FORUM     OGŁOSZENIA    

STRONA GŁÓWNA / FORUM GASTRONOMICZNE / MASZYNA DO LODóW
SZUKANA FRAZA: NOWE TEMATY    OSTATNIE KOMENTARZE    GORĄCE TEMATY   
FORUM GASTRONOMICZNE NOWY TEMAT
TEMAT FORUM:

MASZYNA DO LODóW

Autor: Asiomka

Wypowiedzi: 2
Post 1 napisany 2018-07-18 o godzinie 21:31:01.
Witam.
Mam do Was pytanie i mam nadzieje, że ktoś jest w stanie mi na nie odpowiedzieć, ponieważ szukałam już wszędzie w internecie i nie znalazłam odpowiedzi.
Kiedyś, dawno temu bo jakieś 20 lat wstecz spotkałam się z maszyną która „sama robi smaki lodów”. Już tłumacze. Kiedyś ze szkoły byłam z klasą w kinie i była tam kobietka, która sprzedawała lody w takim smaku jaki sobie ktoś wybrał. Miała kostki lodów śmietankowych, oprócz tego różne, mrożone owoce i każdy wybierał takie owoce jakie chciał, Ona wsadzała tą kostkę lodów z owocami do takiej maszynki i wychodziły lody w wybranym smaku. Jestem ciekawa czy jest ktoś w stanie mi pomoc i powiedzieć czy taka maszyna jest dostępna na rynku? Jeśli tak to jak się nazywa i gdzie mogę ją znaleźć? Jeśli opisałam coś nie zrozumiałe to proszę pytać a postaram się dopowiedzieć.
Pozdrawiam serdecznie.

REKLAMA
sklep gastronomiczny smartgast
Oferujemy znane marki STALGAST, HENDI, KROMET, RM, UNOX, REDFOX, LAINOX, RETIGO, CATERINA, ROBOT-COUPE, LOZAMET, SPOMASZ-NAKŁO w najniższych cenach w internecie!
Przekonaj się sam! http://smartgast.pl lub tel 880 301 130

Autor: qbass
forum

Tematy: 4
Wypowiedzi: 27
Post 2 napisany 2018-08-07 o godzinie 10:15:52.
Ile smaków dało się uzyskać?

Autor: Asiomka

Wypowiedzi: 2
Post 3 napisany 2018-08-07 o godzinie 12:13:02.
qbass napisał(a) w dniu 2018-08-07 o godzinie 10:15:52:
Ile smaków dało się uzyskać?

Z tego co pamiętam, to samych owoców było co najmniej 6 lub 8 więc smaków można było uzyskać tyle albo i więcej jeśli się mieszało owoce.

NOWE OGŁOSZENIA GASTRONOMICZNE

System zapisze Twoje dane:
Adres IP: 3.80.85.76
Data: 2018-12-13
Czas: 04:47:07
DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEMATU: MASZYNA DO LODóW
Aby dodać odpowiedź do tematu należy się zalogować.

Jeśli nie masz konta, skorzystaj z bezpłatnej rejestracji.
FORUM GASTRONOMICZNE
Temat "maszyna do lodów " w grupie "produkty dla gastronomii"
OSTATNIO DODANE TEMATY: Młynek do mielenia z aaatech opinie    Jaką restauracje polecacie w Łodzi ?   

STRONA GŁÓWNA     O NAS     REGULAMIN     REKLAMA     KONTAKT    
Copyrights © ForumGastronomiczne.pl 2008-2016.