FORUM     OGΜSZENIA

STRONA G紟NA / OGΜSZENIA GASTRONOMICZNE / KUCHARZ/ KUCHARKA / POMOC KUCHENNA
OGΜSZENIA GASTRONOMICZNE
SPRZEDAM (1666)
KUPI (92)
WYNAJM (121)
DO WYNAJ犴IA (77)
ZAMIENI (3)
POZOSTAΒ (269)
ZAINWESTUJ (5)
SZUKAM INWESTORA (30)
POSZUKUJ PRACY (21)
ZATRUDNI (503)
OGΜSZENIA GASTRONOMICZNE ZATRUDNI DODAJ OGΜSZENIE

DANE KONTAKTOWE
Anna Pasik
Firma: Dussmann.pl
Telefon: 787096990
Adres e-mail: a.pasik@dussmann.pl
Miasto: Warszawa

DANE U玆TKOWNIKA
Doda: Firma
Ilo嗆 og這sze: 2
Data dodania: 2024-03-13
Czas dodania: 10:54:52
Statystyki og這szenia: 89
Kucharz/ Kucharka / Pomoc Kuchenna

Typ og這szenia: ZATRUDNI

KUCHARZ/ KUCHARKA/ POMOC KUCHENNA
Miejsce pracy: Zakroczym lub Warszawa

Wymagane badania sanitarno – epidemiologiczne

Oferujemy:
• Praca w godzinach rannych lub nocnych , w zale積o軼i od miejsca pracy
• Praca w dni robocze
• Praca na umow zlecenie z mo磧iwo軼i przej軼ia na umow o prac po okresie pr鏏nym
• DODATKI - ubezpieczenie na 篡cie, opieka medyczna, dop豉ta do pakietu sportowego i medycznego
Oczekujemy:
• Wa積e orzeczenie do cel闚 sanitarno-epidemiologicznych
• Mile widziane do鈍iadczenie na podobnym stanowisku
Zadania:
• Praca na kuchni ciep貫j i zimnej, w sto堯wce pracowniczej
• Przygotowanie posi趾闚 lub pomoc kucharzowi - g堯wnie kuchnia polska
• Utrzymywanie porz康ku na stanowisku pracy
• Przestrzeganie zasad HACCP
Zainteresowane osoby prosz przesy豉 CV za pomoc przycisku aplikowania. Lub Kontakt tel. 787096990

GALERIA ZDJ岊

(kliknij na zdj璚ie aby powi瘯szy)

STRONA G紟NA     O NAS     REGULAMIN     REKLAMA     KONTAKT