FORUM     OGŁOSZENIA    

STRONA GŁÓWNA / FORUM GASTRONOMICZNE / DORADZTWO W OTWARCIU BARU
SZUKANA FRAZA: NOWE TEMATY    OSTATNIE KOMENTARZE    GORĄCE TEMATY   
FORUM GASTRONOMICZNE NOWY TEMAT
TEMAT FORUM:

DORADZTWO W OTWARCIU BARU

Autor: zibo87

Wypowiedzi: 4
Post 1 napisany 2011-09-27 o godzinie 17:08:15.
Witam,

Mam pomysł na bar gastronomiczny, mam również na oku lokal, w którym byłą niegdyś kuchnia restauracji. Potrzebowałbym pomocy osoby doświadczonej, która doradziłaby mi co muszę jeszcze zrobić w tym lokalu, aby nie było problemu z odbiorem go przez sanepid, kominiarza, straz pozarna itp. Ogólnie chodzi mi o wszytkie formalności, które musiałbym załatwić. Oczywiście w zamian za gratyfikację pieniężną :)

REKLAMA
sklep gastronomiczny smartgast
Oferujemy znane marki STALGAST, HENDI, KROMET, RM, UNOX, REDFOX, LAINOX, RETIGO, CATERINA, ROBOT-COUPE, LOZAMET, SPOMASZ-NAKŁO w najniższych cenach w internecie!
Przekonaj się sam! http://smartgast.pl lub tel 880 301 130

Doradztwo w otwarciu baru
Autor: GASTROMIX

Wypowiedzi: 11
Post 2 napisany 2011-09-27 o godzinie 17:11:32.
Polecam jednego z naszych speców: 667 503 010. Ostatnio pomógł jednemu z forumowiczów :) pozdrawiam
Gastromix.pl - jesteśmy NAPRAWDĘ tanim sklepem gastronomicznym
Doradzamy, projektujemy, dostarczamy, a jeśli trzeba to serwisujemy :)
M:grzegorz@gastromix.pl
T:667 503 010

Post 3 napisany 2011-09-27 o godzinie 17:14:41.
Czy mógłbym prosić adres e-mailowy, bądź jakąś ofertę z cenami?

Autor: Gutek
forumforumforumforumforum

Tematy: 5
Wypowiedzi: 280
Post 4 napisany 2011-09-27 o godzinie 17:14:58.
Jeżeli jest Pan zainteresowany to proszę o kontakt biuro@gastronomiczne.pl
Potrzebujesz pomocy przy otwarciu działalności gastronomicznej? Chętnie pomogę.
WYKONUJE: konsultacje techniczne i handlowe na terenie całego kraju!

Post 5 napisany 2011-09-27 o godzinie 17:16:58.
biuro@gastronomiczne.pl

Post 6 napisany 2011-09-27 o godzinie 17:17:51.
Mam tę samą prośbę. Czy można prosić najpierw o adres e-mailowy, bądź orientayjny koszt takie pomocy?

Post 7 napisany 2011-09-27 o godzinie 17:25:29.
A skąd Pan jest i gdzie ma być lokal?

Post 8 napisany 2011-09-27 o godzinie 17:30:07.
Napisałem Panu e-miala. Jestem z Wrocławia i lokal ma być we Wrocławiu.

Autor: JNS

Wypowiedzi: 7
Post 9 napisany 2011-09-28 o godzinie 14:49:37.
również możemy pomóc. Prosimy o kontakt na biuro@jns.pl
Systemy gastronomiczne dla Twojego lokalu:
- sprzęt, oprogramowanie, wdrożenia i wsparcie serwisowe
www.jns.pl
Tel. 42 209 27 01

Autor: Ireneusz

Wypowiedzi: 6
Post 10 napisany 2011-09-29 o godzinie 12:21:27.
Witam, jeśli chodzi o wyposażenie baru to z pewnością pomoże tu firma ArtSystem zajmująca się profesjonalnym wyposażaniem lokali gastronomicznych również barów. Firma ma siedzibę we Wrocławiu, więc blisko ;) Warto sprawdzić ich ofertę w sklepie internetowym www.gastrosklep.pl lub bezpośrednio kontaktować się z biurem pod numerem tel: 71 363 19 37 lub emailowo: biuro@gastrosklep.pl
Naprawdę polecam!
REKLAMA
Oferujemy znane marki STALGAST, HENDI, KROMET, RM, UNOX, REDFOX, LAINOX, RETIGO, CATERINA, ROBOT-COUPE, LOZAMET, SPOMASZ-NAKŁO w najniższych cenach w internecie!

