FORUM     OGΜSZENIA    

STRONA G紟NA / FORUM GASTRONOMICZNE / SZUKAM DOBREGO SPRZ燘U CH袞DNICZEGO
SZUKANA FRAZA: NOWE TEMATY    OSTATNIE KOMENTARZE    GOR。E TEMATY   
FORUM GASTRONOMICZNE NOWY TEMAT
TEMAT FORUM:

SZUKAM DOBREGO SPRZ燘U CH袞DNICZEGO

Autor: sylwiawmh

Tematy: 2
Wypowiedzi: 3
Post 1 napisany 2018-11-15 o godzinie 11:09:06.
Witajcie,
Mam ma陰 gastronomi, planuj rozwin望 biznes i zainwestowa w nowy sprz皻 ch這dniczy, ale nie jestem w tym temacie specjalist. Czy kto z Was m鏬豚y mi poleci jak捷 sprawdzon firm? Zale篡 mi g堯wnie na ladzie ch這dniczej, ale pewnie na tym by si zakupy nie sko鎍zy造. Powiedzcie, jakich sprz皻闚 Wy u篡wanie? To dla mnie bardzo cenne informacje. Kto kiedy poleca mi bolarusa, ale nie chcia豉bym uzyska jakie 鈍ie窺ze informacje. Z g鏎y dzi瘯uj!

REKLAMA
sklep gastronomiczny smartgast
Oferujemy znane marki STALGAST, HENDI, KROMET, RM, UNOX, REDFOX, LAINOX, RETIGO, CATERINA, ROBOT-COUPE, LOZAMET, SPOMASZ-NAKΜ w najni窺zych cenach w internecie!
Przekonaj si sam! http://smartgast.pl lub tel 880 301 130

Autor: HACPASZ Hanna P馧torak
forumforumforumforumforum

Tematy: 6
Wypowiedzi: 434
Post 2 napisany 2018-11-21 o godzinie 11:26:12.
Witam doradzam na forum gastronomicznym od roku 2011. Jeste鄉y wsp馧autorami sukcesu wielu lokali i zak豉d闚 gastronomicznych dla kt鏎ych przygotowywali鄉y projekty technologiczne i dokumentacje HACCP. Pomagamy r闚nie wyposaza lokale w sprz皻 gastronomiczny, przy doborze kt鏎ego nie kierujemy si wy陰cznie wiedz handlow ale tak瞠 praktyk闚 wsp馧tworz帷ych sukces wielu funkcjonuj帷ych ju lokali. W naszej ofercie znajdziecie Pa雟two wyposa瞠nie firmy Stalgast i Hendi. Z naszej strony gwarantujemy dob鏎 sprz皻u, kt鏎y spe軟i Pa雟twa wymagania. Zapraszam do kontaktu z nami poltorak@haccp-gmp.home.pl

Autor: qbass
forum

Tematy: 4
Wypowiedzi: 27
Post 3 napisany 2018-11-22 o godzinie 11:56:14.
Z mojej strony mog poleci ch這dnictwo marki IGLOO, kt鏎a postrzegana jako synonim jako軼i, trwa這軼i, wzornictwa i ergonomii w bran篡 ch這dniczej. Nie s造sza貫m negatywnych opinii, a wyb鏎 zawsze pozwala zakupi odpowiednie urz康zenie. Z reszt w por闚naniu do np. wy瞠j wymienionych urz康ze Stalgast i Hendi to jak Porshe i Skoda.

Polecam skontaktowa si z moim doradc gastronomicznym, Panem Micha貫m z RomaGastrO - 531-031-632. Doradzi najlepiej i by mo瞠 wska瞠 jeszcze inne s逝szne urz康zenia do polecenia.

Autor: jozef.kwiatkowski85@gmail.com

Wypowiedzi: 8
Post 4 napisany 2018-11-27 o godzinie 12:31:33.
Dobry sprz皻 ch這dniczy na pewno znajdziesz uhttps://multigastro.pl/. Sami mamy sprz皻 z ich sklepu i jeste鄉y bardzo zadowoleni, do tej pory wszystko (mowa o nie tylko o ch這dniach ale r闚nie sprz璚ie termicznym) wszystko jest bezawaryjne.

NOWE OGΜSZENIA GASTRONOMICZNE

System zapisze Twoje dane:
Adres IP: 3.80.85.76
Data: 2018-12-13
Czas: 04:46:39
DODAJ ODPOWIED DO TEMATU: SZUKAM DOBREGO SPRZ燘U CH袞DNICZEGO
Aby doda odpowied do tematu nale篡 si zalogowa.

Je郵i nie masz konta, skorzystaj z bezp豉tnej rejestracji.
FORUM GASTRONOMICZNE
Temat "szukam dobrego sprz皻u ch這dniczego" w grupie "produkty dla gastronomii"
OSTATNIO DODANE TEMATY: M造nek do mielenia z aaatech opinie    Jak restauracje polecacie w υdzi ?   

STRONA G紟NA     O NAS     REGULAMIN     REKLAMA     KONTAKT    
Copyrights © ForumGastronomiczne.pl 2008-2016.