FORUM     OGŁOSZENIA    

STRONA GŁÓWNA / FORUM GASTRONOMICZNE / DEKORACJE DLA RESTAURACJI
SZUKANA FRAZA: NOWE TEMATY    OSTATNIE KOMENTARZE    GORĄCE TEMATY   
FORUM GASTRONOMICZNE NOWY TEMAT
TEMAT FORUM:

DEKORACJE DLA RESTAURACJI

Autor: DekoracjeDlaRestauracji

Wypowiedzi: 3
Post 1 napisany 2020-02-06 o godzinie 08:50:56.
Hej! Chciałabym zapytać jakie dekoracje do restauracji wybieracie najczęściej? Ja korzystam z usług sklepu internetowego niebieskistolik.pl, którzy są rewelacyjni. Można znaleźć tam wiele propozycji serwetek, obrusów oraz świec dla restauracji.

A wy z jakich sklepów korzystacie i co jest waszym sposobem na dobrze urządzony lokal gastronomiczny?

REKLAMA
sklep gastronomiczny smartgast
Oferujemy znane marki STALGAST, HENDI, KROMET, RM, UNOX, REDFOX, LAINOX, RETIGO, CATERINA, ROBOT-COUPE, LOZAMET, SPOMASZ-NAKŁO w najniższych cenach w internecie!
Przekonaj się sam! http://smartgast.pl lub tel 880 301 130

Autor: smakoszek
forumforum

Wypowiedzi: 84
Post 2 napisany 2020-02-24 o godzinie 10:04:58.
A w jakim klimacie restauracja? Może przydałby się dobry specjalista od takich dekoracji?

Autor: DekoracjeDlaRestauracji

Wypowiedzi: 3
Post 3 napisany 2020-02-27 o godzinie 11:36:48.
Posiadam restaurację, która organizuje różnego rodzaju imprezy okolicznościowe: Komunia, Chrzest, Wesela. Za każdym rzem potrzebujemy innych aranżacji wnętrz oraz dekoracji dla restauracji, dlatego świetnie sprawdza się wyżej wspomniany sklep internetowy niebieskistolik.pl. Za każdym razem impreza jest udana, więc myślę, że dobrze nam idzie. Jakich specjalistów do dekoracji zatem polecacie i czym się dokładnie zajmują w lokalu?

Autor: annatp

Wypowiedzi: 1
Post 4 napisany 2020-03-27 o godzinie 09:09:53.
Jeśli są tu osoby, które myślą o otwarciu własnej restauracji, polecam od razu zaplanować aranżacje wnętrza, aby wystrój lokalu był spójny. Sama zaczęłam od wyboru kart menu, które zamawiałam na [size=2][font=Calibri, Calibri_EmbeddedFont, Calibri_MSFontService, sans-serif]https://www.kartymenu.pl/. Wybrałam drewniane karty, ale oferują również oprawę ze skóry czy płótna, więc na pewno znajdziecie coś dla siebie.  

NOWE OGŁOSZENIA GASTRONOMICZNE

System zapisze Twoje dane:
Adres IP: 18.232.51.69
Data: 2020-03-31
Czas: 03:51:58
DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEMATU: DEKORACJE DLA RESTAURACJI
Aby dodać odpowiedź do tematu należy się zalogować.

Jeśli nie masz konta, skorzystaj z bezpłatnej rejestracji.
FORUM GASTRONOMICZNE
Temat "dekoracje dla restauracji" w grupie "produkty dla gastronomii"
OSTATNIO DODANE TEMATY: Sanepid - oddanie lokalu    Frytkownica Gazowa   

STRONA GŁÓWNA     O NAS     REGULAMIN     REKLAMA     KONTAKT    
Copyrights © ForumGastronomiczne.pl 2008-2016.