Autor: mastal23

Wypowiedzi: 10
Post 11 napisany 2011-10-02 o godzinie 21:58:25.
ile razy ktoś poprosi o pomoc w otwieraniu czegokolwiek to nagle pojawia się grono osób-przedstawicieli firm, które chętnie pomogą, mają udany przepis na każdy interes, oferują sprzęt, który jest drogi i okazuje się często, że wcale nie potrzebny. i oczywiście nie za darmo. może ja nie jestem wszechwiedzący ale zibo 87 nie po to pisze na forum (przynajmniej tak mi się wydaje) żeby zbierać oferty firm, tylko żeby porozmawiać i otrzymać poradę za darmo.

Post 12 napisany 2011-10-02 o godzinie 22:05:10.
a kto powiedział że na forum nie znajdzie pomocy?? Ja mogę pomóc ale i tak wielu spraw za pomocą forum nie załatwi.. Na większość pytań odpowiedzi są w tzw. necie ale wiem z doświadczenia że z interpretacją bywa różnie :)

Mastral23 a gdzie znajdziesz w necie np. gotowy projekt technologiczny? raczej nigdzie.

Post 13 napisany 2011-10-03 o godzinie 09:26:35.
mastal23 - co do cen sprzętu gastronomicznego to nie wydaje mi się, aby było to jakieś zdzierstwo. Większość przedstawicieli posiada takie same ceny co producenci tego sprzętu. Przewagą firm takich jak np. ArtSystem jest to, że oprócz sprzedaży zajmuje się również doradztwem oraz projektem lokalu, ba nawet doszkoli Ci kadrę w swoim Centrum Szkoleń Kulinarnych we Wrocławiu. A z tym wciskaniem niepotrzebnego sprzętu to lekka przesada, nie znam osoby której można coś niepotrzebnego wcisnąć na siłę (zwłaszcza jeśli otwiera biznes i stara się oszczędzać na wszystkim). Przy okazji chciałem wspomnieć, że firma ArtSystem prowadzi również sprzedaż sprzętu używanego jeśli ktoś chciałby skompletować urządzenia w niższej cenie.
Pozdrawiam.

Post 14 napisany 2011-10-03 o godzinie 09:49:19.
Ceny u większości firm są na porównywalnym poziomie, pytanie tylko kto dobrze doradzi i zapewni serwis po sprzedaży. Używanego sprzętu nie polecam, bo nie wiele zaoszczędzimy a bywa różnie.

Zwróciłbym uwagę na najważniejszy fakt:
Jeśli chcemy otworzyć lokal gastronomiczny to musimy mieć pojęcie o tym co chcemy robić i środki na inwestycję! Otwieranie biznesu z ledwo wystarczającymi środkami na np. remont lokalu i sprzęt nie wróży sukcesu. Jeśli ktoś się nie zna i szuka pomocy w internecie bo chce zaoszczędzić to oby tak było, że faktycznie zaoszczędzi, z reguły bywa inaczej..

Post 15 napisany 2011-10-03 o godzinie 09:49:33.
@ireneusz pozdrowienia dla szefa :)

Post 16 napisany 2011-10-03 o godzinie 14:24:41.
@Gutek wbrew pozorom nie pracuje dla firmy ArtSystem :) Żywię do tej firmy spory szacunek i polecam, ponieważ widziałem kilka ich realizacji i wiem, że znają się na rzeczy. Odnosząc się jeszcze do Twojej wypowiedzi o używanym sprzęcie to nie jest z nim tak do końca tragicznie. Moim zdaniem, każdy powinien oszacować na co go stać i w przypadku gdy nie chce wywalać kupy pieniędzy na nowy sprzęt to może się posiłkować urządzeniami z drugiej ręki, i wcale nie koniecznie musi to oznaczać, że jest to gorszy sprzęt.

