FORUM     OGŁOSZENIA    
 
STRONA GŁÓWNA / FORUM GASTRONOMICZNE / CZY POWINIENEM KUPIć KOSTKARKę DO LODU
SZUKANA FRAZA: NOWE TEMATY    OSTATNIE KOMENTARZE    GORĄCE TEMATY   
FORUM GASTRONOMICZNE NOWY TEMAT
TEMAT FORUM:

CZY POWINIENEM KUPIć KOSTKARKę DO LODU

Autor: JacekPlacek


Wypowiedzi: 3
Post 1 napisany 2022-07-11 o godzinie 23:24:42.
Otwieram po raz pierwszy lokal mobilny z napojami. Do każdego kubka dodaje się lodu. Zastanawiam się więc czy opłaca mi się kupić kostkarkę do lodu. Czy może prościej kupować lód w sklepie. 
Kostkarka wydaje się dość oczywistym rozwiązaniem w sytuacji, gdy lodu będzie szło dużo. Nie mam jednak pojęcia ile lodu będzie schodziło dziennie, więc trudno dobrać kostkarkę. Po drugie nie wiem jak z kosztami prądu, który obecnie jest niezwykle wysoki dla firm. Po trzecie w foodtrucku nie ma podłączonej wody, więc kostkarka to i tak konieczność trzymania w czymś wody, którą wcześniej trzeba przynieść. 
Niezależnie od moich rozważań o kosztach prądu itd. główną linią mojego myślenia jest, aby na razie kupować lód ze sklepu i sprawdzić sobie ile tego idzie. Potem dobrać kostkarkę. Ale może od razu lepiej kupić maszynę. 
Co byście doradzali. Jeśli kostkarkę to jaką?
Jeszcze jedna rzecz. Jeśli kupię kostkarkę to czy ona zepewni dostęp bezpośredni do lodu, czy niezależnie muszę mieć jakąś zamrażarkę na lód. I tu też mam pytanie jaka jest najwygodniejsza. Pamiętam, że gdy przed laty pracowałem w restauracji, mieliśmy taką skrzynkę z łatwym dostępem, dzięki uchylającym się drzwiczkom. No więc jeśli i tu możecie podpowiedzieć, jakiś dobry pojemnik na lód, który chłodzi, pobiera najmniej prądu (dziś to niezbędne kryterium) i do tego łatwo do niego sięgnąć, będę wdzięczny.
 
REKLAMA
sklep gastronomiczny smartgast
Oferujemy znane marki STALGAST, HENDI, KROMET, RM, UNOX, REDFOX, LAINOX, RETIGO, CATERINA, ROBOT-COUPE, LOZAMET, SPOMASZ-NAKŁO w najniższych cenach w internecie!
Przekonaj się sam! http://smartgast.pl lub tel 880 301 130
 
NOWE OGŁOSZENIA GASTRONOMICZNE
 

System zapisze Twoje dane:
Adres IP: 35.168.110.128
Data: 2022-08-19
Czas: 14:19:13
DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEMATU: CZY POWINIENEM KUPIć KOSTKARKę DO LODU
Aby dodać odpowiedź do tematu należy się zalogować.

Jeśli nie masz konta, skorzystaj z bezpłatnej rejestracji.
FORUM GASTRONOMICZNE
Temat "czy powinienem kupić kostkarkę do lodu" w grupie "mobilna gastronomia"
OSTATNIO DODANE TEMATY: Earlier Bucs Restricted Stop Rob Gronkowski Announces his Retirement against Soccer    Piec konwekcyjno - parowy   
 
STRONA GŁÓWNA     O NAS     REGULAMIN     REKLAMA     KONTAKT    
Copyrights © ForumGastronomiczne.pl 2008-2016.