FORUM     OGŁOSZENIA    

STRONA GŁÓWNA / FORUM GASTRONOMICZNE / WYPOSAżENIE GASTRONOMICZNE - DO RESTAURACJI?
SZUKANA FRAZA: NOWE TEMATY    OSTATNIE KOMENTARZE    GORĄCE TEMATY   
FORUM GASTRONOMICZNE NOWY TEMAT
TEMAT FORUM:

WYPOSAżENIE GASTRONOMICZNE - DO RESTAURACJI?

Autor: Rebsen

Tematy: 6
Wypowiedzi: 20
Post 1 napisany 2021-07-09 o godzinie 18:05:40.
Witam!
Szukam dobrej hurtowni z wyposażeniem gastronomicznym do współpracy. Gdzie mogę liczyć na topowe marki, szeroki wybór i rozsądne ceny. Pozdrawiam i z góry dziękuję :)

REKLAMA
sklep gastronomiczny smartgast
Oferujemy znane marki STALGAST, HENDI, KROMET, RM, UNOX, REDFOX, LAINOX, RETIGO, CATERINA, ROBOT-COUPE, LOZAMET, SPOMASZ-NAKŁO w najniższych cenach w internecie!
Przekonaj się sam! http://smartgast.pl lub tel 880 301 130

Autor: MariuszKiel

Wypowiedzi: 18
Post 2 napisany 2021-07-13 o godzinie 08:24:58.
Akurat jeżeli będziecie szukali dobrej jakości wyposażenia gastronomicznego to tutaj na pewno warto tutaj zwrócić uwagę na Invest Horeca, to hurtownia w której będziecie mogli znaleźć wszystko co potrzebne zaczynając od małych akcesoriów, mebli metalowych, czy również sprzętów jak zmywarki, lodówki, czy również piece i trzony kuchenne :)

Autor: smakoszek
forumforum

Wypowiedzi: 96
Post 3 napisany 2021-07-13 o godzinie 14:49:02.
Jeśli szukasz sprawdzonej firmy gdzie skompletujesz wyposażenie do swojej gastronomii to mogę polecić firmę MK-Komi https://www.mk-komi.pl/nasze-maszyny/wyposazenie-kawiarni/ która oferuje profesjonalne usługi w tym zakresie. Ekspresy do kawy i wózki do lodów kupiłem właśnie u nich i to w wyjątkowo korzystnej cenie.

Autor: Wojtelini

Wypowiedzi: 14
Post 4 napisany 2021-07-15 o godzinie 08:56:45.
Ja tutaj również mam dobre doświadczenie o hurtowni gastronomicznej Invest Horeca ponieważ można u nich liczyć zarówno na wysoką jakość, profesjonalizm obsługi i jednocześnie rozbudowaną oferte zarówno jeśli chodzi o meble, akcesoria, sprzęty i urządzenia jak zmywarki, piece, trzony, piekarniki i wiele innych. U nas cała współpraca przebiegła jak najbardziej po naszej myśli.

Autor: Rebsen

Tematy: 6
Wypowiedzi: 20
Post 5 napisany 2021-07-18 o godzinie 11:18:05.
Dzięki wielkie za podpowiedzi! Na pewno sprawdzę i mam nadzieję, że to nie koniec podpowiedzi z Waszej strony ;D

Autor: Jersek

Wypowiedzi: 16
Post 6 napisany 2021-07-28 o godzinie 10:09:37.
Zdecydowanie mogę polecić Wam hurtownię gastronomiczną Invest Horeca https://investhoreca.pl/ gdzie zdecydowanie nie brakuje dobrej jakości mebli metalowych, akcesoriów, naczyń, czy sprzętów do przygotowywania odpowiednich posiłków. Warto przejrzeć i mam nadzieję, że efekt będzie zadowalający!

Autor: HACPASZ Hanna Półtorak

Tematy: 12
Wypowiedzi: 504
Post 7 napisany 2021-08-02 o godzinie 06:46:01.
Witam proponuje pomóc w doborze wyposażenia  gastronomicznego  oraz mebli do lokali, zakładów gastronomicznych oraz pomoc w opracowywaniu dokumentacji HACCP i projektów gastronomicznych  lokali gastronomicznych, zakładów gastronomicznych oraz zakładów  przemysłu spożywczego. W naszej ofercie znajduje się również wdrożenie normy PN EN 22000  serdecznie zapraszamy do współpracy Hanna Półtorak HACPASZ zamowienia@hacpasz.com.pl

NOWE OGŁOSZENIA GASTRONOMICZNE

System zapisze Twoje dane:
Adres IP: 35.172.203.87
Data: 2021-09-20
Czas: 01:48:46
DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEMATU: WYPOSAżENIE GASTRONOMICZNE - DO RESTAURACJI?
Aby dodać odpowiedź do tematu należy się zalogować.

Jeśli nie masz konta, skorzystaj z bezpłatnej rejestracji.
FORUM GASTRONOMICZNE
Temat "wyposażenie gastronomiczne - do restauracji?" w grupie "forum ogÓlne"
OSTATNIO DODANE TEMATY: Płyta żeliwna grillowa na gaz - wybór    lokal gastronomiczny w czasie pandemii   

STRONA GŁÓWNA     O NAS     REGULAMIN     REKLAMA     KONTAKT    
Copyrights © ForumGastronomiczne.pl 2008-2016.