FORUM     OGŁOSZENIA    

STRONA GŁÓWNA / FORUM GASTRONOMICZNE / NIETYPOWE PYTANIE DOTYCZąCE ODLEGłOśCI STOłU OD PIECA
SZUKANA FRAZA: NOWE TEMATY    OSTATNIE KOMENTARZE    GORĄCE TEMATY   
FORUM GASTRONOMICZNE NOWY TEMAT
TEMAT FORUM:

NIETYPOWE PYTANIE DOTYCZąCE ODLEGłOśCI STOłU OD PIECA

Autor: misiek_mati

Tematy: 3
Wypowiedzi: 4
Post 1 napisany 2018-01-12 o godzinie 15:54:18.
Witam, mam takie pytanie a mianowicie chodzi mi o to, że otwieram lokal z pizzą na wynos. 

A pytanie brzmi czy odległość pomiędzy piecem a stołem chłodniczym do pizzy może mieć 70cm, czy to bedzie za mało. Zakładam że osoby wyrabiające pizze będą miały normalną posturę. Czy 70cm wystarczy? Bo tak to będzie się przedstawiało, czy kupić piec o 20 mniejszy ale w tedy już bym musiał na dwóch komorach wciąż pracować.

Pozdrawiam

REKLAMA
sklep gastronomiczny smartgast
Oferujemy znane marki STALGAST, HENDI, KROMET, RM, UNOX, REDFOX, LAINOX, RETIGO, CATERINA, ROBOT-COUPE, LOZAMET, SPOMASZ-NAKŁO w najniższych cenach w internecie!
Przekonaj się sam! http://smartgast.pl lub tel 880 301 130

Autor: smakoszek
forum

Wypowiedzi: 49
Post 2 napisany 2018-01-28 o godzinie 12:30:12.
Albo w jedną albo w drugą. Tu to wygląda jakbyś chciał zjeść ciastko i mieć ciastko ;)

Autor: Adam-maszyny

Wypowiedzi: 18
Post 3 napisany 2018-01-30 o godzinie 21:51:01.
Jaki  to piec  jednokomorowy ??? jakie  wymiary ???

Autor: misiek_mati

Tematy: 3
Wypowiedzi: 4
Post 4 napisany 2018-01-30 o godzinie 22:05:35.
Chciałem piec o wymiarach 120x100 dwu komorowy bo chciałem pracować na jednej komorze i móc wypić dwie 50cm pizzę w tym samym czasie kiedy będą dni z mniejszym nasileniem ruchu.

W końcu doszedłem do wniosku, że kupię mniejszy piec 100x85 z komorami 72x72 i będę pracował na dwóch komorach... 

Mam takie pytanie kolejne. Czy jak kupię piersi z kurczaka surowe to będę mógł doprawić, przekroić na pół i grilowac jeżeli nie mam obróbki wstępnej mięsa na miejscu. Czy to musi być porcjowane i przyprawiane w innym miejscu?

NOWE OGŁOSZENIA GASTRONOMICZNE

System zapisze Twoje dane:
Adres IP: 54.225.32.164
Data: 2018-07-17
Czas: 15:42:40
DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEMATU: NIETYPOWE PYTANIE DOTYCZąCE ODLEGłOśCI STOłU OD PIECA
Aby dodać odpowiedź do tematu należy się zalogować.

Jeśli nie masz konta, skorzystaj z bezpłatnej rejestracji.
FORUM GASTRONOMICZNE
Temat "nietypowe pytanie dotyczące odległości stołu od pieca" w grupie "otwieram lokal gastronomiczny"
OSTATNIO DODANE TEMATY: Lokal Lublin    Serwis wieży z napojami   

STRONA GŁÓWNA     O NAS     REGULAMIN     REKLAMA     KONTAKT    
Copyrights © ForumGastronomiczne.pl 2008-2016.