FORUM     OGŁOSZENIA    

STRONA GŁÓWNA / FORUM GASTRONOMICZNE / CHCE ZOSTAC KUCHARZEM.
SZUKANA FRAZA: NOWE TEMATY    OSTATNIE KOMENTARZE    GORĄCE TEMATY   
FORUM GASTRONOMICZNE NOWY TEMAT
TEMAT FORUM:

CHCE ZOSTAC KUCHARZEM.

Autor: Peerph

Tematy: 3
Wypowiedzi: 3
Post 1 napisany 2012-02-25 o godzinie 19:10:55.
Witam,
Mieszkam kolo Olsztyna,na polnoc.Mam 17 lat. Chodze do 1. klasy liceum ogolnoksztalcacego na profilu matematyczno - geograficznym.
Szukam dalszego rozwoju w kierunku kulinarskim. Moj odwieczny problem polega na tym, ze nie wiem co wybac, czy studia gastronomiczne (myslalem tu o Pozaniu), czy inna szkola, gdzie jest wiecej praktyki.Boje sie, ze na studiach bedzie "za sucho" , czyli sporo teorii, a malo praktyki. O uczenie sie nie chodzi, bo raczej uczyc sie czegos, co sie podoba, nie powinno sprawic problemow. Chodzi mi o to, ze nauka nauka, w glowie cos bede mial, ale praktyka... sztuka gotowania. Co mi daje nauka, jesli nie potrafie gotowac. To jest wiec moj problem.

Problem polega wiec na wyborze szkoly. Prosze was o pomoc, mile widziane sa oczywiscie opinie doswiadczonych ludzi, ktorzy maja za soba cykl ksztalcenia.Oraz problemem bedzie, czy wybiorac LO stracilem czas ? Chce byc kucharzem o formacie no srednim nawet wyzszym,moge, ale nie koniecznie musze zostac szefem kuchni.W domu gotuje czesto, ale jest tu biedna kuchnia, przyprawy znam tylko sol,pieprz i kminek(gdyz nimi zawsze operuje) :/

Pozdrawiam.

REKLAMA
sklep gastronomiczny smartgast
Oferujemy znane marki STALGAST, HENDI, KROMET, RM, UNOX, REDFOX, LAINOX, RETIGO, CATERINA, ROBOT-COUPE, LOZAMET, SPOMASZ-NAKŁO w najniższych cenach w internecie!
Przekonaj się sam! http://smartgast.pl lub tel 880 301 130

Autor: Elwira

Wypowiedzi: 1
Post 2 napisany 2012-04-24 o godzinie 22:38:03.
Mam podobny problem. Przez chore ambicje rodziców trafiłam do liceum, kończę III klase, zaraz matura. I nie wiem co dalej. Talent kuchenny odkryłam w sobie 1,5 roku temu. Nie wyobrażam sobie żebym mogła robić coś innego niż praca w kuchni. Kocham to, mogłabym gotować i piec cały dzień. Szukałam po internecie, ale w sumie nigdzie nie wyczytałam nic pewnego, nie wiem czego się chwycić, tym bardziej że w najbliższym mieście nie ma żadnych szkół policealnych związanych z gastronomią, ani kursów. Ani nikogo kto mógłby mi udzielić jakichś informacji.
Może jest ktoś kto wie co powinnam robić? Jaka szkoła, co dalej, byle tylko robić to co kocham.

Autor: KucharkaBunia

Wypowiedzi: 4
Post 3 napisany 2013-07-10 o godzinie 11:13:05.
talent i pasja:) a potem można robić kursy i szkolenia

Autor: kuchcik

Wypowiedzi: 5
Post 4 napisany 2013-07-12 o godzinie 13:22:24.
Ja też bardzo lubię gotować , nie mam wykształcenia specjalnego ale chciałabym związać swoją przyszłość z kuchnią i właśnie myśle że może jakiś kurs ? jak myslicie ?

Autor: ARTON

Wypowiedzi: 6
Post 5 napisany 2013-07-15 o godzinie 00:02:06.
zadzwońcie jak macie pytanie ja postaram sie Wam pomóc. 602 700 544 tylko powołajcie sie na forum:)

Autor: KucharkaBunia

Wypowiedzi: 4
Post 6 napisany 2013-07-15 o godzinie 14:12:49.
a prowadzicie jakieś kursy?

Autor: kuchcik

Wypowiedzi: 5
Post 7 napisany 2013-07-23 o godzinie 13:20:28.
na ich stronie wygląda jakby nie mieli kursów

NOWE OGŁOSZENIA GASTRONOMICZNE

System zapisze Twoje dane:
Adres IP: 54.158.208.189
Data: 2018-10-23
Czas: 10:37:47
DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEMATU: CHCE ZOSTAC KUCHARZEM.
Aby dodać odpowiedź do tematu należy się zalogować.

Jeśli nie masz konta, skorzystaj z bezpłatnej rejestracji.
FORUM GASTRONOMICZNE
Temat "chce zostac kucharzem." w grupie "forum ogÓlne"
TAGI: kucharz (20)    kucharze (16)   
OSTATNIO DODANE TEMATY: Fiskalizacja;)    Bułki hamburgery zapiekanki   

STRONA GŁÓWNA     O NAS     REGULAMIN     REKLAMA     KONTAKT    
Copyrights © ForumGastronomiczne.pl 2008-2016.