FORUM     OGŁOSZENIA    

STRONA GŁÓWNA / FORUM GASTRONOMICZNE / UWAGA! OSTRZEGAM PRZED USłUGAMI FIRMY CAPITAL & PRODUCTION GROUP LORD GRZEGORZ TREśCIńSKI!!!
SZUKANA FRAZA: NOWE TEMATY    OSTATNIE KOMENTARZE    GORĄCE TEMATY   
FORUM GASTRONOMICZNE NOWY TEMAT
TEMAT FORUM:

UWAGA! OSTRZEGAM PRZED USłUGAMI FIRMY CAPITAL & PRODUCTION GROUP LORD GRZEGORZ TREśCIńSKI!!!

Autor: Rafał Malarski

Wypowiedzi: 1
Post 1 napisany 2018-01-11 o godzinie 12:38:05.
Firma p. Grzegorza Treścińskiego powinna się zajmować zabudową foodtrucków. 

Tymczasem właściciel głównie zajmuje się pozyskiwaniem kolejnych klientów, od których wyłudza pieniądza w formie zaliczki, opłaca z nich swoje poprzednie długi, wynikające z niezrealizowanych zleceń, po czym oczywiście samochód stoi nieskończony, aż klient traci cierpliwość i zabiera go po czasie w opłakanym stanie.

W marcu 2017 zleciłem zabudowę Mercedesa 308 (kaczka). Termin, który p. Grzegorz sam sobie wyznaczył: koniec maja 2017. Do samego końca zwodził mnie, twierdząc, że wszystko będzie na czas i spokojnie mogę ustawiać się na kolejne imprezy gastronomiczne. Oczywiście pierwszy termin nie dotrzymany. Kolejny również. Potem kolejny i jeszcze jeden, itd. W sierpniu 2017 samochód zabrałem.

Okazało się, że bardzo wiele rzeczy zostało zrobionych niedbale: meble kompletnie nie nadające się do użytku gastronomicznego, izolacja nieskończona, podłoga nieskończona, dach dziurawy, instalacja gazowa bez jakichkolwiek papierów, zakupiona lodówka obita i porysowana.

P. Grzegorz ma potężne długi, więc próbuje się ratować kolejnymi zleceniami, o których z góry wie, że ich nie skończy, bo przecież nie ma pieniędzy na zakup materiałów! Ma też bardzo wiele spraw sądowych, w tym kilka już wyroków, jeden w zawieszeniu. Dodatkowo taka ciekawostka: na stronie www chwali się licencją brytyjskiej firmy - jest to firma założona przez członka rodziny, która została zamknięta ponad rok temu!

Oczywiście sprawa znajdzie swój finał w sądzie, ale wiem też, że są kolejni naiwni - parę tygodni temu chciał sprzedać mojego foodtrucka nowym, potencjalnym klientom za 40 tys. zł, chociaż doskonale wiedział, że jest wart po jego wypocinach max 10 tys.

Nie dajcie się oszukać!

REKLAMA
sklep gastronomiczny smartgast
Oferujemy znane marki STALGAST, HENDI, KROMET, RM, UNOX, REDFOX, LAINOX, RETIGO, CATERINA, ROBOT-COUPE, LOZAMET, SPOMASZ-NAKŁO w najniższych cenach w internecie!
Przekonaj się sam! http://smartgast.pl lub tel 880 301 130

Autor: LordProblemyRobertTrescinski

Wypowiedzi: 1
Post 2 napisany 2018-08-15 o godzinie 09:36:06.
Moge prosic o kontakt na priv? Chcialam prosic o porade lordproblemy@gmail.com

NOWE OGŁOSZENIA GASTRONOMICZNE

System zapisze Twoje dane:
Adres IP: 54.162.159.33
Data: 2018-09-25
Czas: 12:55:40
DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEMATU: UWAGA! OSTRZEGAM PRZED USłUGAMI FIRMY CAPITAL & PRODUCTION GROUP LORD GRZEGORZ TREśCIńSKI!!!
Aby dodać odpowiedź do tematu należy się zalogować.

Jeśli nie masz konta, skorzystaj z bezpłatnej rejestracji.
FORUM GASTRONOMICZNE
Temat "uwaga! ostrzegam przed usługami firmy capital & production group lord grzegorz treściński!!!" w grupie "mobilna gastronomia"
OSTATNIO DODANE TEMATY: Ser do zapiekanek ???    System pracy z dostawcami - Jaki?   

STRONA GŁÓWNA     O NAS     REGULAMIN     REKLAMA     KONTAKT    
Copyrights © ForumGastronomiczne.pl 2008-2016.