FORUM     OGŁOSZENIA    
 
STRONA GŁÓWNA / FORUM GASTRONOMICZNE / CZY POWINIENEM KUPIć KOSTKARKę DO LODU
SZUKANA FRAZA: NOWE TEMATY    OSTATNIE KOMENTARZE    GORĄCE TEMATY   
FORUM GASTRONOMICZNE NOWY TEMAT
TEMAT FORUM:

CZY POWINIENEM KUPIć KOSTKARKę DO LODU

Autor: JacekPlacek


Wypowiedzi: 3
Post 1 napisany 2022-07-11 o godzinie 23:24:42.
Otwieram po raz pierwszy lokal mobilny z napojami. Do każdego kubka dodaje się lodu. Zastanawiam się więc czy opłaca mi się kupić kostkarkę do lodu. Czy może prościej kupować lód w sklepie. 
Kostkarka wydaje się dość oczywistym rozwiązaniem w sytuacji, gdy lodu będzie szło dużo. Nie mam jednak pojęcia ile lodu będzie schodziło dziennie, więc trudno dobrać kostkarkę. Po drugie nie wiem jak z kosztami prądu, który obecnie jest niezwykle wysoki dla firm. Po trzecie w foodtrucku nie ma podłączonej wody, więc kostkarka to i tak konieczność trzymania w czymś wody, którą wcześniej trzeba przynieść. 
Niezależnie od moich rozważań o kosztach prądu itd. główną linią mojego myślenia jest, aby na razie kupować lód ze sklepu i sprawdzić sobie ile tego idzie. Potem dobrać kostkarkę. Ale może od razu lepiej kupić maszynę. 
Co byście doradzali. Jeśli kostkarkę to jaką?
Jeszcze jedna rzecz. Jeśli kupię kostkarkę to czy ona zepewni dostęp bezpośredni do lodu, czy niezależnie muszę mieć jakąś zamrażarkę na lód. I tu też mam pytanie jaka jest najwygodniejsza. Pamiętam, że gdy przed laty pracowałem w restauracji, mieliśmy taką skrzynkę z łatwym dostępem, dzięki uchylającym się drzwiczkom. No więc jeśli i tu możecie podpowiedzieć, jakiś dobry pojemnik na lód, który chłodzi, pobiera najmniej prądu (dziś to niezbędne kryterium) i do tego łatwo do niego sięgnąć, będę wdzięczny.
 
REKLAMA
sklep gastronomiczny smartgast
Oferujemy znane marki STALGAST, HENDI, KROMET, RM, UNOX, REDFOX, LAINOX, RETIGO, CATERINA, ROBOT-COUPE, LOZAMET, SPOMASZ-NAKŁO w najniższych cenach w internecie!
Przekonaj się sam! http://smartgast.pl lub tel 880 301 130
 
Autor: HACPASZ Hanna Półtorak


Tematy: 22
Wypowiedzi: 548
Post 2 napisany 2022-09-12 o godzinie 09:47:36.
Jeżeli kupisz kostkarkę do lodu  to zaoszczędzisz  miejsca w zamrażarce i unikniesz  sytuacji kiedy to w ciągu dnia roboczego okaże się, że lodu brak. Przy zakupie kostkarki zwróć jedna uwagę na to czy  wybrane przez ciebie urządzenie nie wymaga stałego podpięcia do instalacji wodnej i posiadania odpływu bo to zubożyło by zapasy wodne pojazdu a przecież nie o to chodzi.
Hanna Półtorak HACPASZ:
- dokumentacja HACCP dla lokali gastronomicznych,  samochodów i przyczep gastronomicznych
- projekty technologiczne pojazdów i lokali 
Czekamy na ciebie:  zamowienia@hacpasz.com.pl
 
Autor: michalrz


Wypowiedzi: 3
Post 3 napisany 2022-11-23 o godzinie 09:50:15.
Według mnie kostkarka do lodu to w długofalowych planach jak najbardziej dobry wybór. Polecić mogę produkty restoquality z przeceną 20% na black friday na sklepie amggastro.
https://amggastro.pl/154-kostkarki
 
Autor: HACPASZ Hanna Półtorak


Tematy: 22
Wypowiedzi: 548
Post 4 napisany 2023-03-29 o godzinie 09:59:18.
W food trakach i przyczepach gastronomicznych polecam zastosowanie przenośnej (domowej ) kostkarki do lodu. Kostkarki profesjonalne bardzo często wymagają zastosowania stałego podłączenia do wody.
 
NOWE OGŁOSZENIA GASTRONOMICZNE
 

System zapisze Twoje dane:
Adres IP: 100.26.176.111
Data: 2024-07-14
Czas: 20:00:29
DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEMATU: CZY POWINIENEM KUPIć KOSTKARKę DO LODU
Aby dodać odpowiedź do tematu należy się zalogować.

Jeśli nie masz konta, skorzystaj z bezpłatnej rejestracji.
FORUM GASTRONOMICZNE
Temat "czy powinienem kupić kostkarkę do lodu" w grupie "mobilna gastronomia"
OSTATNIO DODANE TEMATY: Przeróbka zwykłej przyczepy na przyczepę gastronomiczna    Opakowanie zgrzewane dla casteringów dietetycznych - bez podatku SUP - zgrzewane papierem   
 
STRONA GŁÓWNA     O NAS     REGULAMIN     REKLAMA     KONTAKT    
Copyrights © ForumGastronomiczne.pl 2008-2016.