FORUM     OGŁOSZENIA    

STRONA GŁÓWNA / FORUM GASTRONOMICZNE / GDZIE KUPUJECIE WęDLINY DOBREJ JAKOśCI ?
SZUKANA FRAZA: NOWE TEMATY    OSTATNIE KOMENTARZE    GORĄCE TEMATY   
FORUM GASTRONOMICZNE NOWY TEMAT
TEMAT FORUM:

GDZIE KUPUJECIE WęDLINY DOBREJ JAKOśCI ?

Autor: miki789

Tematy: 3
Wypowiedzi: 7
Post 1 napisany 2021-02-01 o godzinie 14:55:19.
Może ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z kupowaniem wędliny w internetowych sklepach. Jak to wygląda w rzeczywistości czy na taki zakup warto się decydować, jak to ze świeżością i pakowaniem takich produktów? Ewentualnie jeśli macie jakiś sklep w sieci, który możecie polecić to dajcie znać, gdzie dobrą wędlinę można kupić.

REKLAMA
sklep gastronomiczny smartgast
Oferujemy znane marki STALGAST, HENDI, KROMET, RM, UNOX, REDFOX, LAINOX, RETIGO, CATERINA, ROBOT-COUPE, LOZAMET, SPOMASZ-NAKŁO w najniższych cenach w internecie!
Przekonaj się sam! http://smartgast.pl lub tel 880 301 130

Autor: Depta77

Wypowiedzi: 2
Post 2 napisany 2021-02-09 o godzinie 10:56:44.
Ja faktycznie co do sklepu Podlaska Chata to również mam bardzo pozytywne odczucia. Początkowo trochę w sieci nie wiedziałem czy warto kupować wędlinę, ale kilka osób mi mówiło, że zamawia i są zadowoleni więc spróbowałem i faktycznie była to dobra opcja. Wędlina dobrze smakuje, przesyłka jest odpowiednio zabezpieczona więc nie ma obaw o utratę świeżości czy coś w tym stylu.

NOWE OGŁOSZENIA GASTRONOMICZNE

System zapisze Twoje dane:
Adres IP: 3.230.173.249
Data: 2021-04-21
Czas: 10:20:30
DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEMATU: GDZIE KUPUJECIE WęDLINY DOBREJ JAKOśCI ?
Aby dodać odpowiedź do tematu należy się zalogować.

Jeśli nie masz konta, skorzystaj z bezpłatnej rejestracji.
FORUM GASTRONOMICZNE
Temat "gdzie kupujecie wędliny dobrej jakości ?" w grupie "produkty dla gastronomii"
OSTATNIO DODANE TEMATY: Polecam bardzo dobry sposób przyswajania wiedzy dla uczniów gastronomicznych jak i kucharzy amatorów    BHP w kuchni   

STRONA GŁÓWNA     O NAS     REGULAMIN     REKLAMA     KONTAKT    
Copyrights © ForumGastronomiczne.pl 2008-2016.