FORUM     OGŁOSZENIA    

STRONA GŁÓWNA / FORUM GASTRONOMICZNE / KRóTKI PORADNIK WYPOSAżENIA BARU BISTRO.
SZUKANA FRAZA: NOWE TEMATY    OSTATNIE KOMENTARZE    GORĄCE TEMATY   
FORUM GASTRONOMICZNE NOWY TEMAT
TEMAT FORUM:

KRóTKI PORADNIK WYPOSAżENIA BARU BISTRO.

Krótki poradnik wyposażenia baru bistro.
Autor: GastroGal

Tematy: 2
Wypowiedzi: 21
Post 1 napisany 2014-08-07 o godzinie 13:38:05.
Witam
Zapraszam do przeczytania krótkiej lektury na temat wyposażenia baru bistro. Być może komuś będzie przydatne. 

http://blog.gastrogal.com.pl/wyposazenie-baru-bistro/

Proszę oczywiście nie sugerować się wszystkim co jest wypisane ponieważ każda inwestycja to inna specyfika, ale sam artykuł myślę że jest trochę pomocny. 

Pozdrawiam
www.GastroGal.pl - kompleksowe wyposażenie gastronomii

Dealer: Stalgast, Hendi, EuroGast, Soda, TomGast, Kromet, Lozamet, Dora Metal, MaGa, Spomasz Nakło, Mesko, Mawi, Bolarus, Fagor, RM Gastro, Brema, UNOX, Miele, Winterhalter, Rational, Roller Grill, Robot Coupe, Fetco, Mussana, Dr.Weigert

REKLAMA
sklep gastronomiczny smartgast
Oferujemy znane marki STALGAST, HENDI, KROMET, RM, UNOX, REDFOX, LAINOX, RETIGO, CATERINA, ROBOT-COUPE, LOZAMET, SPOMASZ-NAKŁO w najniższych cenach w internecie!
Przekonaj się sam! http://smartgast.pl lub tel 880 301 130

Autor: ADMIN
forumforum

Tematy: 14
Wypowiedzi: 86
Post 2 napisany 2014-08-07 o godzinie 17:04:07.
Zajmuje się pozycjonowaniem od 11 lat i takiego spamu jaki jest w treści tego bloga dawno już nie widziałem więc życzę dużo szczęścia i sukcesów w google.

Post 3 napisany 2014-08-08 o godzinie 08:14:22.
Witam
Może mi Pan Admin wytłumaczyć o co chodzi ? " Spamu jaki jest w treści tego bloga  " Szczerze nie mogę zrozumieć o co chodzi. 

Pozdrawiam.

Dealer: Stalgast, Hendi, EuroGast, Soda, TomGast, Kromet, Lozamet, Dora Metal, MaGa, Spomasz Nakło, Mesko, Mawi, Bolarus, Fagor, RM Gastro, Brema, UNOX, Miele, Winterhalter, Rational, Roller Grill, Robot Coupe, Fetco, Mussana, Dr.Weigert

Autor: ADMIN
forumforum

Tematy: 14
Wypowiedzi: 86
Post 4 napisany 2014-08-08 o godzinie 08:38:24.
GastroGal napisał(a) w dniu 2014-08-08 o godzinie 08:14:22:
Witam
Może mi Pan Admin wytłumaczyć o co chodzi ? \" Spamu jaki jest w treści tego bloga  \" Szczerze nie mogę zrozumieć o co chodzi. 

Pozdrawiam.

Bardzo mi przykro ale w tej sprawie odsyłam do wyszukiwarki google, proszę tam szukać informacji co jest źle w treści i kodzie tego bloga. Błędy widać odrazu więc nie wiem czego Pan nie może zrozumieć.

Post 5 napisany 2014-08-08 o godzinie 08:43:21.
Domyślam się o co chodzi. Dziękuje za podpowiedź. 

Raz jeszcze pozdrawiam. :)

Autor: ladyshining1

Wypowiedzi: 4
Post 6 napisany 2014-11-18 o godzinie 23:15:21.
pozycjonowanie nie jest łatwą sprawą, sama kiedyś to zawaliłam. Dlatego też w ostatnim czasie, gdy potrzebuję się wybiś postanowiłam korzystać z usług firm, które się tym zajmują, tutaj Rocketsite akurat dla mnie wykonuje takie prace. Przyjemna współpraca, szczerze polecam.

Autor: natalka14

Wypowiedzi: 6
Post 7 napisany 2015-08-18 o godzinie 10:54:10.
Myślę, że w krótkim poradniku baru bistro nie sposób nie wspomnieć  o rozwiązaniach systemowych.  Portal z menu, aplikacja z menu na tablecie, systemy przywoływawcze np. wibrujące podkładki  dla lepszej komunikacji kuchnia kelner czy terminale dotykowe- o ile przyjemniejsza i szybsza jest wtedy obsługa, i ile milszy pobyt w lokalu J

Autor: jozef.kwiatkowski85@gmail.com
forum

Wypowiedzi: 37
Post 8 napisany 2018-11-26 o godzinie 16:28:25.
Bardzo dobry poradnik. Po jego przeczytaniu wiedziałem dużo więcej, co do zakupu swojego sprzętu gastronomicznego. Wybrałem w końcu sprzęt od https://multigastro.pl/ i puki co jestem zadowolony.

NOWE OGŁOSZENIA GASTRONOMICZNE

System zapisze Twoje dane:
Adres IP: 3.228.220.31
Data: 2020-08-10
Czas: 03:44:03
DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEMATU: KRóTKI PORADNIK WYPOSAżENIA BARU BISTRO.
Aby dodać odpowiedź do tematu należy się zalogować.

Jeśli nie masz konta, skorzystaj z bezpłatnej rejestracji.
FORUM GASTRONOMICZNE
Temat "krótki poradnik wyposażenia baru bistro. " w grupie "forum ogÓlne"
TAGI: wyposażenie gastronomii (32)    urządzenia gastronomiczne (37)    wyposażenie kuchni (19)    wyposażenie (15)   
OSTATNIO DODANE TEMATY: Mała gastronomia a warzywniak    System WMS w branży gastronomicznej   

STRONA GŁÓWNA     O NAS     REGULAMIN     REKLAMA     KONTAKT    
Copyrights © ForumGastronomiczne.pl 2008-2016.