Post 17 napisany 2011-10-03 o godzinie 14:43:19.
Ach ten szeptany marketing:)

Autor: Rafał Wasicki

Wypowiedzi: 2
Post 18 napisany 2011-10-11 o godzinie 12:39:23.
Witam zapraszam do kontaktu Rafał Wasicki 601 636342 WWW.SAS24.PL

Autor: Rafał Wasicki

Wypowiedzi: 2
Post 19 napisany 2011-10-11 o godzinie 12:40:22.
SAS Spółka z o.o. Sp.k. powstała w 2008 roku, ale jest kontynuatorem działalności realizowanej pod marką SAS od 1990 roku (najpierw jako Zakład Handlowo-Usługowy "SAS" Sławomir Strzempek, później SAS Sp. z o.o.). Firma od początku swojej działalności siedzibę ma w Zielonej Górze przy ul. Chmielnej 15. Aktualnie posiadamy również 2 biura handlowe: w Gorzowie ul. Okólna 29 oraz Poznaniu ul. Główna 31, ponad 25 pracowników - fachowców w swoich dziedzinach (większość z ponad 5 letnim stażem pracy) oraz wielu zadowolonych Klientów.

Zapraszam do kontaktu
Poznań ul. Główna 31
Rafał Wasicki
601636342

Autor: kebaz

Wypowiedzi: 1
Post 20 napisany 2011-10-12 o godzinie 10:47:49.
Witaj, Chętnie nawiążę współpracę.
Jestem z Wrocławia i mam przyczepę gastronomiczną z odbiorami sanepidu i wyposażeniem.
Konatakt na e-maila lub 504824454 http://www.goldenline.pl/jacek-zabek
REKLAMA

Autor: Gaskom
forum

Wypowiedzi: 25
Post 21 napisany 2011-12-23 o godzinie 10:38:19.
Więc i ja sie tutaj zareklamuję, jestes ciekaw naszej oferty? odwiedź nas na www.gaskom.pl, pisz maila na marcin@gaskom.pl, lub dzwoń z pytaniem pod 509 855 993.
Życzę Wesołych Świąt i pozdrawiam
Gaskom - Największy na Pomorzu Komis Sprzętu Gastronomicznego, ponad 2,500 metrów kwadratowych wystawy.
Kompleksowe wyposażenie gastronomii www.gaskom.pl. Producent mebli ze stali nierdzewnej. Zadzwoń 509 855 993, napisz marcin@gaskom.pl - Pomożemy, Doradzimy, Wyposażymy.

Autor: RestPro

Wypowiedzi: 1
Post 22 napisany 2012-01-03 o godzinie 19:48:42.
Polecam usługi naszej firmy www.restpro.pl lub kontakt na adres email biuro@restpro.pl

Pozdrawiam!!

Autor: Ania_HACCP

Wypowiedzi: 13
Post 23 napisany 2017-05-09 o godzinie 07:37:14.
Cześć! Mam na imię Ania.

Przez 7 lat byłam pracownikiem Inspekcji Sanitarnej. W styczniu 2015 r. postanowiłam zostać freelancerem - teraz pomagam (a nie przeszkadzam) ludziom, którzy chcą otworzyć własny lokal gastronomiczny, sklep, kawiarnię i wszystko to, co jest związane z żywnością, dodatkowo jestem BHPowcem- więc na sprawy patrzę dwojako.
W połowie kwietnia założyłam bloga doradczego www.haccpdlaciebie.pl odpowiadam na różne pytania i pokazuję na podstawie prawa co Sanepid/przedsiębiorca może, a co nie :)
Założyłam bloga, żeby pomagać, dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Jeżeli masz pytanie - zadaj śmiało.

NOWE OGŁOSZENIA GASTRONOMICZNE

System zapisze Twoje dane:
Adres IP: 54.92.148.165
Data: 2019-07-19
Czas: 18:23:50
DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEMATU: DORADZTWO W OTWARCIU BARU
Aby dodać odpowiedź do tematu należy się zalogować.

Jeśli nie masz konta, skorzystaj z bezpłatnej rejestracji.
FORUM GASTRONOMICZNE
Temat "doradztwo w otwarciu baru" w grupie "forum ogÓlne"
OSTATNIO DODANE TEMATY: System / Ekrany do zamawiania obiadów z samochodu    SZYBKI I BARDZO POWAŻNY KREDYT KREDYTOWY ONLINE W 48 GODZINACH   

STRONA GŁÓWNA     O NAS     REGULAMIN     REKLAMA     KONTAKT    
Copyrights © ForumGastronomiczne.pl 2008-2016.