FORUM     OGŁOSZENIA    
 
STRONA GŁÓWNA / FORUM GASTRONOMICZNE / PIZZA NA TELEFON W PRZYCZEPIE GASTRONOMICZNEJ
SZUKANA FRAZA: NOWE TEMATY    OSTATNIE KOMENTARZE    GORĄCE TEMATY   
FORUM GASTRONOMICZNE NOWY TEMAT
TEMAT FORUM:

PIZZA NA TELEFON W PRZYCZEPIE GASTRONOMICZNEJ

Autor: akluj00


Wypowiedzi: 2
Post 1 napisany 2011-11-15 o godzinie 16:38:10.
Witam mam do Was takie pytanie.Posiadam przyczepe gastronmiczna i mniej wiecej na temat wymagan sanepidu i spraw z tym zwiazanych cos wiem. Planuje ruszyc z pomyslem pizzy na telefon pizza bylaby produkowana w przyczepie i dowozona do domu klienta.Mam zasadniczo na poczatek dwa pytanie:
1. Jaki piec do pizzy najlepiej wybrac?
2.Gdzie mozna zakupic gotowe ciasto do pizzy z ktorego pozstaje tylko uformowac składniki i wrzucic do pieca?
Jesli temat juz sie pojawil prosilbym o odnsnik.
W lato prowadzilismy dzialalnosc zwiazana z lodami wloskimi i jesli ktos potrzebuje rady chetnie pomoge.
Pozdrawiam:)
 
REKLAMA
sklep gastronomiczny smartgast
Oferujemy znane marki STALGAST, HENDI, KROMET, RM, UNOX, REDFOX, LAINOX, RETIGO, CATERINA, ROBOT-COUPE, LOZAMET, SPOMASZ-NAKŁO w najniższych cenach w internecie!
Przekonaj się sam! http://smartgast.pl lub tel 880 301 130
 
Autor: oskar


Wypowiedzi: 8
Post 2 napisany 2011-11-21 o godzinie 19:58:06.
OOOOOOOOOOOOOO
Ciasto może w piekarni ci sprzedadzą :) :)
Albo ja ci sprzedam 5 zł za jedną pizze.
A piec do pizzy wymaga około 5 KW prądu (siła 3 fazy)
 
Autor: akluj00


Wypowiedzi: 2
Post 3 napisany 2011-11-22 o godzinie 11:53:28.
dzieki za odpowiedz ale co do pieca to bardziej chodzilo mi o to jakiej firmy piec wybrac?
 
Pizza na telefon w przyczepie gastronomicznej
Autor: Gaskom
forum

Wypowiedzi: 25
Post 4 napisany 2011-12-23 o godzinie 10:30:42.
Napisz proszę na maila marcin@gaskom.pl, posiadam w ofercie wiele piecy różnych marek nowych jak i używanych, na pewno Ci pomogę.
W razie pytań dzwoń 509 855 993 jestem także producentem mebli ze stali nierdzewnej także zawsze można też przebudować lekko przyczepke gdyby się cos nie mieściło:)
Zapraszam
Marcin
Kompleksowe wyposażenie gastronomii www.gaskom.pl. Producent mebli ze stali nierdzewnej. Zadzwoń 509 855 993, napisz marcin@gaskom.pl - Pomożemy, Doradzimy, Wyposażymy.
 
NOWE OGŁOSZENIA GASTRONOMICZNE
 

System zapisze Twoje dane:
Adres IP: 3.14.132.214
Data: 2024-04-19
Czas: 05:15:55
DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEMATU: PIZZA NA TELEFON W PRZYCZEPIE GASTRONOMICZNEJ
Aby dodać odpowiedź do tematu należy się zalogować.

Jeśli nie masz konta, skorzystaj z bezpłatnej rejestracji.
FORUM GASTRONOMICZNE
Temat "pizza na telefon w przyczepie gastronomicznej" w grupie "mobilna gastronomia"
OSTATNIO DODANE TEMATY: samochód gastronomiczny    HoReCa dofinansowanie dotacje   
 
STRONA GŁÓWNA     O NAS     REGULAMIN     REKLAMA     KONTAKT    
Copyrights © ForumGastronomiczne.pl 2008-2016.