FORUM     OGŁOSZENIA    

STRONA GŁÓWNA / FORUM GASTRONOMICZNE / ODPADY W PUBIE, A DROGI TECHNOLOGICZNE.
SZUKANA FRAZA: NOWE TEMATY    OSTATNIE KOMENTARZE    GORĄCE TEMATY   
FORUM GASTRONOMICZNE NOWY TEMAT
TEMAT FORUM:

ODPADY W PUBIE, A DROGI TECHNOLOGICZNE.

Autor: ROMANOS

Wypowiedzi: 1
Post 1 napisany 2019-05-06 o godzinie 19:58:26.
Cześć!
Jestem tutaj nowy i potrzebuje pomocy. Jestem na etapie tworzenia projektu technologicznego i mam mały problem.  długie zaplecze podzieliłem na dwie części (brudna i czysta) przegrodzone przelotowym regałem na naczynia. Niestety mam problem z odpadkami, które są zbierane w strefie czystej do kosza. Żeby wynieść worek ze śmieciami mam do wyboru: Albo przejść z nim przez strefe czystą, lub przez sale Pubu. I tu nasuwa się pytanie: Czy pierwszy lub drugi pomysł ma szanse na przejście przez Sanepid?

REKLAMA
sklep gastronomiczny smartgast
Oferujemy znane marki STALGAST, HENDI, KROMET, RM, UNOX, REDFOX, LAINOX, RETIGO, CATERINA, ROBOT-COUPE, LOZAMET, SPOMASZ-NAKŁO w najniższych cenach w internecie!
Przekonaj się sam! http://smartgast.pl lub tel 880 301 130

Autor: HACPASZ Hanna Półtorak
forumforumforumforumforum

Tematy: 8
Wypowiedzi: 461
Post 2 napisany 2019-05-27 o godzinie 09:33:15.
Trudno wypowiadać się jeżeli nie widać projektu ale najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest wynoszenie odpadów przez salę konsumpcyjną po zakończeniu pracy lokalu. Pozdrawiam Hanna Półtorak HACPASZ projekty technologiczne, dokumentacja HACCP, szkolenia BHP, sprzęt gastronomiczny (kontakt mail: poltorak@haccp-gmp.home.pl)

NOWE OGŁOSZENIA GASTRONOMICZNE

System zapisze Twoje dane:
Adres IP: 54.163.213.149
Data: 2019-06-26
Czas: 18:01:44
DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEMATU: ODPADY W PUBIE, A DROGI TECHNOLOGICZNE.
Aby dodać odpowiedź do tematu należy się zalogować.

Jeśli nie masz konta, skorzystaj z bezpłatnej rejestracji.
FORUM GASTRONOMICZNE
Temat "odpady w pubie, a drogi technologiczne." w grupie "otwieram lokal gastronomiczny"
OSTATNIO DODANE TEMATY: 120 krzeseł do sprzedania na imprezy okolicznościowe    miesjce postojowe pytanie   

STRONA GŁÓWNA     O NAS     REGULAMIN     REKLAMA     KONTAKT    
Copyrights © ForumGastronomiczne.pl 2008-2016.