FORUM     OGŁOSZENIA    

STRONA GŁÓWNA / FORUM GASTRONOMICZNE / JAK SIę SPRAWDZAJą SYSTEMY POS W LOKALU TYPU PIZZERIA ?
SZUKANA FRAZA: NOWE TEMATY    OSTATNIE KOMENTARZE    GORĄCE TEMATY   
FORUM GASTRONOMICZNE NOWY TEMAT
TEMAT FORUM:

JAK SIę SPRAWDZAJą SYSTEMY POS W LOKALU TYPU PIZZERIA ?

Autor: Foodsoft - POS dla gastronomii

Tematy: 2
Wypowiedzi: 12
Post 1 napisany 2012-11-16 o godzinie 16:31:01.
Witam,

chciałbym poznać Państwa opinię na temat wykorzystania w pizzeriach terminali dotykowych.
Czy ktoś z Państwa ma doświadczenie z takimi urządzeniami ?

Jakie widzicie korzyści z wdrożenia systemu POS w pizzerii, czy taka inwestycja się opłaca ?

Pozdrawiam
Ziemowit Zdanowicz
Foodsoft
Ziemowit Zdanowicz
Konsultant handlowy

zzdanowicz@foodsoft.pl
Kom. : 534 009 040

REKLAMA
sklep gastronomiczny smartgast
Oferujemy znane marki STALGAST, HENDI, KROMET, RM, UNOX, REDFOX, LAINOX, RETIGO, CATERINA, ROBOT-COUPE, LOZAMET, SPOMASZ-NAKŁO w najniższych cenach w internecie!
Przekonaj się sam! http://smartgast.pl lub tel 880 301 130

Autor: Petersky

Wypowiedzi: 1
Post 2 napisany 2014-03-23 o godzinie 19:52:21.
Inwestycja w POS zdecydowanie się opłaca. Poza przyspieszeniem i ułatwieniem obsługi, mamy większą kontrolę nad tym, co się dzieje, możliwość raportowania, automatyzacji pewnych rzeczy.

Poza tym nie trzeba wiele inwestować - zwłaszcza nie będąc przekonanym do POS. Wiele systemów dostępnych jest za darmo w internecie - warto spróbować któregoś z nich. Przykładowe opensource'owe POS opisane są tutaj: http://informatykawfirmie.pl/systemy-informatyczne/systemy-pos/22-10-najlepszych-darmowych-systemow-pos

Ja polecam OpenBravo

Jak się sprawdzają systemy POS w lokalu typu pizzeria ?
Autor: ESC S.A.

Wypowiedzi: 4
Post 3 napisany 2014-10-30 o godzinie 10:26:33.
W sprawie systemów gastronomicznych i stanowisk POS zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy:

www.dobresystemy.eu

Doświadczenie w branży pozwala nam na profesjonalne podejście do tematu i dobór trafnych rozwiązań, indywidualnych dla każdego klienta. 

e-mail: dobresystemy@escsa.pl
tel.:12 656 51 58

Przy okazji zapraszamy również do zapoznania się z pozostałymi działami firmy ESC S.A.:

www.escsa.pl

Oferujemy strony i aplikacje internetowe, kasy i drukarki fiskalne, serwis sprzętu komputerowego i wiele innych!

Pozdrawiamy serdecznie!

Autor: Adam_

Wypowiedzi: 17
Post 4 napisany 2017-05-04 o godzinie 08:13:07.
Odświeżam temat, bo myślę, że warto w ogóle podyskutować, czy system POS opłaca się w pizzeriach. Uważam, że jest to ogromna pomoc. Znajomy ma pizzerie i ma Gastro POS w swoim lokalu i jest zadowolony. System ma wiele opcji, np: klient może zamówić jedną pizze podzieloną na części, a każda ma inne dodatki. Sam też korzystam z http://gastro.pl/gastro-pos/ choć mam restaurację o innym profilu i naprawdę warto. Zdecydowanie najlepszy producent POS na rynku :)
http://gastro.pl/gastro-pos/

