FORUM     OGŁOSZENIA    

STRONA GŁÓWNA / FORUM GASTRONOMICZNE / SZUKAM OPINII I PORAD DOśWIADCZONYCH KUCHARZY
SZUKANA FRAZA: NOWE TEMATY    OSTATNIE KOMENTARZE    GORĄCE TEMATY   
FORUM GASTRONOMICZNE NOWY TEMAT
TEMAT FORUM:

SZUKAM OPINII I PORAD DOśWIADCZONYCH KUCHARZY

Autor: Tomasx

Wypowiedzi: 1
Post 1 napisany 2012-04-17 o godzinie 22:43:40.
Hej, jestem tutaj zupełnie nowy więc najpierw się przedstawię. Jestem Tomek, mam 18 lat i jestem w 2 klasie liceum ogólnokształcącego, mieszkam w Bolesławcu(tym na dolnym śląsku). Jestem zainteresowany gastronomią od około 4-5 lat, moje zainteresowanie opiera się głównie na lekturze i programach telewizyjnych prowadzonych przez kucharzy (celebrytów), oraz prostych daniach wyłapanych tu i ówdzie. Moje doświadczenie jest całkowicie zerowe, nigdy nie pracowałem w gastronomii i sam nie wiem czego chce, próbuje się ukierunkować i jednym z ciekawszych pomysłów jest praca w gastronomii. I chciałbym dowiedzieć się o niej jak najwięcej. Planuję szukać pracy na okres całych wakacji, przy zmywaku lub jako pomocnik, wprawdzie jest to dla mnie mało ważne na jakim stanowisku. Głównym powodem i celem jest moja chęć zdobycia jakiegoś doświadczenia oraz ukształtowanie poglądów na temat tego typu pracy, chce wiedzieć czy obserwacje zachęcą mnie czy zrażą do gastronomii.
Proszę o wszelki przydatne linki, książki, filmy i inne przydatne źródła. Ocenę pomysłu studiowania gastronomii bez ukończenia technikum gastronomicznego, oraz ocenę moich szans na zdobycie wakacyjnej pracy, w jaki sposób powinienem jej szukać? dodam, że będę miał możliwość wyjazdu na okres wakacji do Londynu, więc proszę o ocenę moich szans na znalezienie tam pracy.

Kontakt: tbtomasx29@gmail.com

REKLAMA
sklep gastronomiczny smartgast
Oferujemy znane marki STALGAST, HENDI, KROMET, RM, UNOX, REDFOX, LAINOX, RETIGO, CATERINA, ROBOT-COUPE, LOZAMET, SPOMASZ-NAKŁO w najniższych cenach w internecie!
Przekonaj się sam! http://smartgast.pl lub tel 880 301 130

NOWE OGŁOSZENIA GASTRONOMICZNE

System zapisze Twoje dane:
Adres IP: 3.80.85.76
Data: 2018-12-13
Czas: 05:57:52
DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEMATU: SZUKAM OPINII I PORAD DOśWIADCZONYCH KUCHARZY
Aby dodać odpowiedź do tematu należy się zalogować.

Jeśli nie masz konta, skorzystaj z bezpłatnej rejestracji.
FORUM GASTRONOMICZNE
Temat "szukam opinii i porad doświadczonych kucharzy" w grupie "forum ogÓlne"
TAGI: kucharz (20)    kucharze (16)   
OSTATNIO DODANE TEMATY: Młynek do mielenia z aaatech opinie    Jaką restauracje polecacie w Łodzi ?   

STRONA GŁÓWNA     O NAS     REGULAMIN     REKLAMA     KONTAKT    
Copyrights © ForumGastronomiczne.pl 2008-2016.