FORUM     OGŁOSZENIA    

STRONA GŁÓWNA / FORUM GASTRONOMICZNE / POMOCY! JAK WYCZYśCIć I ZADBAć O ROżNO
SZUKANA FRAZA: NOWE TEMATY    OSTATNIE KOMENTARZE    GORĄCE TEMATY   
FORUM GASTRONOMICZNE NOWY TEMAT
TEMAT FORUM:

POMOCY! JAK WYCZYśCIć I ZADBAć O ROżNO

Autor: awwmarcia

Wypowiedzi: 1
Post 1 napisany 2020-07-07 o godzinie 18:43:51.
Cześć!
Otworzyłam mobilny punkt gastronomiczny z kurczakami z rożna. Przyczepa funkcjonuje dopiero trzeci dzień, a rożen mimo, że jest nowy to wygląda okropnie! Miejsca między palnikami gazowymi są przepalone. Może wiecie jak zakryć te miejsca? Czy do tego potrzebna jest specjalna folia? Spróbowałam zwykłej aluminiowej ale nie dość, że nie chce się trzymać w żaden sposób, to dodatkowo się stapia. Proszę, pomóżcie!!

REKLAMA
sklep gastronomiczny smartgast
Oferujemy znane marki STALGAST, HENDI, KROMET, RM, UNOX, REDFOX, LAINOX, RETIGO, CATERINA, ROBOT-COUPE, LOZAMET, SPOMASZ-NAKŁO w najniższych cenach w internecie!
Przekonaj się sam! http://smartgast.pl lub tel 880 301 130

Autor: TomaszW

Wypowiedzi: 7
Post 2 napisany 2020-07-10 o godzinie 08:59:59.
Jeżeli jest to kwestia wyglądu po całym dniu pracy, polecam użycia płynu na przypalenia i tłuszcz, ja używam płynu z ECO SHINE Oven Cleaner. Używałem wielu preparatów do czyszczenia, ale ten zaskoczył mnie skutecznością. Wystarczy na podgrzany ruszt około 50 stopni rozpylić i po 15 minutach można zmyć i ruszt błyszczy.
Inny sposób stosowany przeze mnie jeszcze, kiedy pracowałem w restauracji to na bardzo gorący ruszt wylać Sprite, niezbyt profesjonalne, ale też działa.

NOWE OGŁOSZENIA GASTRONOMICZNE

System zapisze Twoje dane:
Adres IP: 3.228.220.31
Data: 2020-08-10
Czas: 04:19:09
DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEMATU: POMOCY! JAK WYCZYśCIć I ZADBAć O ROżNO
Aby dodać odpowiedź do tematu należy się zalogować.

Jeśli nie masz konta, skorzystaj z bezpłatnej rejestracji.
FORUM GASTRONOMICZNE
Temat "pomocy! jak wyczyścić i zadbać o rożno " w grupie "forum ogÓlne"
OSTATNIO DODANE TEMATY: Mała gastronomia a warzywniak    System WMS w branży gastronomicznej   

STRONA GŁÓWNA     O NAS     REGULAMIN     REKLAMA     KONTAKT    
Copyrights © ForumGastronomiczne.pl 2008-2016.