FORUM     OGŁOSZENIA    

STRONA GŁÓWNA / FORUM GASTRONOMICZNE / POSZUKUJE POMOCY PRZY STWORZENIU MENU ORAZ WYLICZENIU FOOD COST.
SZUKANA FRAZA: NOWE TEMATY    OSTATNIE KOMENTARZE    GORĄCE TEMATY   
FORUM GASTRONOMICZNE NOWY TEMAT
TEMAT FORUM:

POSZUKUJE POMOCY PRZY STWORZENIU MENU ORAZ WYLICZENIU FOOD COST.

Autor: Record

Wypowiedzi: 1
Post 1 napisany 2022-12-08 o godzinie 22:47:10.
Witam.
Menu stworzone przez głownie moja zone nie spelnia juz rezulatatu. W dzisiejszych czasach jest dosc kiepsko na rynku gastro. Z zona nie moge dojsc do porozumienia i najprawdopodobniej zostaje sam na polu bitwy z zadluzona restauracja. Mam duzo pomysłow ale z gotowaniem mam malo wspolnego. Potrzebuje kogos kto pomoze ulozyc nowe menu z cenami. Chcialbym wprowadzic dosc sporo nowych rzeczy ktorych brakuje u nas w miescie. Wiem ze czlowiek bez pojecia o kuchni nie powinien prowadzic restauracji ale ja nie mam wyjscia a za duzo serca, wysilku i pieniedzy wlozylem w lokal zeby teraz wzial go sobie ktos inny zupelnie za darmo. Zaplace za pomoc. 

Pozdrawiam

REKLAMA
sklep gastronomiczny smartgast
Oferujemy znane marki STALGAST, HENDI, KROMET, RM, UNOX, REDFOX, LAINOX, RETIGO, CATERINA, ROBOT-COUPE, LOZAMET, SPOMASZ-NAKŁO w najniższych cenach w internecie!
Przekonaj się sam! http://smartgast.pl lub tel 880 301 130

NOWE OGŁOSZENIA GASTRONOMICZNE

System zapisze Twoje dane:
Adres IP: 3.93.74.25
Data: 2023-02-5
Czas: 07:53:06
DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEMATU: POSZUKUJE POMOCY PRZY STWORZENIU MENU ORAZ WYLICZENIU FOOD COST.
Aby dodać odpowiedź do tematu należy się zalogować.

Jeśli nie masz konta, skorzystaj z bezpłatnej rejestracji.
FORUM GASTRONOMICZNE
Temat "poszukuje pomocy przy stworzeniu menu oraz wyliczeniu food cost." w grupie "forum ogÓlne"
OSTATNIO DODANE TEMATY: Gastronomia w roku 2023    maszyna do popcornu   

STRONA GŁÓWNA     O NAS     REGULAMIN     REKLAMA     KONTAKT    
Copyrights © ForumGastronomiczne.pl 2008-2016.