FORUM     OGŁOSZENIA    

STRONA GŁÓWNA / FORUM GASTRONOMICZNE / PIEC DO PIZZY
SZUKANA FRAZA: NOWE TEMATY    OSTATNIE KOMENTARZE    GORĄCE TEMATY   
FORUM GASTRONOMICZNE NOWY TEMAT
TEMAT FORUM:

PIEC DO PIZZY

Autor: paltotini

Wypowiedzi: 6
Post 1 napisany 2011-11-24 o godzinie 22:31:20.
witam, chciałabym kupic piec do pizzy dwukomorowy. czy macie jakieś doświadczenia z firmami polskimi lub zagranicznym. jakie piece polecacie (stalgast, moretti forni, oem..)

REKLAMA
sklep gastronomiczny smartgast
Oferujemy znane marki STALGAST, HENDI, KROMET, RM, UNOX, REDFOX, LAINOX, RETIGO, CATERINA, ROBOT-COUPE, LOZAMET, SPOMASZ-NAKŁO w najniższych cenach w internecie!
Przekonaj się sam! http://smartgast.pl lub tel 880 301 130

piec do pizzy
Autor: SAS

Wypowiedzi: 5
Post 2 napisany 2011-11-24 o godzinie 22:41:33.
Witam mam kilka ofert piecy do pizzy w super cenie ! Tomasz L 60163661
Realizujemy obiekty kuchenne "pod klucz", tzn. od fazy projektowania do montażu, rozruchu i przeszkolenia personelu. Posiadamy bogatą ofertę urządzeń umożliwiających generalne wyposażenie lokali i punktów gastronomicznych spełniających najbardziej wyszukane wymagania pod względem funkcjonalności,

Autor: Gutek
forumforumforumforumforum

Tematy: 5
Wypowiedzi: 280
Post 3 napisany 2011-11-25 o godzinie 06:01:45.
Sprzedajemy piece w bardzo dobrych cenach. W naszej ofercie piece do pizzy Kromet, Stalgast. Jeśli potrzebujesz więcej informacji zadzwoń: 62 594 11 66
Potrzebujesz pomocy przy otwarciu działalności gastronomicznej? Chętnie pomogę.
WYKONUJE: konsultacje techniczne i handlowe na terenie całego kraju!

Autor: Widlak
forumforumforum

Wypowiedzi: 113
Post 4 napisany 2011-11-26 o godzinie 14:40:42.
Wszystko zależy ile masz kasiory. Obecnie stalgast jest produkowany w Radomiu więc zniknęło wiele problemów z ich urządzeń, Kromet jak Kromet stary solidny. Moretti forni jest ok i to samo sprzedaje EDESA pod własnym szyldem. Z tych co wymieniłeś jakoś specjalnie żadnego bym nie wyróżniał. Jeśli chodzi o opinie użytkowników i wielkość sprzedaży to STALGAST i EDESA idą najlepiej z tym że w różnych wariantach bo jak się już orientowałeś kwestia sterowania ma duży wpływ na cenę. Jedna z sieci gastro po wypróbowaniu kilku z wymienionych stwierdziła że jeśli efekt jest ten sam i brak jest awarii to trzeba brać tańsze. No i oczywiście żeby nie być innym i się nie wyróżniać na forum to też mogę Ci sprzedać piec w bardzo dobrej cenie.:)
Pozdrawiam

piec do pizzy
Autor: Gaskom
forum

Wypowiedzi: 25
Post 5 napisany 2011-12-23 o godzinie 10:27:24.
Posiadam wile pieców do pizzy od używanych do nowych wraz z podstawami i całym osprzętem, w razie pytań piszmaila marcin@gaskom.pl, lub dzwoń 509 855 993.
Jesteśmy firmą 10 lat na rynku, odwiedź naszą stronę internetową, nie sugeruj się cenami każdy klient traktowany jest indywidualnie.
Zapraszam
Marcin
Kompleksowe wyposażenie gastronomii www.gaskom.pl. Producent mebli ze stali nierdzewnej. Zadzwoń 509 855 993, napisz marcin@gaskom.pl - Pomożemy, Doradzimy, Wyposażymy.

Autor: kamla

Wypowiedzi: 1
Post 6 napisany 2012-01-14 o godzinie 21:17:35.
zdecydowanie stalgast. Żałuję, że zmieniłam na Moretti forni. Ten drugi nie równo piecze, jak masz dużo pracy t strasznie szybko się wychładza i potem długo piecze. Maskara.

Autor: berkam

Wypowiedzi: 2
Post 7 napisany 2012-02-26 o godzinie 17:45:39.
odświeżę trochę temat :) KAMLA jak pieczesz pizze na szamocie czy w blaszkach? Ja obecnie używam pieca icateq i przy wiekszym ruchu ch...j mnie trafia bo się masakrycznie wychładza. Pytanie do tych co używają RM Gastro i Stalgasta i pieczą w blaszkach jaki komfort pieczenia bo w icateq niema komfortu i go wyj.... na złom i musze się na coś zdecydować. Co polecacie?

Post 8 napisany 2012-02-26 o godzinie 18:33:54.
Icateq to pomyłka.. Stalgast, Rm Gastro, Kromet polecam..czy blacha czy szamot to zależy od ciasta i umiejętności..

