FORUM     OGŁOSZENIA    

STRONA GŁÓWNA / FORUM GASTRONOMICZNE / IMPORT TOWARóW Z ZAGRANICY
SZUKANA FRAZA: NOWE TEMATY    OSTATNIE KOMENTARZE    GORĄCE TEMATY   
FORUM GASTRONOMICZNE NOWY TEMAT
TEMAT FORUM:

IMPORT TOWARóW Z ZAGRANICY

Autor: Bolo

Wypowiedzi: 1
Post 1 napisany 2012-11-10 o godzinie 14:47:46.
Poszukuje osoby, która napisze gdzie są targi zagraniczne dla gastronomi na które warto się wybrać. Dysponuję środkami finansowymi i chciałbym sprzedawać w Polsce towar, którego nie ma aby nie bić się ceną ze wszystkimi jak to jest do tej pory. Targi interesują mnie głównie w Europie, takie na których wystawia się dużo producentów sprzętu, a nie importerów towaru np. z Azji.

Jeśli jest tu ktoś chętny do pomocy (pracy) to zapraszam do kontaktu.

REKLAMA
sklep gastronomiczny smartgast
Oferujemy znane marki STALGAST, HENDI, KROMET, RM, UNOX, REDFOX, LAINOX, RETIGO, CATERINA, ROBOT-COUPE, LOZAMET, SPOMASZ-NAKŁO w najniższych cenach w internecie!
Przekonaj się sam! http://smartgast.pl lub tel 880 301 130

Autor: Poznaniak

Wypowiedzi: 3
Post 2 napisany 2012-11-12 o godzinie 14:31:48.
Nie wiem czy import w obecnych czasach jest tak opłacalny jak Ci się wydaje. Ja pracowałem w wielu różnych firmach, które importowały towar z zagranicy a głównie z włoch i mimo dobrych rabatów to wychodziło różnie, według mnie raczej gorzej niż lepiej. Sam prowadziłem działalność gastronomiczną sprzedając nowe urządzenia gastronomiczne i nawet odbierając towar od importerów i producentów w Polsce to nie da się zarobić dużych pieniędzy. Klienci są nauczeni że wszyscy rozdają zajebiste rabaty. Do tego dużo firm pojawia się i nagle znika, ale ceny mają dobre. Jak chcesz konkurować z firmami które mają już stabilną pozycję na rynku, importują towary od dawna np. stalgast, hendi, rm gastro?

Piszesz że chcesz importować i sprzedawać towar, którego nikt nie oferuje ale co by to miało być? Dzisiaj to już chyba wszystko w naszym kraju było sprzedawane..

Jeśli chcesz i dobrze zapłacić to mogę ci pomóc, mam odpowiednie kontakty w kraju i zagranicą. Jak się można z Tobą skontaktować?

Autor: Gutek
forumforumforumforumforum

Tematy: 5
Wypowiedzi: 280
Post 3 napisany 2012-11-13 o godzinie 14:15:04.
@poznaniak
Masz trochę racji w tym co piszesz ale nie zgodzę się ze wszystkim. Brzydko mówiąc są do zarobienia pieniądze w gastronomii, czy to będzie import czy dystrybucja to już zależy od Ciebie, ważne aby się odpowiednio przygotować, mieć małe koszty i bardzo dobrą organizację.

@BOLO
Ja dysponuję odpowiednią wiedzą o dostawcach i producentach w kraju i zagranicą, włącznie z wszelkimi niezbędnymi kontaktami. Jeśli myślisz o imporcie to faktycznie warto skupić się na towarze, którego na rynku polskim nikt nie importuje, bo wtedy przy dobrze dobranych przedstawicielach można odnieść sukces.
Potrzebujesz pomocy przy otwarciu działalności gastronomicznej? Chętnie pomogę.
WYKONUJE: konsultacje techniczne i handlowe na terenie całego kraju!

Autor: Kamilla36

Wypowiedzi: 5
Post 4 napisany 2018-11-17 o godzinie 12:04:56.
Jestem w trakcie otwierania restauracji i nie zamierzam szukać targów. Chcę aby moje produkty były najlepszej jakości, co przełoży się na smak dań. Wiem też, że charakter mojej restauracji musi być oryginalny, dlatego planuję sprzedawać tam także "pamiątki". Będę serwować w niej greckie dania,a  więc import rzeczy z Grecji będzie niezbędny. Na stronie: https://www.transportcypr.pl znalazłam ofertę dobrze rokującej firmy transportowej, z której usług zamierzam przy tym skorzystać.

NOWE OGŁOSZENIA GASTRONOMICZNE

System zapisze Twoje dane:
Adres IP: 18.210.24.208
Data: 2020-01-24
Czas: 00:16:40
DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEMATU: IMPORT TOWARóW Z ZAGRANICY
Aby dodać odpowiedź do tematu należy się zalogować.

Jeśli nie masz konta, skorzystaj z bezpłatnej rejestracji.
FORUM GASTRONOMICZNE
Temat "import towarów z zagranicy" w grupie "forum ogÓlne"
TAGI: urządzenia gastronomiczne (37)    sklep gastronomiczny (8)    sprzęt gastronomiczny (26)    wyposażenie sklepów (2)   
OSTATNIO DODANE TEMATY: Pierwsza pizzeria - prośba o sugestie    Prąd w food trucku   

STRONA GŁÓWNA     O NAS     REGULAMIN     REKLAMA     KONTAKT    
Copyrights © ForumGastronomiczne.pl 2008-2016.