FORUM     OGŁOSZENIA    
 
STRONA GŁÓWNA / FORUM GASTRONOMICZNE / FOOD TRUCK - CZY MOżE STAć W JEDNYM MIEJSCU?
SZUKANA FRAZA: NOWE TEMATY    OSTATNIE KOMENTARZE    GORĄCE TEMATY   
FORUM GASTRONOMICZNE NOWY TEMAT
TEMAT FORUM:

FOOD TRUCK - CZY MOżE STAć W JEDNYM MIEJSCU?

Autor: adrianhel


Wypowiedzi: 2
Post 1 napisany 2018-04-29 o godzinie 17:32:59.
Witam, posiadam food trucka i chciałbym postawić go w jednym miejscu  czy jest to możliwe? Jeśli tak to jakie wymogi muszą zostać spełnione?
 
REKLAMA
sklep gastronomiczny smartgast
Oferujemy znane marki STALGAST, HENDI, KROMET, RM, UNOX, REDFOX, LAINOX, RETIGO, CATERINA, ROBOT-COUPE, LOZAMET, SPOMASZ-NAKŁO w najniższych cenach w internecie!
Przekonaj się sam! http://smartgast.pl lub tel 880 301 130
 
Autor: oferty


Wypowiedzi: 16
Post 2 napisany 2018-04-30 o godzinie 20:05:06.
Jest to możliwe jeśli będzie zgodne z kodeksem drogowym;
a pamiętaj miejsce parkingowe musi być opłacone bo będzie deptała Ci po piętach Straż Miejska.
Usługi: haccp,bhp, p.poż.
 
Autor: adrianhel


Wypowiedzi: 2
Post 3 napisany 2018-05-04 o godzinie 14:38:43.
Słusznie ;) Ale chodzi mi bardziej o wymogi sanepidu. W zeszłym roku na odbiorze auta przez sanepid Pani jak usłyszała że chcę stać autem cały lipiec i sierpień w jednym miejscu to zaczęła kręcić nosem że jak to, to przecież samochód, że najwyżej parę dni w jednym miejscu może stać. A jak zapytałem czy w takim razie mogę codziennie wyjeżdżać i przyjeżdżać na to samo miejsce to zrobiła kwaśną minę i powiedziała "no ale przecież nie będziesz tak robił" I przez to ledwo odbiór zrobiła pod warunkiem że nie cię stało w jednym miejscu. Widziałem już parę przyczep gastronomicznych które stoją stoją w jednym miejscu i są otwarte cały rok  Stąd moje pytanie  czy muszą być spełnione jakieś specjalne wymagania.
 
Autor: HACPASZ Hanna Półtorak
forumforumforumforumforum

Tematy: 6
Wypowiedzi: 428
Post 4 napisany 2018-05-09 o godzinie 11:25:54.
Witam tak naprawdę to niepotrzebnie Sanepid informowałeś o ty,że zamierzasz strać tylko w jednym miejscu, dobrze że Pani Inspektor  nie wymagała stałego podłączenia wody do pojazdu. Food tracki  podobnie jak przyczepy gastronomiczne mogą korzystać z pojemników na wodę czystą i brudną ze względu na ich mobilność.   Sanepid nie wnika gdzie stoisz pod warunkiem zapewnienia dostępu osoby sprzedającej w food tracku do toalety przeznaczonej dla osób z zaświadczeniem  ds higieniczno-sanitarnych/ książeczki  pracowników sektora spożywczego :sieci handlowe, restauracje, sklepy spożywcze w odległości do 85 m od miejsca postoju (jeden podstawowy warunkek do spełnienia)

25.05.1018 w Warszawie odbywać się będzie szkolenie dla osób zainteresowanych działalnością gastronomiczną w tym mobilną zapraszam serdecznie ( info poltorak@haccp-gmp.home.pl)
 
Autor: zembaty


Wypowiedzi: 8
Post 5 napisany 2018-09-26 o godzinie 15:19:03.
To co opisałeś to typowe zachowanie sanepidzielskiej bladzi. G... ma do tego i ona i cały jej sanepid gdzie stoisz i czy zmieniasz miejsce. Możesz stać w jednym i sto lat, możesz się ustawić na lewarach a koła i szoferkę zakryć maskownicą, tak że będziesz wyglądał jak stała budka, ale zawsze zgodnie z prawdą i dowodem rejestracyjnym będziesz foodtrackiem albo przyczepą.
Ogólnie tam do sanepidu się nalazło takiego tałatajstwa bezmózgiego, które lubi się doktoryzować na tematy, o których nie ma pojęcia. Jestem w trakcie odbioru lokalu i dziś byłem w sanepidzie, "moja" kierowniczka wymyślała jeszcze śmieszniejsze pierdoły niż ta od foodtracka. Nie chce mi się nawet powtarzać, punktowałem za każdym razem a ona brnęła w jeszcze większe głupoty. Trzeba żądać podstawy prawnej pod każdy taki kwiatek i oni się gubią jak pijane dzieci we mgle. Czasem się zastanawiam czy to debile wierzący w to co mówią czy po prostu banda chamów obdarzonych złą wolą...
 
NOWE OGŁOSZENIA GASTRONOMICZNE
 

System zapisze Twoje dane:
Adres IP: 54.158.208.189
Data: 2018-10-23
Czas: 09:15:50
DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEMATU: FOOD TRUCK - CZY MOżE STAć W JEDNYM MIEJSCU?
Aby dodać odpowiedź do tematu należy się zalogować.

Jeśli nie masz konta, skorzystaj z bezpłatnej rejestracji.
FORUM GASTRONOMICZNE
Temat "food truck - czy może stać w jednym miejscu? " w grupie "mobilna gastronomia"
OSTATNIO DODANE TEMATY: Fiskalizacja;)    Bułki hamburgery zapiekanki   
 
STRONA GŁÓWNA     O NAS     REGULAMIN     REKLAMA     KONTAKT    
Copyrights © ForumGastronomiczne.pl 2008-2016.