FORUM     OGŁOSZENIA    

STRONA GŁÓWNA / FORUM GASTRONOMICZNE / PRZYCZEPA Z LODAMI
SZUKANA FRAZA: NOWE TEMATY    OSTATNIE KOMENTARZE    GORĄCE TEMATY   
FORUM GASTRONOMICZNE NOWY TEMAT
TEMAT FORUM:

PRZYCZEPA Z LODAMI

Autor: KapiteK

Wypowiedzi: 2
Post 1 napisany 2019-04-26 o godzinie 16:18:22.
Witam, chcę w tym sezonie wystartować z przyczepą gastronomiczną a mianowicie Lodami. Zakupiłem przyczepę do remontu, część już wymalowane posprzątane i ogarnięte. Kupiłem ją wyposażoną lecz dowiedziałem się ze potrzebne są m.in 3 komory zlewozmywakowe ( mam 2 z 1 baterią) czy 3 komora także musi mieć baterie ?? macie pomysł jak to zrobić?? Drugą sprawą jest sufit. Mam niewielką plamę na suficie chyba zaciek od okapu , pomalowałem to farbą ale nadal widać i pytanie czy sanepid mi to odbierze czy muszę to jakoś zrobić. Czy ktoś z was zakładam niedawno budkę z lodami ???? może mi polecić maszyny itp ???
Pozdrawiam ''świerzak'' :!!!!

REKLAMA
sklep gastronomiczny smartgast
Oferujemy znane marki STALGAST, HENDI, KROMET, RM, UNOX, REDFOX, LAINOX, RETIGO, CATERINA, ROBOT-COUPE, LOZAMET, SPOMASZ-NAKŁO w najniższych cenach w internecie!
Przekonaj się sam! http://smartgast.pl lub tel 880 301 130

Autor: HACPASZ Hanna Półtorak
forumforumforumforumforum

Tematy: 8
Wypowiedzi: 461
Post 2 napisany 2019-04-30 o godzinie 11:23:54.
Witam trzeciakomora  (podejrzewam,że  to ma być umywalka do mycia rąk) musi być wyposazona w oddzielną baterie. Zasilanie może być z tego samego zbiornika co zlewozmywak  rozdzielenie na dwie oddzielne baterie za pomocą trójnika. Jeżeli chodzi o maszynę do loddów to najlepiej kupić maszynę  z pasteryzatorem (wtedy mieszanka do lodów może być robiona z proszku w o innym przypadku musisz kupowac mieszankę pasteryzowaną - sporo droższą. Przy wyborze maszyny nalezy zwrócić uwagę na wymagane zasilanie  (sa maszyny zasilane 400 V lub 230V ), niektóre maszyny wymagają do pracy własnego zasilania w wodę i odpywu inne nie muszą takiego rozwiązania posiadać.  Maszyna może być kupiona używana lub wypożyczona na sezon (bardzo często firmy sprzedające maszyny mają również opcje ich wynajmu).   Kwestia sufitu  ślady wskazujące na zawilgocenie mogą zwrócić uwagę sanepidu  (sprawdź czy napewno dach nie przecieka lub nie gromadzi się  na nim wilgoć). Przy przygotowywaniu się do sezonu warto upewnić  się jaie wymagania jezelil chodzi o badania ma twój sanepid (badania wody, lodów), brak wyników takiego badania opóźni twój start. Pamiętaj także o tym,że do rozpoczęcia działalności potrzebna ci będzie również dokumentacja  HACCP (księga Dobrej Praktyki produkcyjnej i Hignicznej, formularze kontroli wewnętrznej, instrukcje stanowiskowe, księga HACCP) dostosowane dpo potrzeb gastronomiii mobilnej
Hanna  Półtorak HACPASZ poltorak@haccp-gmp.home.pl
- dokumentacja HACCP
- projekty technologiczne lokali gastronomicznych, schematy technologiczne pojazdów
- szkolenia BHP

Autor: KapiteK

Wypowiedzi: 2
Post 3 napisany 2019-05-03 o godzinie 10:46:17.
Mam dwie komory opisane (mycie rąk oraz mycie produktów spożywczych). Dach mam cały zrobiony papą także wątpie żeby przeciekał , te zaciek jest nad okapem który był na gaz.
Macie może gdzieś zdj jak przerobić 2 bateria pod 1 podgrzewacz ?

NOWE OGŁOSZENIA GASTRONOMICZNE

System zapisze Twoje dane:
Adres IP: 54.163.213.149
Data: 2019-06-26
Czas: 18:02:44
DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEMATU: PRZYCZEPA Z LODAMI
Aby dodać odpowiedź do tematu należy się zalogować.

Jeśli nie masz konta, skorzystaj z bezpłatnej rejestracji.
FORUM GASTRONOMICZNE
Temat "przyczepa z lodami" w grupie "mobilna gastronomia"
OSTATNIO DODANE TEMATY: 120 krzeseł do sprzedania na imprezy okolicznościowe    miesjce postojowe pytanie   

STRONA GŁÓWNA     O NAS     REGULAMIN     REKLAMA     KONTAKT    
Copyrights © ForumGastronomiczne.pl 2008-2016.