Autor: adamb1221

Wypowiedzi: 3
Post 9 napisany 2012-05-29 o godzinie 17:36:10.
robiłem na stalgascie, kromecie, hendi i jakimś włoskim nazy nie pamiętam.
kazdy się wychładza jak zrobisz 30 placków jeden za drugim
zastanawiam się nad zakupem ICATEQ

Post 10 napisany 2012-05-29 o godzinie 18:27:57.
Z piecami firmy Icateq radzę uważać, bo firma ocateq nie istnieje! Co później z gwarancją, serwisem i częściami.. Ja odradzam nabywania tych produktów..
PIEC DO PIZZY
REKLAMA
Oferujemy znane marki STALGAST, HENDI, KROMET, RM, UNOX, REDFOX, LAINOX, RETIGO, CATERINA, ROBOT-COUPE, LOZAMET, SPOMASZ-NAKŁO w najniższych cenach w internecie!

Post 11 napisany 2012-05-29 o godzinie 19:29:24.
jak wpisałem w googl icateq to kilka firm jest.
musze troche podzwonić i popytać
zastanawiam sie nad zakupem gdyż mam do kupienia 2 komorowy komora 920/620 za 2500tyś
piec jest roczny

Autor: paltotini

Wypowiedzi: 6
Post 12 napisany 2012-05-29 o godzinie 19:36:34.
Witam,
Po wielu rozmowach z przedstawicielami i użytkownikami zdecydowaliśmy się na piec firmy Stalgast, przyznaję troszkę się obawiałam ale niesłusznie. Piec bardzo dobrze się sprawuje. Mamy szamot. Piec bardzo szybko się nagrzewa, piecze równomiernie, wydaje mi się że nie ma specjalnych ubytków ciepła, ale oceniam to tylko po tym że w jego okolicy nie jest jak " w piekle". Ma oczywiście ogromne zużycie prądu, ale one wszystkie bardzo zużywają.
Gdybym nie zdecydowała się na Stalgast to myślę że Kromet jest również dobrym wyborem;) Powodzenia;)

Post 13 napisany 2012-06-20 o godzinie 02:26:07.
A firm a sveba dahlen. Oczywiscie uzywany.

Autor: spec gastronomiczny
forumforumforum

Wypowiedzi: 126
Post 14 napisany 2013-01-16 o godzinie 14:55:51.
Ja polecam piece do pizzy firm RM GASTRO.

Autor: gastropiec

Wypowiedzi: 15
Post 15 napisany 2013-03-20 o godzinie 23:03:30.
POLECAMY piece do pizzy opalane drewnem, choć w swojej ofercie posiadamy również piece elektryczne z Hendi i STALGASTU.
Zapraszamy!!! Od cen katalogowych udzielamy duże rabaty :)

Pełne wyposażenie gastronomii.

www.gastropiec.pl

Autor: Pizzerka

Post 16 napisany 2013-04-17 o godzinie 21:16:54.
Polecam piece do pizzy firmy" Gregpiec", firma z dużym doświadczeniem, solidna.Piece opalane drewnem, Jeden piec funkcjonuje w mojej pizzerii już dobrych parę lat i wkrótce w nowej pizzerii również mam nadzieję, zrobi mi znowu Pan Grzegorz drugi piec. Nie wszystkie firmy reklamujące się na forum są solidne i wiarygodne, Gregpiec sprawdziłam i naprawdę polecam.

Autor: Pizzerka

Post 17 napisany 2013-04-17 o godzinie 21:21:57.
Nie ma jak piec opalany drewnem, pizza smakuje wspaniale, oszczędnośc ogromna prądu i klimat w lokalu fajny...Polecam stronę GREGPIEC.pl

Autor: Hurtownia Gastronomiczna
forumforum

Wypowiedzi: 85
Post 18 napisany 2013-04-23 o godzinie 12:04:10.
Osoby zainteresowane zakupem dobrego pieca do pizzy w konkurencyjnej cenie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Autor: m.kowalska

Post 19 napisany 2015-12-09 o godzinie 12:11:04.
Do swojej pizzerii kupowałem piec dwukomorowy z firmy Gieldagastronomiczna.pl. Jestem bardzo zadowolona, bo spełnia swoje zadania dobrze. Prowadzę dużą restaurację, więc zależało mi na tym, aby dostać porządny i bezproblemowy produkt.

Autor: ADMIN
forumforum

Tematy: 14
Wypowiedzi: 86
Post 20 napisany 2015-12-09 o godzinie 14:54:01.
m.kowalska napisał(a) w dniu 2015-12-09 o godzinie 12:11:04:
Do swojej pizzerii kupowałem piec dwukomorowy z firmy Gieldagastronomiczna.pl. Jestem bardzo zadowolona, bo spełnia swoje zadania dobrze. Prowadzę dużą restaurację, więc zależało mi na tym, aby dostać porządny i bezproblemowy produkt.

Proszę o podanie nazwy pizzerii oraz miasta, bo wg mnie to czysty SPAM.
PIEC DO PIZZY
REKLAMA

NOWE OGŁOSZENIA GASTRONOMICZNE

System zapisze Twoje dane:
Adres IP: 54.92.148.165
Data: 2019-07-19
Czas: 18:37:27
DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEMATU: PIEC DO PIZZY
Aby dodać odpowiedź do tematu należy się zalogować.

Jeśli nie masz konta, skorzystaj z bezpłatnej rejestracji.
FORUM GASTRONOMICZNE
Temat "piec do pizzy" w grupie "forum ogÓlne"
OSTATNIO DODANE TEMATY: System / Ekrany do zamawiania obiadów z samochodu    SZYBKI I BARDZO POWAŻNY KREDYT KREDYTOWY ONLINE W 48 GODZINACH   

STRONA GŁÓWNA     O NAS     REGULAMIN     REKLAMA     KONTAKT    
Copyrights © ForumGastronomiczne.pl 2008-2016.