FORUM     OGŁOSZENIA    
 
STRONA GŁÓWNA / FORUM GASTRONOMICZNE / OTWARCIE LOKALU - WYPOSAżENIE
SZUKANA FRAZA: NOWE TEMATY    OSTATNIE KOMENTARZE    GORĄCE TEMATY   
FORUM GASTRONOMICZNE NOWY TEMAT
TEMAT FORUM:

OTWARCIE LOKALU - WYPOSAżENIE

Autor: Joasietta


Wypowiedzi: 1
Post 1 napisany 2015-12-04 o godzinie 15:48:00.
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Jestem tu nowa, cieszę się że istnieje forum, na którym można zasięgnąć rady doświadczonych osób mających styczność z gastronomią. 
Otwieram zajazd w niedużej miejscowości turystycznej. Jestem na etapie wykańczania i urządzania lokalu. Jak już pisałam lokal będzie zajazdem, w którym będą podawane obiady, również w sprzedaży będzie alkohol. 
Potrzebuję w tej chwili rady odnośnie lady barowej. Mniej więcej wiem jak ma wyglądać. Mam dylemat odnośnie tego, czy ma być to lada murowana, czy taka wstawiana - robiona na zamówienie. Jak również poszukuję wykonawców takiej lady oraz mebli, które będą stać za barem. Jaką kwotę powinnam zarezerwować na wykonanie takiej lady?
Pozdrawiam serdecznie.
 
REKLAMA
sklep gastronomiczny smartgast
Oferujemy znane marki STALGAST, HENDI, KROMET, RM, UNOX, REDFOX, LAINOX, RETIGO, CATERINA, ROBOT-COUPE, LOZAMET, SPOMASZ-NAKŁO w najniższych cenach w internecie!
Przekonaj się sam! http://smartgast.pl lub tel 880 301 130
 
Autor: smakoszek
forumforum

Wypowiedzi: 92
Post 2 napisany 2015-12-15 o godzinie 11:12:08.
To zależy na która się ostatecznie zdecydujesz, ale kilka tysięcy powinnaś liczyć. Ja osobiście bym zamontował murowaną ze względu na jej stabilność, ale z drugiej strony wstawiana może ciekawiej wyglądać. Wybór nalezy od Ciebie.
 
Autor: gastromex
forumforumforumforumforum

Wypowiedzi: 261
Post 3 napisany 2015-12-16 o godzinie 08:50:52.
Jeśli zajazd to łądna jest drewniana z marmurowym blatem
 
Autor: Mikronimia


Wypowiedzi: 9
Post 4 napisany 2016-03-25 o godzinie 23:38:56.
Skontaktuj się z firmą GORT oni mają wyposażenie do lokali gastronomicznych a że to polska firma to ceny też mają dobre :) A jakośc bardzo wysoka, na www.gort.pl mają sporo informacji
 
otwarcie lokalu - wyposażenie
Autor: Evelinum


Wypowiedzi: 24
Post 5 napisany 2017-02-07 o godzinie 22:29:49.
jeżeli zamierzasz otworzyć restauracje na pewno potrzebujesz wyposażenie polecam to z hybryda-gastro.pl
 
Autor: MartaA


Wypowiedzi: 1
Post 6 napisany 2017-04-03 o godzinie 20:16:54.
ALBO Wyposażenie Sklepów i Gastronomii, mają własną fabrykę mebli, produkują meble pod wymiar przeznaczone właśnie dla pomieszczeń użytkowych - lady, regały, witryny z oświetleniem i bez oświetlenia. Zdecydowanie znają się na rzeczy. Pozdrawiam! Powodzenia!
 
Autor: Planownia


Wypowiedzi: 1
Post 7 napisany 2017-08-13 o godzinie 10:48:13.
Polecam firmę www.dlasklepu.pl niskie ceny , produkcja mebli pod wymiar i projekt zgodny z wymogami.
 
Autor: sanqi


Wypowiedzi: 4
Post 8 napisany 2017-11-13 o godzinie 08:53:24.
Sprawdź sobie meble do kawiarni z Hagea.pl, designerskie, fajne krzesła, stoliki, są ważne.
 
Autor: ola098


Wypowiedzi: 2
Post 9 napisany 2020-04-20 o godzinie 10:28:07.
Jeśli szukasz nowoczesnych lamp, które na pewno zachwycą Twoich klientów to warto zajrzeć na https://sklep.argon-lampy.pl/kategoria/lampy] sklep z oświetleniem online [/url] Myślę, że znajdziesz tam coś do swojego lokalu.
 
NOWE OGŁOSZENIA GASTRONOMICZNE
 

System zapisze Twoje dane:
Adres IP: 18.117.182.179
Data: 2024-04-19
Czas: 07:14:28
DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEMATU: OTWARCIE LOKALU - WYPOSAżENIE
Aby dodać odpowiedź do tematu należy się zalogować.

Jeśli nie masz konta, skorzystaj z bezpłatnej rejestracji.
FORUM GASTRONOMICZNE
Temat "otwarcie lokalu - wyposażenie" w grupie "otwieram lokal gastronomiczny"
OSTATNIO DODANE TEMATY: samochód gastronomiczny    HoReCa dofinansowanie dotacje   
 
STRONA GŁÓWNA     O NAS     REGULAMIN     REKLAMA     KONTAKT    
Copyrights © ForumGastronomiczne.pl 2008-2016.