FORUM     OGŁOSZENIA    

STRONA GŁÓWNA / FORUM GASTRONOMICZNE / COFFEE BIKE
SZUKANA FRAZA: NOWE TEMATY    OSTATNIE KOMENTARZE    GORĄCE TEMATY   
FORUM GASTRONOMICZNE NOWY TEMAT
TEMAT FORUM:

COFFEE BIKE

Autor: alobanova98

Wypowiedzi: 1
Post 1 napisany 2017-10-14 o godzinie 07:20:38.
Czesc wam. Zdarza mi sie czasem cos usmazyc i sprzedac i bardzo mi sie to podoba :) Mysle a własciwie zaczynam budowe Coffee Bike i tu mam prosbe do osób posiadajace takie cacko. Szukam shematu, podpowiedzi czy tez  instalacji maszyny do do pazenia kawy przy pomocy gazu. Chodzi o podzespoły ktore musza sie znajdowac na pokładzie aby wszystko ze soba grało. Wiem ze musze miac maszyne do kawy na gaz, jakis zbiornik na wode, pompe, jakis filtr czy zmiekczacz, młynek itd.
Czy ktos moze sie podzielic doswiatczeniem prosze.

REKLAMA
sklep gastronomiczny smartgast
Oferujemy znane marki STALGAST, HENDI, KROMET, RM, UNOX, REDFOX, LAINOX, RETIGO, CATERINA, ROBOT-COUPE, LOZAMET, SPOMASZ-NAKŁO w najniższych cenach w internecie!
Przekonaj się sam! http://smartgast.pl lub tel 880 301 130

Autor: Stokrotka

Tematy: 4
Wypowiedzi: 9
Post 2 napisany 2017-10-15 o godzinie 12:07:51.
Są sieciówki które tym się zajmują może warto wejść z nimi w współpracę gdyż przepisy co do tego typu "lokalu" wiele sanepidów interpretuje na swój sposób i czasem mała firma nie znaczy nic a przy dużych się nie czepiają bo trzymają poziom jakości.

Autor: Fazer

Wypowiedzi: 3
Post 3 napisany 2017-10-26 o godzinie 14:17:56.
Gra nie warta świeczki jak dla mnie.

Autor: Czescidogastronomii.pl

Wypowiedzi: 5
Post 4 napisany 2017-10-31 o godzinie 11:41:40.
alobanova98 napisał(a) w dniu 2017-10-14 o godzinie 07:20:38:
Czesc wam. Zdarza mi sie czasem cos usmazyc i sprzedac i bardzo mi sie to podoba :) Mysle a własciwie zaczynam budowe Coffee Bike i tu mam prosbe do osób posiadajace takie cacko. Szukam shematu, podpowiedzi czy tez  instalacji maszyny do do pazenia kawy przy pomocy gazu. Chodzi o podzespoły ktore musza sie znajdowac na pokładzie aby wszystko ze soba grało. Wiem ze musze miac maszyne do kawy na gaz, jakis zbiornik na wode, pompe, jakis filtr czy zmiekczacz, młynek itd.
Czy ktos moze sie podzielic doswiatczeniem prosze.

Witaj, jeśli dalej jesteś zainteresowany takim rozwiązaniem napisz do nas bok@czescidogastronomii.pl pomożemy Ci  w tym temacie.

Napewno potrzebujesz ekspres do kawy gazowy, do tego 2 zbiorniki na wodę (czystą oraz brudną) do tego będzie potrzebne urządzenie do podtrzymania ciśnienia między zbiornikiem a ekspresem. (oczywiście można bez, natomiast ekspres może się zapowietrzyć i nie będziesz sprzedawać kawy :p

Ponadto młynek do kawy, kasa fiskalna, akumulatory oraz urządzenie do zmiany napięcia tak aby młynek i kasa mogły pracować.

W razie czego zapraszam do kontaktu. Wszystkie elementy mamy w swojej ofercie.
Oferujemy części zamienne do profesjonalnych urządzeń gastronomicznych. www.czescidogastronomii.pl

NOWE OGŁOSZENIA GASTRONOMICZNE

System zapisze Twoje dane:
Adres IP: 54.221.76.68
Data: 2017-12-11
Czas: 08:48:46
DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEMATU: COFFEE BIKE
Aby dodać odpowiedź do tematu należy się zalogować.

Jeśli nie masz konta, skorzystaj z bezpłatnej rejestracji.
FORUM GASTRONOMICZNE
Temat "coffee bike" w grupie "forum ogÓlne"
OSTATNIO DODANE TEMATY: KUCHNIA GAZOWA Z PIEKARNIKIEM    Produkcja garmażeryjna w piwnicy   

STRONA GŁÓWNA     O NAS     REGULAMIN     REKLAMA     KONTAKT    
Copyrights © ForumGastronomiczne.pl 2008-2016.