności wykonania, użytych najlepszych materiałów, połączonych z przystępną ceną, znalazły uznanie na naszym rynku. 

Wykonujemy kompleksowe realizacje oraz projekty restauracji, barów, hoteli, pizzerii oraz wielu innych. Do każdego projektu staramy się podchodzić indywidualnie, dobierając odpowiedni sprzęt według potrzeb.

Nasza oferta składa się z bogatego wachlarza urządzeń grzewczych, chłodniczych, dynamicznych, akcesoriów oraz mebli gastronomicznych własnej produkcji.

Nasza misja to kompleksowa obsługa klientów gastronomii w zakresie realizacji zamówień na różnym poziomie cenowym i ilościowym oraz kreatywne podchodzenie do projektów i wykonywanie zamówień nietypowych.

Jeśli są Państwo zainteresowani spotkaniem prosimy o kontakt .

Pozdrawiam
Wojciech Sawicz
tel:793-729-002

Autor: Hurtownia Gastronomiczna
forumforum

Wypowiedzi: 85
Post 6 napisany 2014-11-22 o godzinie 16:36:22.
Manager w gastronomii napisał(a) w dniu 2014-11-21 o godzinie 23:32:08:
Witam,
Chciałbym przestrzec na tym forum innych kupujących przed firmą Hurtownia Gastronomiczna z Gaszowic, z którą będziemy się spotykać w sądzie, gdyż właśnie została oddana sprawa do sądu, gdzie nie mogę od nich odzyskać wpłaconej na tysiące złotych, pełnej kwoty za towar, którego nigdy moja firma nie otrzymała i byliśmy przez nich zwodzeni wiele tygodni z informacją, że już urządzenie jest wysyłane. Przestrzegam przed wpłatą jakiejkolwiek kwoty na zaliczkę. Opisać tego dostawcę nie można inaczej jak ..........

Dzień dobry,

proszę o przesłanie na adres biuro@gastronomiczne.pl Państwa danych w celu zweryfikowania opisanej sytuacji. Nie przypominam sobie aby ktokolwiek nie otrzymał zwrotu środków jeżeli nie doszło do realizacji zamówienia, a było ono wcześniej opłacone.

Autor: Manager w gastronomii

Wypowiedzi: 2
Post 7 napisany 2014-12-03 o godzinie 20:08:07.
Witam ponownie,
Będąc uczciwym i odpowiedzialnym do wszystkiego co się mówi i pisze, muszę poinformować osoby czytające wystawione posty, iż po ukazaniu się wpisu dotyczącego firmy Hurtownia Gastronomiczna z Gaszowic, pieniądze za niedostarczoną kuchnię gazową, zostały zwrócone na konto mojej firmy, po weekendzie w którym napisałem niniejszy post. Jak widać, siła internetu jest dużo większa niż słowa i pisma/meile pisane do osób odpowiedzialnych w tej firmie za sprzedaż. Niestety mimo zwrotu gotówki, sprawą zajął się już wcześniej, po wielu nieudanych negocjacjach, zgodne z wcześniejszym wpisem nasz prawnik.
Dlatego też odpowiadając na otrzymany post zwrotny, nie zostały wysłane na podany adres zbyteczne już informacje, skoro udało się to hurtowni wyjaśnić samemu.
Jakkolwiek dziękuję za zwrot gotówki.

Wyposażenie restauracji Wrocław
Autor: Evelinum

Wypowiedzi: 24
Post 8 napisany 2017-02-07 o godzinie 22:22:59.
zobaczcie sobie ofertę hagea.pl na pewno znajdziesz tam wszystko co potrzeba do wyposażenia restauracji

Autor: jozef.kwiatkowski85@gmail.com
forum

Wypowiedzi: 37
Post 9 napisany 2018-11-27 o godzinie 14:23:05.
Bardzo ciekawy wątek. My sami kupiliśmy sprzęt od zaufanego sklepu https://multigastro.pl/ . Polecam sklep ponieważ mają bardzo szeroki wybór, i można wszystko zakupić w jednym miejscu. My używamy sprzętu termicznego już ponad 2 lata, i do tej pory nie mieliśmy ani jednej awarii.

NOWE OGŁOSZENIA GASTRONOMICZNE

System zapisze Twoje dane:
Adres IP: 18.206.12.79
Data: 2020-01-18
Czas: 02:39:15
DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEMATU: WYPOSAżENIE RESTAURACJI WROCłAW
Aby dodać odpowiedź do tematu należy się zalogować.

Jeśli nie masz konta, skorzystaj z bezpłatnej rejestracji.
FORUM GASTRONOMICZNE
Temat "wyposażenie restauracji wrocław" w grupie "otwieram lokal gastronomiczny"
TAGI: wyposażenie gastronomii (32)    urządzenia gastronomiczne (37)    wyposażenie restauracji (11)    wrocław (4)    agusto (4)   
OSTATNIO DODANE TEMATY: Pierwsza pizzeria - prośba o sugestie    Prąd w food trucku   

STRONA GŁÓWNA     O NAS     REGULAMIN     REKLAMA     KONTAKT    
Copyrights © ForumGastronomiczne.pl 2008-2016.