FORUM     OGŁOSZENIA    
 
STRONA GŁÓWNA / FORUM GASTRONOMICZNE / UWAGA! OSTRZEGAM PRZED USłUGAMI FIRMY CAPITAL & PRODUCTION GROUP LORD GRZEGORZ TREśCIńSKI!!!
SZUKANA FRAZA: NOWE TEMATY    OSTATNIE KOMENTARZE    GORĄCE TEMATY   
FORUM GASTRONOMICZNE NOWY TEMAT
TEMAT FORUM:

UWAGA! OSTRZEGAM PRZED USłUGAMI FIRMY CAPITAL & PRODUCTION GROUP LORD GRZEGORZ TREśCIńSKI!!!

Autor: Rafał Malarski


Wypowiedzi: 1
Post 1 napisany 2018-01-11 o godzinie 12:38:05.
Firma p. Grzegorza Treścińskiego powinna się zajmować zabudową foodtrucków. 

Tymczasem właściciel głównie zajmuje się pozyskiwaniem kolejnych klientów, od których wyłudza pieniądza w formie zaliczki, opłaca z nich swoje poprzednie długi, wynikające z niezrealizowanych zleceń, po czym oczywiście samochód stoi nieskończony, aż klient traci cierpliwość i zabiera go po czasie w opłakanym stanie.

W marcu 2017 zleciłem zabudowę Mercedesa 308 (kaczka). Termin, który p. Grzegorz sam sobie wyznaczył: koniec maja 2017. Do samego końca zwodził mnie, twierdząc, że wszystko będzie na czas i spokojnie mogę ustawiać się na kolejne imprezy gastronomiczne. Oczywiście pierwszy termin nie dotrzymany. Kolejny również. Potem kolejny i jeszcze jeden, itd. W sierpniu 2017 samochód zabrałem.

Okazało się, że bardzo wiele rzeczy zostało zrobionych niedbale: meble kompletnie nie nadające się do użytku gastronomicznego, izolacja nieskończona, podłoga nieskończona, dach dziurawy, instalacja gazowa bez jakichkolwiek papierów, zakupiona lodówka obita i porysowana.

P. Grzegorz ma potężne długi, więc próbuje się ratować kolejnymi zleceniami, o których z góry wie, że ich nie skończy, bo przecież nie ma pieniędzy na zakup materiałów! Ma też bardzo wiele spraw sądowych, w tym kilka już wyroków, jeden w zawieszeniu. Dodatkowo taka ciekawostka: na stronie www chwali się licencją brytyjskiej firmy - jest to firma założona przez członka rodziny, która została zamknięta ponad rok temu!

Oczywiście sprawa znajdzie swój finał w sądzie, ale wiem też, że są kolejni naiwni - parę tygodni temu chciał sprzedać mojego foodtrucka nowym, potencjalnym klientom za 40 tys. zł, chociaż doskonale wiedział, że jest wart po jego wypocinach max 10 tys.

Nie dajcie się oszukać!
 
REKLAMA
sklep gastronomiczny smartgast
Oferujemy znane marki STALGAST, HENDI, KROMET, RM, UNOX, REDFOX, LAINOX, RETIGO, CATERINA, ROBOT-COUPE, LOZAMET, SPOMASZ-NAKŁO w najniższych cenach w internecie!
Przekonaj się sam! http://smartgast.pl lub tel 880 301 130
 
Autor: LordProblemyRobertTrescinski


Wypowiedzi: 4
Post 2 napisany 2018-08-15 o godzinie 09:36:06.
Moge prosic o kontakt na priv? Chcialam prosic o porade lordproblemy@gmail.com
 
Autor: LordProblemyRobertTrescinski


Wypowiedzi: 4
Post 3 napisany 2019-02-03 o godzinie 00:13:16.
Uciekajcie jak najdalej! Nie pozostaje mi nic innego jak potwierdzić powyższe!
Nie ma znaczenia czy będziecie rozmawiać z Robertem Treścińskim czy Grzegorzem Treścińkim! Nigdy nie otrzymacie pojazdu za który zapłacicie w stanie zgodnym z podpisaną umową! Zdecydowanie nie polecam!!!

Schemat jest przeważnie ten sam!
1. Złotousty Pan Treściński będzie twierdził że wszystko zrobi, że ma ponad 10 lat doświadczenia, że zrobi mechanikę, lakiernictwo, instalację elektryczną, narysuje wszystko w autocad.
2. pierwsza płatność będzie niezbędna do rozpoczęcia prac.
3. prace się zaczną aż nagle otrzymacie informację że trzeba koniecznie coś kupić na już!!! Będzie to coś co może uniemożliwić dalszy przebieg prac, albo znacznie opóźni termin ukończenia pojazdu.
4. przeważnie idzie druga płatność i tu zaczynają się problemy!!! nagle telefon nie jest odbierany, prace spowalniają lub nie są wykonywane. W najlepszym wypadku można wysłuchać świetnych historii o tym że ktoś nie przychodził do pracy, że czeka się na dostawę materiałów albo że nie można czegoś zamówić bo inni kontrahenci nie zapłacili więc niestety nie są w stanie zamówić osprzętu.
5. jeżeli uda Ci się w końcu odzyskać pojazd to mechanika pojazdu na 100% nie będzie zregenerowana (nie mają tam fachowców  bo im nie płacą), fakturę VAT którą otrzymacie możecie wrzucić do kosza bo firmy Panów Treścińskich w większości przypadków nie są Vatowcami.

Nie życzę nikomu przygód z tymi Panami z Rybnika. Szkoda zdrowia, nerwów, czasu i pieniędzy.
 
NOWE OGŁOSZENIA GASTRONOMICZNE
 

System zapisze Twoje dane:
Adres IP: 54.242.115.55
Data: 2019-03-21
Czas: 16:45:38
DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEMATU: UWAGA! OSTRZEGAM PRZED USłUGAMI FIRMY CAPITAL & PRODUCTION GROUP LORD GRZEGORZ TREśCIńSKI!!!
Aby dodać odpowiedź do tematu należy się zalogować.

Jeśli nie masz konta, skorzystaj z bezpłatnej rejestracji.
FORUM GASTRONOMICZNE
Temat "uwaga! ostrzegam przed usługami firmy capital & production group lord grzegorz treściński!!!" w grupie "mobilna gastronomia"
OSTATNIO DODANE TEMATY: Syfon do bitej śmietany    Foodtruck w pobliżu lokal z ogródkami letnimi   
 
STRONA GŁÓWNA     O NAS     REGULAMIN     REKLAMA     KONTAKT    
Copyrights © ForumGastronomiczne.pl 2008-2016.