FORUM     OGŁOSZENIA    

STRONA GŁÓWNA / FORUM GASTRONOMICZNE / WADLIWA WENTYLACJA W PRACY, SZKODLIWE OPARY TłUSZCZU
SZUKANA FRAZA: NOWE TEMATY    OSTATNIE KOMENTARZE    GORĄCE TEMATY   
FORUM GASTRONOMICZNE NOWY TEMAT
TEMAT FORUM:

WADLIWA WENTYLACJA W PRACY, SZKODLIWE OPARY TłUSZCZU

Autor: Muras

Wypowiedzi: 1
Post 1 napisany 2018-01-06 o godzinie 20:33:35.
Witam w nowej pracy, w której się zatrudniłem jest strasznie wadliwa wentylacja. Kuchnia znajduję się w kamienicy w centrum miasta. Okap kuchenny praktycznie nie działa, w kuchni brak jest jakiegokolwiek obiegu powietrza, do tego ciągle działająca frytura, grill pozostawiają w powietrzu opary tłuszczu. Zdarzyło mi się że po paru godzinach pracy zaczynała boleć mnie głowa, cała moja odzież robocza bardzo intensywnie śmierdzi tłuszczem, a wczoraj po 11 h pracy w gardle zebrał Mi się tłuszcz którego nie mogłem się pozbyć, zupełnie jakby mi ktoś wysmarował gardło olejem.
Czy miał ktoś już taka sytuację? Czy powinienem jak najszybciej zmienić pracę ? Czy jest to w jakimś stopniu trujące czy po prostu przesadzam.
Dodam tylko że mam dopiero 2 lata doświadczenia w gastronomii.
Pozdrawiam

REKLAMA
sklep gastronomiczny smartgast
Oferujemy znane marki STALGAST, HENDI, KROMET, RM, UNOX, REDFOX, LAINOX, RETIGO, CATERINA, ROBOT-COUPE, LOZAMET, SPOMASZ-NAKŁO w najniższych cenach w internecie!
Przekonaj się sam! http://smartgast.pl lub tel 880 301 130

Autor: dreamgirl327

Wypowiedzi: 2
Post 2 napisany 2018-01-07 o godzinie 16:28:44.
Czesc. Po pierwsze zastaawiam sie kto dopuscil do dzialania kuchni z brakiem wentylacji. Jest to niezgodne z prawem i niezdrowe. Opary tluszczu unoszace sie po kuchni sa nie tylko trujace i mimo braku jakis wielkich, natychmiastowych efektow ubocznych( choc u ciebie muszsa byc one tak wielkie, ze az boli cie glowa. Sic!) to ich dlugotrwale wdychanie prowadzi do rozwoju nowotworu. Na twoim miejscu zmienilabym prace. Zdrowie jest najwazniejsze.

Autor: bialyk

Wypowiedzi: 3
Post 3 napisany 2018-01-11 o godzinie 21:17:41.
Szkoda zdrowia, może z szefem udałoby się coś ustalić?

NOWE OGŁOSZENIA GASTRONOMICZNE

System zapisze Twoje dane:
Adres IP: 54.167.126.106
Data: 2018-01-23
Czas: 14:27:57
DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEMATU: WADLIWA WENTYLACJA W PRACY, SZKODLIWE OPARY TłUSZCZU
Aby dodać odpowiedź do tematu należy się zalogować.

Jeśli nie masz konta, skorzystaj z bezpłatnej rejestracji.
FORUM GASTRONOMICZNE
Temat "wadliwa wentylacja w pracy, szkodliwe opary tłuszczu" w grupie "forum ogÓlne"
OSTATNIO DODANE TEMATY: Naprawa i Serwis Urządzeń Chłodniczych | Warszawa    Naprawa i Serwis Urządzeń Chłodniczych | Warszawa   

STRONA GŁÓWNA     O NAS     REGULAMIN     REKLAMA     KONTAKT    
Copyrights © ForumGastronomiczne.pl 2008-2016.