FORUM     OG£OSZENIA    
 
STRONA G£ÓWNA / FORUM GASTRONOMICZNE / P³YTA GRILLOWA
SZUKANA FRAZA: NOWE TEMATY    OSTATNIE KOMENTARZE    GOR¡CE TEMATY   
FORUM GASTRONOMICZNE NOWY TEMAT
TEMAT FORUM:

P³YTA GRILLOWA

Autor: menotis


Wypowiedzi: 1
Post 1 napisany 2018-07-05 o godzinie 18:18:46.
Witam. Zamierzam zakupiæ p³ytê grillow± p³ask± o szeroko¶ci 75 cm. Dziennie bêdzie wytwarzane na niej ok 200 porcji ( kotlety , nale¶niki, krokiety, w±tróbka.  Mam do wyboru albo kupiæ co¶ za 700 z³ abo 3800 z³. Oprócz mocy i ceny za bardzo nie wiem czym siê ró¿ni± poszczególne p³yty. Obie s± stalowe. Czy taka p³yta za 700 z³ mi wystarczy?
 
REKLAMA
sklep gastronomiczny smartgast
Oferujemy znane marki STALGAST, HENDI, KROMET, RM, UNOX, REDFOX, LAINOX, RETIGO, CATERINA, ROBOT-COUPE, LOZAMET, SPOMASZ-NAK£O w najni¿szych cenach w internecie!
Przekonaj siê sam! http://smartgast.pl lub tel 880 301 130
 
Autor: qbass
forum

Tematy: 4
Wypowiedzi: 27
Post 2 napisany 2018-08-07 o godzinie 10:28:56.
Proszê napisaæ co¶ wiêcej o tych p³ytach, o których Pan mówi. Czasem bierze siê pod uwagê producenta, lata gwarancji, serwis ... a czasem po prostu cenê :)
 
Autor: HACPASZ Hanna Pó³torak


Tematy: 22
Wypowiedzi: 548
Post 3 napisany 2018-10-15 o godzinie 16:02:31.
P³yta grillowa mus byæ w dobrym stanie technicznym to podstawa pracy w gastronomii i we wspó³pracy z Sanepidem.    Nie tak ³atwo doradziæ co kupiæ. Tañsza p³yta to mniejsza strata w przypadku kiedy twój pomys³ nie wypali i bêdziesz chcia³ w nied³ugim czasie  zmieniæ profil swojej dzialalno¶ci. Nie zapominaj jednak o tym,¿e w przypadku gdy twój pomys³ na biznes jest trafiony w 10-tkê w nied³ugim czasie bêdziesz potrzebowaæ bardziej wydajnego  i profesjonalnego urz±dzenia.

P.S. Mo¿emy pomóc  w doborze i zakupie profesjonalnego sprzetu gastronomicznego w atrakcyjnej cenie:
HACPASZ firma doradczo szkoleniowa
- projekty technologiczne kuchni
- dokumentacja HACCP
- szkolenia BHP i HACCP
 
Autor: Zuza


Tematy: 3
Wypowiedzi: 11
Post 4 napisany 2018-10-26 o godzinie 09:28:41.
Poszukaj sobie czego¶ na aaatech.pl prowadzê ma³± kawiarenkê i kilka rzeczy kupowa³am w tym sklepie, nie mam zastrze¿eñ i polecam.
 
Autor: SylwiaJanik


Wypowiedzi: 7
Post 5 napisany 2018-11-15 o godzinie 09:42:52.
Zastanów siê przede wszystkim nad tym jak tak± p³ytê siê czy¶ci. Na niej osadzaj± siê t³uszcz i przypalone jedzenie. Moim zdaniem dobrze jest dopytaæ w sklepie fachowca czy mo¿na j± czy¶ciæ profesjonalnymi preparatami, jak np. Cif Oven&Grill, które s± bezpo¶rednio do tego przeznaczone i po ilu latach bêdzie w takim przypadku potrzeba wymiany grilla.  Sanepid bardzo siê czepia takich urz±dzeñ, sprawdza dok³adnie wszystko, gdzie mog± zostawaæ resztki jedzenia.
 
Autor: vernaczosiaaa


Tematy: 4
Wypowiedzi: 15
Post 6 napisany 2018-12-11 o godzinie 20:22:00.
Bardzo dobre jako¶ciowo p³yty grillowe posiada sklep aaatech.pl Sama jaki¶ czas temu kupowa³am grilla gazowego jak i m³ynek. Z zakupów jestem bardzo zadowolona ¶wietna jako¶æ towaru polecam.
 
NOWE OG£OSZENIA GASTRONOMICZNE
 

System zapisze Twoje dane:
Adres IP: 18.217.228.35
Data: 2024-04-19
Czas: 07:00:07
DODAJ ODPOWIED¬ DO TEMATU: P³YTA GRILLOWA
Aby dodaæ odpowied¼ do tematu nale¿y siê zalogowaæ.

Je¶li nie masz konta, skorzystaj z bezp³atnej rejestracji.
FORUM GASTRONOMICZNE
Temat "p³yta grillowa" w grupie "produkty dla gastronomii"
OSTATNIO DODANE TEMATY: samochód gastronomiczny    HoReCa dofinansowanie dotacje   
 
STRONA G£ÓWNA     O NAS     REGULAMIN     REKLAMA     KONTAKT    
Copyrights © ForumGastronomiczne.pl 2008-2016.