FORUM     OGΜSZENIA

STRONA G紟NA / OGΜSZENIA GASTRONOMICZNE / CUKIERNIK- PIEKARNIA I RESTAURACJA PAUL
OGΜSZENIA GASTRONOMICZNE
SPRZEDAM (1636)
KUPI (93)
WYNAJM (103)
DO WYNAJ犴IA (72)
ZAMIENI (3)
POZOSTAΒ (234)
ZAINWESTUJ (5)
SZUKAM INWESTORA (25)
POSZUKUJ PRACY (23)
ZATRUDNI (490)
OGΜSZENIA GASTRONOMICZNE ZATRUDNI DODAJ OGΜSZENIE

DANE KONTAKTOWE
Izabela Sa豚ut
Firma: Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.
Telefon: 571296799
Adres e-mail: rekrutacja.fs@lagardere-tr.pl
Miasto: Warszawa

DANE U玆TKOWNIKA
Doda: Izabela_Lagardere
Ilo嗆 og這sze: 2
Data dodania: 2018-05-07
Czas dodania: 20:56:01
Statystyki og這szenia: 222
Cukiernik- piekarnia i restauracja PAUL

Typ og這szenia: ZATRUDNI

PAUL to po陰czenie francuskiej piekarni i restauracji, kt鏎ej dum jest doskona貫 pieczywo, wypiekane na miejscu wed逝g tradycyjnych receptur. To miejsce mo瞠sz wsp馧tworzy razem z nami- podziel si swoj pozytywn energi!

Restauracja Paul mieszcz帷a si przy ul. Emilii Plater 53, poszukuje kandydat闚 na stanowisko:

CUKIERNIK

G紟NE ZADANIA:
- przygotowanie wypiek闚 zgodnie ze standardami sieci
- umiej皻ne zarz康zanie sk豉dnikami w kuchni
- dbanie o czysto嗆 stanowiska pracy

OD KANDYDAT紟 OCZEKUJEMY:

- wykszta販enia kierunkowego (szukamy r闚nie os鏏 w trakcie nauki)
- gotowo軼i do rozwoju oraz podejmowania nowych wyzwa
- umiej皻no軼i pracy w zespole
- znajomo軼i systemu HACCP
- aktualnej ksi捫eczki do cel闚 sanitarno- epidemiologicznych
- pasji, energii i zaanga穎wania

OFERUJEMY:

- Zatrudnienie na podstawie umowy o prac
- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatek za zmiany nocne
- Premie kwartalne
- Uczestnictwo w rozwoju sieci: mo磧iwo嗆 rozwoju zawodowego i awansu
- Prac w m這dym zespole, mi陰 atmosfer
- Atrakcyjne godziny pracy (restauracja czynna do 18:00, wolne niedziele)
- zni磬 -50% w kawiarniach i restauracjach nale膨cych do sieci
- Kart Multisport
- Program „Pole przyjaciela”

Osoby zainteresowane prosimy o przes豉nie swojego CV na adres:
rekrutacja.fs@lagardere-tr.pl

Prosimy o do陰czenie klauzuli:
„Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezb璠nych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustaw o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 z 1997 r., poz.883)”
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

GALERIA ZDJ岊

(kliknij na zdj璚ie aby powi瘯szy)

STRONA G紟NA     O NAS     REGULAMIN     REKLAMA     KONTAKT