Autor: Foodsoft - POS dla gastronomii

Tematy: 2
Wypowiedzi: 12
Post 5 napisany 2017-05-04 o godzinie 09:33:38.
Adam_ napisał(a) w dniu 2017-05-04 o godzinie 08:13:07:
Odświeżam temat, bo myślę, że warto w ogóle podyskutować, czy system POS opłaca się w pizzeriach. Uważam, że jest to ogromna pomoc. Znajomy ma pizzerie i ma Gastro POS w swoim lokalu i jest zadowolony. System ma wiele opcji, np: klient może zamówić jedną pizze podzieloną na części, a każda ma inne dodatki. Sam też korzystam z http://gastro.pl/gastro-pos/ choć mam restaurację o innym profilu i naprawdę warto. Zdecydowanie najlepszy producent POS na rynku :)

Witam,
Państwu, którzy reklamują swoje systemy POS bardzo dziękuję. Wątek nie został utworzony w celu zachwalania sprzedawanych przez Was rozwiązań. Cenne będzie dla mnie zdanie właścicieli pizzerii lub osób, które mierzą się z zamiarem otwarcia pizzerii i zastanawiają się nad zaletami lub wadami systemu POS, w porównaniu z tradycyjną kasą fiskalną i excelem.
Foodsoft
Ziemowit Zdanowicz
Konsultant handlowy

zzdanowicz@foodsoft.pl
Kom. : 534 009 040

Jak się sprawdzają systemy POS w lokalu typu pizzeria ?
Autor: Krzysiek M

Wypowiedzi: 6
Post 6 napisany 2017-06-26 o godzinie 15:27:29.
Foodsoft - POS dla gastronomii napisał(a) w dniu 2017-05-04 o godzinie 09:33:38:

Witam,
Państwu, którzy reklamują swoje systemy POS bardzo dziękuję. Wątek nie został utworzony w celu zachwalania sprzedawanych przez Was rozwiązań. Cenne będzie dla mnie zdanie właścicieli pizzerii lub osób, które mierzą się z zamiarem otwarcia pizzerii i zastanawiają się nad zaletami lub wadami systemu POS, w porównaniu z tradycyjną kasą fiskalną i excelem.

Witam, ja od lat w branży gastronomicznej. Od 2015 prowadzę pizzerię na obrzeżach Krakowa. Od połowy 2016 roku mam mobilny POS w lokalu. Teraz nie wyobrażam sobie pracy bez niego, wcześniej rzeczywiście miałem kasę fisk. + excela. Dobry system to spore ułatwienie, jeśli tylko potrafimy z niego korzystać i wykorzystywać jego potencjał. Na początku potrzebowałem trochę pomocy ze wsparcia technicznego firmy, pomogli mi w konfiguracji systemu (tzn. menu) i teraz faktycznie dobrze widzę zużycie produktów i tym podobne rzeczy.

Do excela bym nie wrócił, chociaż na początku miałem wątpliwości. Dla zainteresowanych - nazwa systemu to Poster POS.

NOWE OGŁOSZENIA GASTRONOMICZNE

System zapisze Twoje dane:
Adres IP: 18.206.12.79
Data: 2020-01-18
Czas: 02:25:28
DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEMATU: JAK SIę SPRAWDZAJą SYSTEMY POS W LOKALU TYPU PIZZERIA ?
Aby dodać odpowiedź do tematu należy się zalogować.

Jeśli nie masz konta, skorzystaj z bezpłatnej rejestracji.
FORUM GASTRONOMICZNE
Temat "jak się sprawdzają systemy pos w lokalu typu pizzeria ?" w grupie "otwieram lokal gastronomiczny"
TAGI: pizzeria (17)    oprogramowanie (2)    system pos (1)   
OSTATNIO DODANE TEMATY: Pierwsza pizzeria - prośba o sugestie    Prąd w food trucku   

STRONA GŁÓWNA     O NAS     REGULAMIN     REKLAMA     KONTAKT    
Copyrights © ForumGastronomiczne.pl 2008-2016.