FORUM     OGŁOSZENIA    

STRONA GŁÓWNA / FORUM GASTRONOMICZNE / PIEC DO PIZZY OPALANY WęGLEM - WENTYLACJA I ZAPACH
SZUKANA FRAZA: NOWE TEMATY    OSTATNIE KOMENTARZE    GORĄCE TEMATY   
FORUM GASTRONOMICZNE NOWY TEMAT
TEMAT FORUM:

PIEC DO PIZZY OPALANY WęGLEM - WENTYLACJA I ZAPACH

Autor: Geniek

Wypowiedzi: 1
Post 1 napisany 2021-05-11 o godzinie 11:21:39.
Dzień dobry!

Zwracam się do szanownych forumowiczów o radę. Najemca, któremu wynajmuję lokal pod restaurację wystąpił do mnie z prośbą o zezwolenie na zamontowanie pieca opalanego drewnem do pizzy. Lokal mieści się kilka metrów od domu w którym mieszkam, stąd moje pytanie, jak wygląda kwestia wydobywających się z takiego pieca spalin i jaka jest realna możliwość zminimalizowania zapachu palącego się drewna. Najemca zarzeka się, że smrodu nie będzie, że wkład kominowy posiada odpowiednie filtry a sam komin będzie osadzony wysoko, a ewentualny zapach palonego drewna będzie się wydobywał w fazie rozpalania i ogrzewania pieca, a gdy już piec na dobre się rozpali, zapachu nie będzie. Stąd moje pytanie, do osób które mają, lub miały do czynienia z takim piecem, na ile te zapewnienia są prawdziwe, gdyż nie widzi mi się życie z ciągłym smrodem palonego drewna. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

REKLAMA
sklep gastronomiczny smartgast
Oferujemy znane marki STALGAST, HENDI, KROMET, RM, UNOX, REDFOX, LAINOX, RETIGO, CATERINA, ROBOT-COUPE, LOZAMET, SPOMASZ-NAKŁO w najniższych cenach w internecie!
Przekonaj się sam! http://smartgast.pl lub tel 880 301 130

NOWE OGŁOSZENIA GASTRONOMICZNE

System zapisze Twoje dane:
Adres IP: 35.172.203.87
Data: 2021-09-20
Czas: 01:49:27
DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEMATU: PIEC DO PIZZY OPALANY WęGLEM - WENTYLACJA I ZAPACH
Aby dodać odpowiedź do tematu należy się zalogować.

Jeśli nie masz konta, skorzystaj z bezpłatnej rejestracji.
FORUM GASTRONOMICZNE
Temat "piec do pizzy opalany węglem - wentylacja i zapach" w grupie "forum ogÓlne"
OSTATNIO DODANE TEMATY: Płyta żeliwna grillowa na gaz - wybór    lokal gastronomiczny w czasie pandemii   

STRONA GŁÓWNA     O NAS     REGULAMIN     REKLAMA     KONTAKT    
Copyrights © ForumGastronomiczne.pl 2008-2016.