FORUM     OGŁOSZENIA    

STRONA GŁÓWNA / FORUM GASTRONOMICZNE / FEROMONY CZY MOG± POMóć?
SZUKANA FRAZA: NOWE TEMATY    OSTATNIE KOMENTARZE    GORˇCE TEMATY   
FORUM GASTRONOMICZNE NOWY TEMAT
TEMAT FORUM:

FEROMONY CZY MOG± POMóć?

Autor: zdr

Tematy: 2
Wypowiedzi: 8
Post 1 napisany 2023-11-22 o godzinie 09:36:20.
Chciałbym wypróbować feromonów na ludziach z pracy pod wpływem pewnej publikacji o zachowaniach w pracy. Było tam napisane, ze ponoć feromoy mog± znacznie bardziej wpływac na atmosferę. Pytanie jednak czy kto¶ z Was testował i jak się to ma do rzeczywisto¶ci. I jakie wybrać?

REKLAMA
sklep gastronomiczny smartgast
Oferujemy znane marki STALGAST, HENDI, KROMET, RM, UNOX, REDFOX, LAINOX, RETIGO, CATERINA, ROBOT-COUPE, LOZAMET, SPOMASZ-NAKŁO w najniższych cenach w internecie!
Przekonaj się sam! http://smartgast.pl lub tel 880 301 130

Autor: starmilks

Wypowiedzi: 12
Post 2 napisany 2023-11-23 o godzinie 09:41:32.
zdr napisał(a) w dniu 2023-11-22 o godzinie 09:36:20:
Chciałbym wypróbować feromonów na ludziach z pracy pod wpływem pewnej publikacji o zachowaniach w pracy. Było tam napisane, ze ponoć feromoy mog± znacznie bardziej wpływac na atmosferę. Pytanie jednak czy kto¶ z Was testował i jak się to ma do rzeczywisto¶ci. I jakie wybrać?

Od dobrych 2 tygodni psikam się Pheromone essence tak więc pewn± opinie mogłem już sobie wyrobić. I .... działa. Ogólnie zapachu nie ma, powoduje natomiast pewne subtelne wibracje. Niby nie czuć zapachu, ale jednak widzi się różnicę. Trudno jest mi tutaj wytłumaczyć co się zmieniło, po prostu trzeba to samodzielnie przetestować. Oddziaływanie jest i na mnie i na otoczenie Je¶li chodzi o działanie na mnie to czuję się bardziej pewny siebie oraz mam więcej energii. Mam lepszy humor. Otoczenie również reaguje ponieważ jest pozytywniej nastawione, zwiększona uwaga. Nie żałuję, ze wypróbowałem.

Post 3 napisany 2023-11-23 o godzinie 10:10:55.
[font="Google Sans", Roboto, sans-serif]No no, widze że jest to raczej wyższa pólka feromonów ;) Nie wiem czy sobie kupię akurat te, wolałbym przetestować jakie¶ tańsze.....
[/color]

Post 4 napisany 2023-11-24 o godzinie 12:54:28.
Z tańszych z tego co widziałem s± Love Desire ale jest to co¶ innego niż Pheromone Essence Love desire działaj± tak jak podstawowe perfumy ale maj± w sobie również feromony. Jednak Pheromone essence to już skoncentrowana esencja. Sam poczytałem sobie opinie, zdecydowałem się na te drugie no i jak wynika z mojej recenzji wcze¶niej, nie żałuję. No cóż, nie jest to tania impreza, z drugiej strony jak sam widze,ze to działa to ciesze się, ze nie można ich dostać w byle jakiej drogerii w cenie 30 zł bo pewnie każdy by ich używał.

Post 5 napisany 2023-11-24 o godzinie 13:58:36.
[font="Google Sans", Roboto, sans-serif]raczej się ich stacjonarnie nie dostanie?
[/color]

Post 6 napisany 2023-11-28 o godzinie 11:53:00.
Raczej nie. Zamawiałem przez internet i z tego co wiem to s± jedynie dostępne wła¶nie przez internet. Tak jak pisałem nie jest to tak bardzo dostępna zabawa. Widziałam w sklepach czasami jakie¶ tanie feromony w cenie 30 czy 40 zł.... Ale w przypadku takich zapachów to raczej nie ma się co spodziewać, ze będzie dobrze działało na otoczenie. Czytałem, ze prawdziwe feromony musz± trochę kosztować.....

NOWE OGŁOSZENIA GASTRONOMICZNE

System zapisze Twoje dane:
Adres IP: 18.207.129.175
Data: 2024-02-26
Czas: 01:01:31
DODAJ ODPOWIED¬ DO TEMATU: FEROMONY CZY MOG± POMóć?
Aby dodać odpowiedĽ do tematu należy się zalogować.

Je¶li nie masz konta, skorzystaj z bezpłatnej rejestracji.
FORUM GASTRONOMICZNE
Temat "feromony czy mog± pomóć? " w grupie "forum ogÓlne"
OSTATNIO DODANE TEMATY: Dostawa w gastronomii    Przyprawy dla gastronomii   

STRONA GŁÓWNA     O NAS     REGULAMIN     REKLAMA     KONTAKT    
Copyrights © ForumGastronomiczne.pl 2008-2016.