FORUM     OGΜSZENIA

STRONA G紟NA / OGΜSZENIA GASTRONOMICZNE / PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY HORECA
OGΜSZENIA GASTRONOMICZNE
SPRZEDAM (1626)
KUPI (92)
WYNAJM (103)
DO WYNAJ犴IA (72)
ZAMIENI (3)
POZOSTAΒ (236)
ZAINWESTUJ (3)
SZUKAM INWESTORA (26)
POSZUKUJ PRACY (21)
ZATRUDNI (490)
OGΜSZENIA GASTRONOMICZNE ZATRUDNI DODAJ OGΜSZENIE

DANE KONTAKTOWE
MAKRO
Firma: MAKRO Polska
Telefon: 225000000
Adres e-mail: rekrutacja@makro.pl
Miasto: Wroc豉w

DANE U玆TKOWNIKA
Doda: MAKRO
Ilo嗆 og這sze: 1
Data dodania: 2020-05-15
Czas dodania: 11:44:04
Statystyki og這szenia: 15
Przedstawiciel Handlowy HoReCa

Typ og這szenia: ZATRUDNI

JE浩LI:
•tak jak my patrzysz w przysz這嗆 z optymizmem
•osi庵asz znakomite wyniki i wci捫 chcesz udowadnia, 瞠 sta Ci na wi璚ej
•masz bogate do鈍iadczenie w sektorze HoReCa i zale篡 Ci na zrobieniu kolejnego kroku w swojej karierze
•my郵isz o wsp馧pracy z klientami premium
•kuchnia w這ska lub azjatycka s Ci szczeg鏊nie bliskie
Do陰cz do lidera rynku HoReCa ,naszego zespo逝 profesjonalnych Przedstawicieli Handlowych nastawionych na ekspansj i nie zatrzymuj帷ych si pomimo nowej rzeczywisto軼i.
WYMAGANIA:
•minimum dwuletnie do鈍iadczenie w aktywnej, bezpo鈔edniej sprzeda篡 oraz kontakcie z klientem;
•bardzo dobra znajomo嗆 sektora HoReCa
•zaawansowane negocjacje, zarz康zanie bud瞠tem i umiej皻no軼i analityczne
•czynne prawo jazdy kat. B

CZEKA NA CIEBIE:
•umowa o prac i mo磧iwo嗆 rozwoju zawodowego w dynamicznej, mi璠zynarodowej firmie – jeste鄉y liderem w bran篡 handlu hurtowego
•bogaty pakiet socjalny (m.in. pakiet prywatnej opieki medycznej, zni磬i na zakupy w MAKRO)
•przyjazn i nieformaln atmosfer pracy
•s逝瘺owy samoch鏚, laptop i telefon kom鏎kowy

TWOJE G紟NE ZADANIA :
•pozyskiwanie nowych klient闚 i budowanie d逝gotrwa造ch relacji
•identyfikacja potrzeb klient闚 oraz profesjonalne doradztwo w zakresie rozwoju na rynku HoReCa
•realizacja cel闚 sprzeda篡
•pozyskiwanie i przekazywanie wiedzy dotycz帷ej trend闚 rynkowych
•przygotowywanie raport闚 i analiz
•ci庵造 rozw鎩 swoich kompetencji sprzeda穎wych

GALERIA ZDJ岊

(kliknij na zdj璚ie aby powi瘯szy)

STRONA G紟NA     O NAS     REGULAMIN     REKLAMA     KONTAKT