FORUM     OGŁOSZENIA    
 
STRONA GŁÓWNA / FORUM GASTRONOMICZNE / DOSTAWY żYWNOśCI DO RESTAURACJI
SZUKANA FRAZA: NOWE TEMATY    OSTATNIE KOMENTARZE    GORĄCE TEMATY   
FORUM GASTRONOMICZNE NOWY TEMAT
TEMAT FORUM:

DOSTAWY żYWNOśCI DO RESTAURACJI

Autor: AGROFOODS


Wypowiedzi: 1
Post 1 napisany 2022-06-22 o godzinie 21:37:06.
Drodzy Restauratorzy,

zamierzamy się z pomysłem, zbudowania platformy do zamówień towaru online bezpośrednio od producentów tzn. małych masarni, rolników etc. Produkty będą najwyższej jakości - bezpośrednio sprawdzane przez pracowników naszej firmy. Platforma polegać będzie m.in. na: Restauracja X loguje się do panelu Klienta. W panelu Klienta może złożyć zamówienie m.in. na mięso surowe, przetwory mięsne, wędliny swojskie, warzywa nabiał etc. Każdy z produktów wyróżniać będzie bardzo wysoka jakość, brak chemii czy konserwantów oraz relatywnie niska cena np. młode polskie ziemniaki 90 gr. kg. W panelu Klienta można będzie zamówić towar oraz zaplanować jego dostawę np. na poniedziałek godzinę 7:00 - nasz kurier dostarczy produkty pod wskazany adres. Łańcuch dostaw będzie zabezpieczony - torby termoizolacyjne, chłodnie itd. Czy ten pomysł wydaje się Państwu trafiony? Czy potrzebowalibyście takiego rozwiązania? Proszę o informację zwrotną. Pozdrawiam Mateusz
 
REKLAMA
sklep gastronomiczny smartgast
Oferujemy znane marki STALGAST, HENDI, KROMET, RM, UNOX, REDFOX, LAINOX, RETIGO, CATERINA, ROBOT-COUPE, LOZAMET, SPOMASZ-NAKŁO w najniższych cenach w internecie!
Przekonaj się sam! http://smartgast.pl lub tel 880 301 130
 
Dostawy żywności do Restauracji
Autor: Biotaurus.pl


Wypowiedzi: 1
Post 2 napisany 2023-10-23 o godzinie 12:47:48.
Jak najbardziej. To jest b. dobry pomysł - sądzę, że brakuje takiego rozwiązania. Jestem rolnikiem z Warmii i chcemy sprzedawać wołowinę kulinarną w większych miastach, jednak dotarcie do burgerowni/stekowni jest dla nas wyzwaniem.
Gospodarstwo rolne Hereford. Hodujemy czystorasowe bydło i sprzedajemy wołowinę kulinarną. Sklep detaliczny z wołowiną biotaurus.pl Zapraszamy też do współpracy restauracje/foodtrucki. Napisz na biuro@biotaurus.pl
 
Autor: Eureka111


Wypowiedzi: 4
Post 3 napisany 2023-11-25 o godzinie 12:28:51.
Pomysł ciekawy! Gdybyście szukali dostawcy ryb, owoców morza, kawioru to Fier Seafood wyróżnia się pod względem jakości i szybkości dostaw. Mają swoje własne hodowle, łowiska w różnych miejscach na świecie i sami dbają o szczegół, w tym właśnie dostawy, więc nie ma tutaj pośredników, dzięki czemu można być pewnym, że produkty były dobrze przechowywane i są świeże i najwyższej jakości.
 
NOWE OGŁOSZENIA GASTRONOMICZNE
 

System zapisze Twoje dane:
Adres IP: 18.207.129.175
Data: 2024-02-26
Czas: 01:17:50
DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEMATU: DOSTAWY żYWNOśCI DO RESTAURACJI
Aby dodać odpowiedź do tematu należy się zalogować.

Jeśli nie masz konta, skorzystaj z bezpłatnej rejestracji.
FORUM GASTRONOMICZNE
Temat "dostawy żywności do restauracji" w grupie "dostawcy dla gastronomii"
OSTATNIO DODANE TEMATY: Dostawa w gastronomii    Przyprawy dla gastronomii   
 
STRONA GŁÓWNA     O NAS     REGULAMIN     REKLAMA     KONTAKT    
Copyrights © ForumGastronomiczne.pl 2008-2016.