FORUM     OGŁOSZENIA    

STRONA GŁÓWNA / FORUM GASTRONOMICZNE / BEZ DOWODU REJESTRACYJNEGO WIęC CZYM TO JEST
SZUKANA FRAZA: NOWE TEMATY    OSTATNIE KOMENTARZE    GORĄCE TEMATY   
FORUM GASTRONOMICZNE NOWY TEMAT
TEMAT FORUM:

BEZ DOWODU REJESTRACYJNEGO WIęC CZYM TO JEST

Autor: Mag

Tematy: 3
Wypowiedzi: 7
Post 1 napisany 2018-05-04 o godzinie 08:50:51.
Witam, jest problem wymyśliłam następna przyczepe teoretycznie okazja. Przyczepa bez dowodu rejestracyjnego gość sprowadził ją podobno z Holandii zgubił dokumenty. Prowadził w niej gastronomię na jakiejś podstawie ma pozwolenie sanepidu. Pytanie da się prowadzić biznes bez dowodu rejestracyjnego. Nie będę mieć problemów?

REKLAMA
sklep gastronomiczny smartgast
Oferujemy znane marki STALGAST, HENDI, KROMET, RM, UNOX, REDFOX, LAINOX, RETIGO, CATERINA, ROBOT-COUPE, LOZAMET, SPOMASZ-NAKŁO w najniższych cenach w internecie!
Przekonaj się sam! http://smartgast.pl lub tel 880 301 130

Autor: HACPASZ Hanna Półtorak
forumforumforumforumforum

Tematy: 6
Wypowiedzi: 428
Post 2 napisany 2018-05-07 o godzinie 20:09:26.
Bez doworu rejstracyjnego niestety będą problemy ponieważ sanepid nie będzie chciał odebrac przyyczepy jako obiektu ruchomego. Przyczepa takie traci wszelkie atuty mibilności odbiór wazny na ternie całego kraju mozliwość sprzedaży na festynach i jarmarkach. Sanepid taką przyczepę odbierze na tych samych zasadach co kontener tzn sprzedaż w jednym miejscu, konieczność podłaczenia bieżącej wody i odpływu. Miałam przyjemność pomóc w odbiorze przyczepy  bez dowodu rejestracyjnego (to była samoróbka bez dowodu rejestracyjnego) udało się nam tylko dla tego, że trafiliśmy na przyjazny Sanepid  i użyliśmy argumentu że przyczepa będzie transportowana na imprezy plenerowe na lawecie. Cały proces przeprowadzenia  odbioru, godziny uslaleń w Sanepidzie to  niepotrzebny stres i ja bym w  to nie wchodziła. Pozdrawiam Hacpasz Hanna Półtorak
P.S. Zapraszam na szkolenie moja gastronomia od czego zaczać organizowane w Warszawie 25.05.2018 tematy dotyczące doboru odpowiedniego pojazdu na potrzeby  gastronomii bedą  szeroko omawiane. Pozdrawiam (informacja o szkoleniu) poltorak@haccp-gmp.home.pl

NOWE OGŁOSZENIA GASTRONOMICZNE

System zapisze Twoje dane:
Adres IP: 54.158.208.189
Data: 2018-10-23
Czas: 09:15:17
DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEMATU: BEZ DOWODU REJESTRACYJNEGO WIęC CZYM TO JEST
Aby dodać odpowiedź do tematu należy się zalogować.

Jeśli nie masz konta, skorzystaj z bezpłatnej rejestracji.
FORUM GASTRONOMICZNE
Temat "bez dowodu rejestracyjnego więc czym to jest " w grupie "forum ogÓlne"
OSTATNIO DODANE TEMATY: Fiskalizacja;)    Bułki hamburgery zapiekanki   

STRONA GŁÓWNA     O NAS     REGULAMIN     REKLAMA     KONTAKT    
Copyrights © ForumGastronomiczne.pl 2008-2016.